Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, Charismo είπε

Εγώ πάντως τους έκανα ένα περιποιημένο mail και τους τα έχωσα, χωρίς υπερβολές. Στο τηλέφωνο η χριστιανή δεν μου έφταιγε σε τίποτα. Πάντως ενώ κι εμένα εχθές μου έλεγαν, θα σας έρθει sms και θα παραλάβετε σήμερα λογικά αφού παραγγείλατε 17/9, σήμερα μου είπαν πως αν δεν έχετε λάβει ήδη sms, πάτε για δεύτερο κύμα. Είχαμε λέει μόνο 100 κομμάτια και πολλοί που είχαν προπαραγγείλει θα περιμένουν. Απαράδεκτοι!

Α παρα πολυ ωραια. Μ αρεσει που η τυπισσα στο τηλεφωνο χθες με επιβεβαιωσε οτι επειδη παρηγγειλα 17/9 κ ημουν απτους πρωτους θα παραλαμβανα σιγουρα. Τσιρκο μιλαμε. Απο πλαισιο ξερω εχουν ηδη παραδωσει κονσολες σε φιλους μου ας πουμε κ μεις εδω να περιμενουμε ποτε θα αφησουν την τρομπετα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, James. είπε

Εμενα μου ειπαν οτι δεν προλαβα! Μου την εφαγαν την κονσολα!

Τελικα παο οτι καταλαβα μπορει να "ανοιξαν" μονο και μονο για εσωτερικη καταναλωση γιατι δεν αλλαξε η σελιδα του προμο που εχει.

Απλως καταφερα εγω πριν μερες και τους την εφερα και δεν μπορουνε να μου πουνε τιποτα και αυριο θα ειναι εδω χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελια 18/9 απο public και παραλαβη απο το Mall του Αγίου Δημητρίου. Μετά απο τηλεφωνική επικοινωνία και αποστολή σε δικια μ διευθυνση, ηρθε μηνυμα απο SendX. Δεν το εχω παραλαβει ακομη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Apostol. είπε

Τελικα παο οτι καταλαβα μπορει να "ανοιξαν" μονο και μονο για εσωτερικη καταναλωση γιατι δεν αλλαξε η σελιδα του προμο που εχει.

Απλως καταφερα εγω πριν μερες και τους την εφερα και δεν μπορουνε να μου πουνε τιποτα και αυριο θα ειναι εδω χαχα

Και εγω ετσι το εκανα!!! Περασαν οι αλλες δυο εδω μεσα εκτος τη δικη μου! 

Υποβολή Παραγγελίας 19/11/20 08:33
check_ok.png Έλεγχος Ομαλότητας Παραγγελίας 19/11/20 10:24
statuspending.gif Έλεγχος Διαθεσιμότητας Προϊόντων σε εξέλιξη
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οκ επίσημο πιστόλι και για  εμένα από vodafone, τελευταία ενημέρωση είναι ότι  η sony έχει δεσμευθεί για παράδοση

σε αυτούς μέσα Δεκεμβρίου. Κράτησα την παραγγελία  και θα τη βγάλω με το series x μέχρι τότε(lol).

Επεξ/σία από avenger
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα και το αλλο παλικαρι λεει οτι του ειπαν ακυρο

1 λεπτό πριν, James. είπε

Και εγω ετσι το εκανα!!! Περασαν οι αλλες δυο εδω μεσα εκτος τη δικη μου! 

Υποβολή Παραγγελίας 19/11/20 08:33
check_ok.png Έλεγχος Ομαλότητας Παραγγελίας 19/11/20 10:24
statuspending.gif Έλεγχος Διαθεσιμότητας Προϊόντων σε εξέλιξη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, palathio είπε

Παραγγελια 18/9 απο public και παραλαβη απο το Mall του Αγίου Δημητρίου. Μετά απο τηλεφωνική επικοινωνία και αποστολή σε δικια μ διευθυνση, ηρθε μηνυμα απο SendX. Δεν το εχω παραλαβει ακομη.

Και μένα το ίδιο ακριβώς έχουμε καμία ιδέα τι είναι η Sendx? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια λεξη θα τριγυρναει στο μυαλο οσων εφαγαν ακυρο και θα βλεπουν ποσταρισματα με φωτος απο αλλα μελη και οχι μην κοιτατε που θα γραφουν απο ευγενεια κουβεντες οπως καλο λιωσιμο κτλ..

Η αληθινη απαντηση και σκεψη οσων εφαγαν ακυρο βρισκεται στο σποιλερ.

Spoiler

ΓΑΜΙΕ#$@$#@$$%%$^$%^%$!!!!

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, icenex είπε

Μια λεξη θα τριγυρναει στο μυαλο οσων εφαγαν ακυρο και θα βλεπουν ποσταρισματα με φωτος απο αλλα μελη και οχι μην κοιτατε που θα γραφουν απο ευγενεια κουβεντες οπως καλο λιωσιμο κτλ..

Η αληθινη απαντηση και σκεψη οσων εφαγαν ακυρο βρισκεται στο σποιλερ.

  Απόκρυψη περιεχομένων

ΓΑΜΙΕ#$@$#@$$%%$^$%^%$!!!!

Σωστος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια υπαρχει πουθενα για να παρουμε;;Εστω απο σκρουτζομαγαζο;;Καποιοι ελεγαν θα φερουν τα σκρουτζομαγαζα αλλα τιποτα δε βλεπω

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, john1080 είπε

Ρε παιδια υπαρχει πουθενα για να παρουμε;;Εστω απο σκρουτζομαγαζο;;Καποιοι ελεγαν θα φερουν τα σκρουτζομαγαζα αλλα τιποτα δε βλεπω

Πουθενά δεν υπάρχει μόνο προπαραγγελία για Ιανουάριο τώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν πριν λίγα λεπτά ο Κωτσόβολος έλεγε Άμεσα Διαθέσιμο και έκανα την παραγγελία..!!! Τώρα λέει Αναμένεται Σύντομα. Τώρα πραγματικά δεν ξέρω τι παίζει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...