Προς το περιεχόμενο

Huawei Gt2 pro watch στα 187€ από AMAZON.DE [ΤΕΛΟΣ]


stelios18120

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, Ίων Δραγούμης είπε

Σήμερα έφυγε ή σήμερα έμαθες ότι έφυγε τις προηγούμενες μέρες; Και αν ναι στο 2ο,ποια μέρα έφυγε;

Σημερα εφυγε, με το που εκλεισα την συνομιλια εκανε update ( εντος 20λεπτου ) , μπορει να ειναι και τυχαιο...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 140
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

"On the way, but may be late

Unfortunately, your delivery is running behind schedule. UPS is working to make sure the delay doesn’t affect your final delivery time. Your package can still arrive by 2 December."

Συγκεκριμενα, οταν παω στο "see all updates" μου δειχνει οτι βρισκεται Αθηνα απο τις 6 σημερα το πρωι με σημειωση: 

"Delay in delivery due to weather or natural disaster

Athens, GR"

 

Το τελευταιο update που σου κανανε, πριν το ακυρωτικο, τι ελεγε? @gnu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Galazios10 είπε

"On the way, but may be late

Unfortunately, your delivery is running behind schedule. UPS is working to make sure the delay doesn’t affect your final delivery time. Your package can still arrive by 2 December."

Συγκεκριμενα, οταν παω στο "see all updates" μου δειχνει οτι βρισκεται Αθηνα απο τις 6 σημερα το πρωι με σημειωση: 

"Delay in delivery due to weather or natural disaster

Athens, GR"

Το τελευταιο update που σου κανανε, πριν το ακυρωτικο, τι ελεγε? @gnu

Ότι στις 18 του μήνα είχε αναχωρήσει από αποθήκες amazon στο Ρότσεστερ..

Απο εκεί και πέρα τίποτα,και έσκασε σήμερα αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα σταλθηκε με UPS, οποτε δεν ξερω αν παιζει καποιο ρολο.. Ξεκινησε απο Πολωνια, μετα Νυρεμβεργη, Μιλανο και το πρωι εφτασε Αθηνα με αυτο το μηνυμα που εγραψα πιο πανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

image.png.6f1c6965fb6fab04fea7046680bce2ee.png

Δυστυχώς το ίδιο και σε μένα...το κακό είναι ότι δεν θα λάβουμε καν το πακέτο και δεν θα το βρεις και πάλι σε αυτά τα λεφτά πιστεύω δυστυχώς. Ξέρει κανείς εάν μπορούμε να λάβουμε τα λεφτά νωρίτερα όσοι πληρώσαμε με πιστωτική;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να κατάλαβω...Δεν εχει παραλαβει κανεις στην τιμή που αναφέρεται από αμαζον;

Ειχε βγει σε προσφορα παλι σημερα και αλλα στα 199 αρχικη χωρις μεταφορικα + διαφορα ΦΠΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, panos7 είπε

Για να κατάλαβω...Δεν εχει παραλαβει κανεις στην τιμή που αναφέρεται από αμαζον;

Ειχε βγει σε προσφορα παλι σημερα και αλλα στα 199 αρχικη χωρις μεταφορικα + διαφορα ΦΠΑ.

Μπήκα στο τσατ σαπορτ της Αμαζον και μίλησα με έναν εκπρόσωπο.  Μου είπε πως ο λόγος της ακύρωης είναι "φθορά του προιοντος" κατά τη διαδικασία παράδοσης. Του εξήγησα πως είναι απαράδεκτο σαν Αμαζον να ενημερώνει τον κόσμο 11 μέρες μετά πως δεν θα παραλάβει και του παρέθεσα και εγώ αυτή τη προσφορά που λες έτσι ώστε να καλύψουν αυτοί την διαφορά. Δυστυχώς αυτή η προσφορά δεν είναι απευθείας από την άμαζον αλλά από άλλη εταιρία. Απ ότι κατάλαβα είναι από το Huawei store, γιατί γράφει κιόλας από κάτω "VISIT HUAWEI STORE". Εγώ ζήτησα επιστροφή χρημάτων στην πιστωτική και έτσι θα τα λάβω πιο άμεσα απ ότι με τον προτεινόμενο τρόπο στο Μειλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, Themoo είπε

Μπήκα στο τσατ σαπορτ της Αμαζον και μίλησα με έναν εκπρόσωπο.  Μου είπε πως ο λόγος της ακύρωης είναι "φθορά του προιοντος" κατά τη διαδικασία παράδοσης. Του εξήγησα πως είναι απαράδεκτο σαν Αμαζον να ενημερώνει τον κόσμο 11 μέρες μετά πως δεν θα παραλάβει και του παρέθεσα και εγώ αυτή τη προσφορά που λες έτσι ώστε να καλύψουν αυτοί την διαφορά. Δυστυχώς αυτή η προσφορά δεν είναι απευθείας από την άμαζον αλλά από άλλη εταιρία. Απ ότι κατάλαβα είναι από το Huawei store, γιατί γράφει κιόλας από κάτω "VISIT HUAWEI STORE". Εγώ ζήτησα επιστροφή χρημάτων στην πιστωτική και έτσι θα τα λάβω πιο άμεσα απ ότι με τον προτεινόμενο τρόπο στο Μειλ.

Εμένα μου απάντησαν αυτό.

Screenshot_20201127-162030__01__01.jpg

Επεξ/σία από gnu
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ το παρέλαβα κανονικά χτες! Καθυστέρησε όντως αλλά από την ημέρα που έφυγε σε 2 μέρες παρέλαβα.

Τώρα τι παίχτηκε δεν ξέρω ή το σύστημα δεν ενημερώθηκε όπως έπρεπε και δεν έδειξε την αποστολή (πράγμα που δεν μου έχει συμβεί ποτέ τόσα χρόνια) ή το έστειλαν με ups express και έφτασε την μεθεπόμενη.

huawei.jpg

 

GT2.jpg

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...