Προς το περιεχόμενο

Παρμπρίζ χτυπημένο από πέτρα


ScooterSuzas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχα και εγώ ενδοιασμούς για αντικατάσταση παρμπρίζ από carglass αλλά μετά από ένα χρόνο χρήση να σας πω ότι μια χαρά είναι το τζαμί δεν έχω καταλάβει διαφορά, δεν με ενοχλεί κάτι.. στην ορατότητα από εμένα ή από την κάμερα.. Pilkington μου είχαν βάλει εμένα.. 

Επεξ/σία από tounion
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

22 ώρες πριν, Ukforthemoment είπε

Oλα σπάνε.Εκτός αν έχεις τεθωρακισμένο.

Δεν έχει συμβεί ούτε σε μένα , ούτε στους προγόνους μου χωρίς να έχουμε θωρακισμένα.😕

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Maurikycli είπε

Δεν έχει συμβεί ούτε σε μένα , ούτε στους προγόνους μου χωρίς να έχουμε θωρακισμένα.😕

αν του ρίξεις μία με το σφυρί δεν θα σπάσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λ

Εννοώ δεν έχει συμβεί θραύση ούτε ως ατύχημα, ούτε ως αποτέλεσμα βανδαλισμού. Ειδικά το πρώτο δεν το έχω ακούσει από γνωστό άτομο του περιβάλλοντός μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Maurikycli είπε

Λ

Εννοώ δεν έχει συμβεί θραύση ούτε ως ατύχημα, ούτε ως αποτέλεσμα βανδαλισμού. Ειδικά το πρώτο δεν το έχω ακούσει από γνωστό άτομο του περιβάλλοντός μου

Οπως βλέπεις απο τα προηγούμενα ποστς συμβαίνει .Πχ πετραδάκι απο φορτηγό.Σκατόπαιδα απο γέφυρα.

Η μάνα μου εχει χτυπήσει το παρμπριζ,και την κολώνα ,σε φορτηγό που είχε μισοκατεβασει  την υδραυλική πόρτα.Αυτή ήταν με μιτσουμπισι φορτηγάκι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 01/11/2020 at 08:46, papoys1 said:

Γιατί 500 είναι λίγα.

Ένα μπροστινό παμπρίζ άντε να κοστίζει και 200 - 300  ευρώ μαζί με την εργασία και όλες νομίζω οι ασφάλειες δεν σου λένε που θα πας. Όπως με τις υλικές έτσι και με το παμπρίζ αυτοί βγάζουν ένα Χ ποσό.Αν εσύ επιλέξεις κάποιον που ζητάει παραπάνω τότε θα πληρώσεις από την τσέπη σου το επιπλέον ποσό αλλά και οι τζαμάδες γνωρίζουν τα όρια των ασφαλειών οπότε θα σε κατατοπίσουν.

Ενα original μπροστινό παρμπρίζ με το logo του αυτοκίνητου κοστίζει πολλά περισσότερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 hours ago, Maurikycli said:

Δεν έχει συμβεί ούτε σε μένα , ούτε στους προγόνους μου χωρίς να έχουμε θωρακισμένα.😕

Το ότι δεν έχει έρθει η ώρα ακόμη να πεθάνεις, δεν σημαίνει οτι είσαι αθάνατος...

Επεξ/σία από tounion
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/9/2023 στις 4:32 ΜΜ, Maurikycli είπε

Δεν έχει συμβεί ούτε σε μένα , ούτε στους προγόνους μου χωρίς να έχουμε θωρακισμένα.😕

Δεν είχε συμβεί ούτε σε μένα, ούτε σε κανέναν που γνωρίζω αλλά μου συνέβη την άνοιξη από πετραδάκι στην Εγνατία. Επειδή δε σου έχει συμβεί δε σημαίνει ότι δε γίνεται..

Στο θέμα της ασφαλιστικής, παρμπρίζ που κόστιζε 1500+, αλλάχτηκε στην αντιπροσωπεία χωρίς να πληρώσω ευρώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...