Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, Apostol. είπε

Μπα και το αλλο παλικαρι λεει οτι του ειπαν ακυρο

Όχι, εγώ έχω περάσει τον έλεγχο διαθεσιμότητας και είμαι στο στάδιο συγκέντρωση προϊόντων. Ελπίζω να μη το πάρουν πίσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, bill_anastasiadis είπε

Όχι, εγώ έχω περάσει τον έλεγχο διαθεσιμότητας και είμαι στο στάδιο συγκέντρωση προϊόντων. Ελπίζω να μη το πάρουν πίσω...

και εγω σε αυτη την κατασταση ειμαι !! δε μιλαω με κανεναν απλα περιμενω !! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, bill_anastasiadis είπε

Όχι, εγώ έχω περάσει τον έλεγχο διαθεσιμότητας και είμαι στο στάδιο συγκέντρωση προϊόντων. Ελπίζω να μη το πάρουν πίσω...

Και εγώ το ίδιο.....για επαρχία εσυ φιλος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, prigipa_m είπε

Λοιπόν πριν λίγα λεπτά ο Κωτσόβολος έλεγε Άμεσα Διαθέσιμο και έκανα την παραγγελία..!!! Τώρα λέει Αναμένεται Σύντομα. Τώρα πραγματικά δεν ξέρω τι παίζει....

τυρακια πεταει , για να ψαρωνει ο κοσμος και να βαζει παραγγελιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα παραγγελία 17/9 Στον Κωτσόβολο μετά από 13 μέρες με πήραν τηλέφωνο να δώσω προκαταβολή έδωσα 50 € και συνειδητοποιώ ότι μου ακύρωσαν την πρώτη παραγγελία και την μετέτρεψαν σε τηλεφωνική με ημερομηνία 30/9 φυσικά θα πάρω τα παπάρια μου.Είμαι τρομερά εκνευρισμένος με τον τρόπο που  ο Κωτσόβολος Συμπεριφέρεται για τους έχω πάρει τρεις φορες τηλέφωνο μέσα στον Οκτώβρη για να μου πουν αν θα παραλάβω πρώτη μέρα. Η απάντηση ήταν λογικά πρώτη μέρα θα πάρετε και τελικά βλέπω να μας έρχεται η κονσόλα το Γενάρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακο στις μερες μας ειναι και το sculping που πεφτει σε τετοια προιοντα...Ειμαι περιεργος να δω ποσες αγγελιες θα γεμισει και εδω το ινσομνια αλλα και το marketplace.Νομιζω περα απο την μικρη διαθεσιμοτητα και αυτοι οι τυποι δημιουργουν εξτρα προβλημα αγοραζοντας κατι που δεν θελουν για να βγαλουν χαρτζιλικι και στερουν απο καποιον την δυνατοτητα να αγορασει κατι που οντως θελει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, zlave είπε

Νομίζω έως τώρα καλύτερη δουλειά έχει κάνει το πλαίσιο. Εμένα από εχτές τη στείλανε επαρχία να την έχω σήμερα.

Και εγώ νομίζω από τις μεγάλες αλυσίδες το πλαισιο ήταν πρώτο και όχι μόνο στις παραδόσεις άλλα και στο τρόπο που χειρίστικε τις προπαραγγελίες γενικότερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, James. είπε

Μονο εμενα μπλοκαρε? Ελεος!

οχι ειναι πολλοι και στο discord.  Παιζει σε 1 λεπτο που κρατησε να καναμε 30-40 παραγγελιες ;s 

Επισης δε λεει κατι μπορει να φαμε ακυρο σε καθε περιπτωση μικρο καλαθι

Επεξ/σία από retard20
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, gdal73 είπε

Και εγώ νομίζω από τις μεγάλες αλυσίδες το πλαισιο ήταν πρώτο και όχι μόνο στις παραδόσεις άλλα και στο τρόπο που χειρίστικε τις προπαραγγελίες γενικότερα...

Και φαίνεται ότι έιχε εξασφαλίσει και αρκετές κονσόλες, σε σχέση με τον κοτσοβολο που μας την έφερε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...