Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σε όλους....Κωτσοβολος και PS5 Digital όπως κατάλαβα μάλλον είναι τραγικός συνδυασμός....Ποτέ δεν σου δίνουν μια σαφή απάντηση οπότε όσοι πάρουν και τον Γενάρη θα είναι τυχεροί.... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12.9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Mourlos36 είπε

Καλημέρα σε όλους....Κωτσοβολος και PS5 Digital όπως κατάλαβα μάλλον είναι τραγικός συνδυασμός....Ποτέ δεν σου δίνουν μια σαφή απάντηση οπότε όσοι πάρουν και τον Γενάρη θα είναι τυχεροί.... 

Κωτσοβολος απο μονος του,ειναι τραγικος ,δεν χρειαζεται κατι άλλο για να το συνδυασουμε.....

Επεξ/σία από nikaki71
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, m1t23 είπε

Από παμπλικ πάντως μου έχουν πει είμαι στο δεύτερο κύμα, αλλά ακόμα ούτε φωνή ούτε ακρόαση

Μας επνιξαν τα κυματα και PS5 δεν εχουμε δει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, m1t23 είπε

Από παμπλικ πάντως μου έχουν πει είμαι στο δεύτερο κύμα, αλλά ακόμα ούτε φωνή ούτε ακρόαση

Από ότι έχω καταλάβει, το Public θα αρχίσει αυτή την εβδομάδα να εξυπηρετεί τις παραγγελίες του 2ου κύματος.

Εγώ παρήγγειλα 3 Νοεμβρίου το standard με εξόφληση και μου είπαν ότι δεν είμαι στο 2ο κύμα.

Ποιο παρήγγειλες εσύ και πότε; Εξόφλησες όλο το ποσό ή αντικαταβολή/προκαταβολή;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, katsikoula είπε

Από ότι έχω καταλάβει, το Public θα αρχίσει αυτή την εβδομάδα να εξυπηρετεί τις παραγγελίες του 2ου κύματος.

Εγώ παρήγγειλα 3 Νοεμβρίου το standard με εξόφληση και μου είπαν ότι δεν είμαι στο 2ο κύμα.

Ποιο παρήγγειλες εσύ και πότε; Εξόφλησες όλο το ποσό ή αντικαταβολή/προκαταβολή;

12/10, digital, όλο το ποσό μπροστά, παραλαβή απο κατάστημα. Τους έχω ενοχλήσει μια φορά ως τώρα, μου έχουν πει οτι δεν έχουν την παραμικρή ιδέα πότε θα έρθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυριο παραλαμβανουν ολοι.Κομματια ανα καταστημα δεν ξερω.Ταραξτε τους στα τηλεφωνα,ειδικα εμεις του Κωτσου.....

Επεξ/σία από nikaki71
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, nikaki71 είπε

Αυριο παραλαμβανουν ολοι.Κομματια ανα καταστημα δεν ξερω.Ταραξτε τους στα τηλεφωνα.....

δουλεύεις στην αποθηκη; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, nikaki71 είπε

Οχι,εχω ακρη στο τελωνείο....

αν εκτελωνίστηκαν θέλει κάποιες μέρες να πάνε στις εταιρίες στις αποθήκες τους για να τα μοιράσουν. Εκτός αν έχει γίνει αυτή η διαδικασία

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Indiana_Jones είπε

αν εκτελωνίστηκαν θέλει κάποιες μέρες να πάνε στις εταιρίες στις αποθήκες τους για να τα μοιράσουν. Εκτός αν έχει γίνει αυτή η διαδικασία

Εχουν εκτελωνιστει...Αυριο παραλαμβανουν οι αποθηκες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο τυχερός πρέπει να είναι κάποιος για να παραλάβει την Digital Edition αυτές τις μέρες άραγε...Πιστεύω πως είναι πιο εύκολο να κερδίσω στο Τζόκερ πάρα να παραλάβω την Digital Edition του PS5 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, nikaki71 είπε

Εχουν εκτελωνιστει...Αυριο παραλαμβανουν οι αποθηκες

Ζω για την ημέρα που θα αλλάξει η παραγγελία από Αναμονή διαθεσιμότητας....😅

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, gkstar είπε

Ζω για την ημέρα που θα αλλάξει η παραγγελία από Αναμονή διαθεσιμότητας....😅

Οταν ερθει η ευλογημενη μερα να παραλαβεις,κοιτα να εχεις παρει τα χαπια σου 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...