Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, gkstar είπε

Ζω για την ημέρα που θα αλλάξει η παραγγελία από Αναμονή διαθεσιμότητας....😅

Καλά για αυτή την ημέρα ζούμε όλοι...!!!! 😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, nikaki71 είπε

Αυριο παραλαμβανουν ολοι.Κομματια ανα καταστημα δεν ξερω.Ταραξτε τους στα τηλεφωνα,ειδικα εμεις του Κωτσου....

Αντέ και τους παίρνω από σήμερα 10 τηλέφωνα, εγώ τον κωτσο που με ενδιαφέρει, τι θα γίνει? Θα πουν σε αυτόν δώσε κονσόλα γιατί μας πήρε 10 τηλέφωνα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Taoustaoys είπε

Αντέ και τους παίρνω από σήμερα 10 τηλέφωνα, εγώ τον κωτσο που με ενδιαφέρει, τι θα γίνει? Θα πουν σε αυτόν δώσε κονσόλα γιατί μας πήρε 10 τηλέφωνα? 

αν τους πάρεις, δεν θα ξέρουν τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, gkstar είπε

Ζω για την ημέρα που θα αλλάξει η παραγγελία από Αναμονή διαθεσιμότητας....😅

Και ελπίζω να ζούμε μέχρι αυτή τη μέρα γιατί παίρνουν τα χρόνια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά πρέπει να τους πάρουμε τηλέφωνο όλοι και να τους ενημερώσουμε εμείς οτι αύριο θα έχουν παραλαβές... Δεν θα έχει ξαναγίνει αυτό!!!! 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Mourlos36 είπε

Βασικά πρέπει να τους πάρουμε τηλέφωνο όλοι και να τους ενημερώσουμε εμείς οτι αύριο θα έχουν παραλαβές... Δεν θα έχει ξαναγίνει αυτό!!!! 🤣

Παραλαβές θα έχει.. Ο Κωτσόβολος όμως δεν το κόβω να χει😜.. Η θα χει παραγγείλει καμιά 50αρια κομμάτια παλι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω κουραστεί πια να παιρνω τηλέφωνο τον κωτσο τόσες μέρες και να μην ξέρουν τίποτα, αν καποιος πάρει σήμερα και έχει τίποτα νεώτερο ας μας πει και εμάς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, insanebob είπε

Και μενα που εχει σταλει απο τον Γερμανο με ΕΛΤΑ courier απο 10/12 μαλλον θα μου ερθει κατα το Πασχα απο οτι φαινεται..

υπομονή...έρχεται :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, m1t23 είπε

Από παμπλικ πάντως μου έχουν πει είμαι στο δεύτερο κύμα, αλλά ακόμα ούτε φωνή ούτε ακρόαση

Όποτε έχω μιλήσει με Public (4-5 φορές) και τους έχω κάνει την ερώτηση "αν θα είμαι στο δεύτερο κύμα" μου απαντάνε οτι δεν μπορούν να το ξέρουν αυτό, επίσης δεν γνωρίζουν το μέγεθος της νέας παραλαβής για να μπορούν να υπολογίσουν ούτε την αναλογία disc/digital

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, Eykleidis είπε

Όποτε έχω μιλήσει με Public (4-5 φορές) και τους έχω κάνει την ερώτηση "αν θα είμαι στο δεύτερο κύμα" μου απαντάνε οτι δεν μπορούν να το ξέρουν αυτό, επίσης δεν γνωρίζουν το μέγεθος της νέας παραλαβής για να μπορούν να υπολογίσουν ούτε την αναλογία disc/digital

Εμένα με διαβεβαίωσαν ότι είμαι στο δεύτερο wave. Τώρα από εκεί και πέρα τίποτα άλλο. Τα περιμένουν. Ίσως διάλεξα λάθος κατάστημα. Το πλαίσιο από ότι διαβάζω κάνει καλύτερες εξηγήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως δεν περίμενα ποτέ ότι σε εορταστική αγορά δεν θα υπήρχε στοκ σε κονσόλες για να εξυπηρετηθεί ο κόσμος άσχετα εάν όντως υπάρχει πρόβλημα λόγω Κοροναϊού....Εφτασα 36 αλλά το συναίσθημα των γιορτών και της αγοράς κονσόλας δεν έχει φύγει ποτέ και δεν νομίζω να φύγει όσο και εάν φτάσω....😄

  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, m1t23 είπε

Εμένα με διαβεβαίωσαν ότι είμαι στο δεύτερο wave. Τώρα από εκεί και πέρα τίποτα άλλο. Τα περιμένουν. Ίσως διάλεξα λάθος κατάστημα. Το πλαίσιο από ότι διαβάζω κάνει καλύτερες εξηγήσεις

Καλημέρα. Πότε έχεις παραγγελία αν επιτρέπεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...