Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, shadow_gp είπε

Μολις παρέλαβα απο Public Συγγρού. Αλλα 35 είχε να δώσει σήμερα ο courrier που μου το έφερε.

Kαλή τύχη και υπομονή!

Public.jpg

Καλορίζικο φίλε! Είχες βάλει παραλαβή απο κατάστημα και στο άλλαξαν σε παράδοση στο σπίτι λόγω των συνθηκών? Με τι courier σου ήρθε? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες εγω μιλησα με γενικη μου ειπαν οτι επειδη ειναι παραπανω απο ενα πακετο μαλλον δεν θα παραλαβω σημερα. Να μπω το απογευμα να δω την εξελιξη τησ παραγγελιας. ελπιζω με το καλο τουλαχιστον να ερθει αυριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ξέρετε που βλέπουμε την εξέλιξη της παραγγελίας από media markt? Μου ήρθε μήνυμα χτες ότι έχει αποσταλεί αλλά δε με ενημέρωσαν για εταιρία κούριερ και αριθμό αποστολής. Μένω επαρχία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ΣΟΣ έχω πρόβλημα πήρα το PS5 το έβαλα πάνω στην LG C9 το σύνδεσα και με δικό μου καλώδιο hdmi 2.1 και με το δικό του  σε όλες τις θύρες hdmi.... και κάνει μια κάθετη γραμμή απο πάνω μέχρι κάτω σαν χαλασμένα pixel...άμα κλείνει και ανοίγει το σήμα του hdmi μία φτιάχνει μία χαλάει... ακόμα δεν έχω τρέξει game. 

  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Vannelle85 είπε

Στο πλαίσιο το δείχνει διαθέσιμο για όποιον ενδιαφέρεται

Διαθεσιμο πριν τα χριστουγεννα λεει μην μπερδευτει ο κοσμος δεν λεει για τωρα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...