Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Cariolanoc είπε

αν σου βγάζει artifacts στα παιχνίδια μάλλον έχει πρόβλημα η gpu, ζήτα αντικατάσταση

ναι αυτη ειναι η σωστη λεξη...

επισης απ' οτι εψαξα λιγο δεν ειμαι ο μονος..

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, Sakm είπε

ναι αυτη ειναι η σωστη λεξη...

επισης απ' οτι εψαξα λιγο δεν ειμαι ο μονος..

 

Παιδιά μου σας θέλω ψύχραιμους, δώστε λίγο χρόνο στους προγραμματιστές να κάνουν τη δουλειά τους, αυτό που τους έκαιγε ήταν να τρέχουν σωστά τα PS5 παιχνίδια όταν κυκλοφορήσει η κονσόλα, τώρα με το κράξιμο που τρώνε θα ασχοληθούν και με το backwards compatibility και σε 1-2 μήνες το πολύ όλα θα τρέχουν ρολόι.

Επεξ/σία από x8diesel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hδη εχω καλεσει πλαισιο για αντικατασταση //.... 

Μου ειπανε οτι την αντικατασταση δεν την κανουνε οι ιδιοι αλλα οι sony .. 

μου εδωσε και ενα τηλεφωνο να καλεσω την Δευτερα.. 

Δεν ειμαι ο μονος ειπε εχουν παρουσιαστει και αλλα ps5 για τον ιδιο λογο... 

Ωχ μπλεξαμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εδώ που γράφεις, μόνο πόνος υπάρχει και καθόλου αισιοδοξία φίλε. Πήγαινε στους δίπλα και ας ευχηθούμε να έρθουμε γρήγορα προς τα εκεί. Μακάρι να λυθούν τα προβλήματα σου.

Επεξ/σία από toni31
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, x8diesel είπε

Παιδιά μου σας θέλω ψύχραιμους, δώστε λίγο χρόνο στους προγραμματιστές να κάνουν τη δουλειά τους, αυτό που τους έκαιγε ήταν να τρέχουν σωστά τα PS5 παιχνίδια όταν κυκλοφορήσει η κονσόλα, τώρα με το κράξιμο που τρώνε θα ασχοληθούν και με το backwards compatibility και σε 1-2 μήνες το πολύ όλα θα τρέχουν ρολόι.

 Η πλακα τωρα ειναι φταινε τα παιχνιδια του 4 ή το ps5?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Rafakos13 είπε

Στο skroutz βγήκε πάλι διαθέσιμο το ντισκ τι γίνεται; 

Ένα μαγαζί all smart δείχνει και λέει εξαντλήθηκε, ότι να ναι

24 λεπτά πριν, Alexandros134 είπε

Καμια ενημερωση δεν βλεπω να παραλαμβανουμε φετος απο τον κωτσο.

C5640F23-1091-44E9-83C3-9D9AE25F594A.jpeg

Ωχ, και ύστερα γκρινιάζω εγώ με 06/11 πως μπλέξαμε έτσι ρε γαμωτο. Πως μας εξαπάτησε έτσι ο κοτσωβολος? Τόσο μπιντές ήμαστε? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, insanebob είπε

Μακάρι να παραλάβετε όλοι παίδες πριν τις γιορτές. Εγώ παρέλαβα σήμερα από ΕΛΤΑ. Disc Γερμανός 19/11. Καλές γιορτές σε όλους με υγεία!! Θα συνεχίσω να μπαίνω όπως και να κοιτάω το tracking number. Ψυχολογικά μας άφησες ρε Sony. 🤣

Περιοχή;

7 ώρες πριν, mitsos-5 είπε

παιδια εγω απο εκει που ελεγα οτι δεν παιζει φετος play 5 με πηρε τηλεφωνο η αδερφη μου να παραλαβω το play απο γερμανο. σορι μαγκες θα επανελθω με εντυπωσεις 

Περιοχή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Sakm είπε

Hδη εχω καλεσει πλαισιο για αντικατασταση //.... 

Μου ειπανε οτι την αντικατασταση δεν την κανουνε οι ιδιοι αλλα οι sony .. 

μου εδωσε και ενα τηλεφωνο να καλεσω την Δευτερα.. 

Δεν ειμαι ο μονος ειπε εχουν παρουσιαστει και αλλα ps5 για τον ιδιο λογο... 

Ωχ μπλεξαμε...

Κατι συμβαίνει με το ps5 σου φιλε μου.....το δοκίμασα αυτο που λες και δεν το κανει εμενα....με tv samsung q80t 55

1 ώρα πριν, Sakm είπε

 

 

1 ώρα πριν, Sakm είπε

 

 

Επεξ/σία από TeoRossi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, Fanboy9 είπε

Περιοχή;

Περιοχή;

Αθήνα φίλε μου κέντρο. Πήγα εγώ και το πήρα από το πρακτορείο Μακρυγιάννη. Απέξω χαμός από containers.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάτι ύποπτο μου μυρίζει τις τελευταίες μέρες. Υπάρχει προωθητική ενέργεια για πσ4 με περίπου -100€. Μήπως αδειάζουν το στοκ λέω εγώ?μήπως αν ήταν το πσ5 διαθέσιμο θα τους έμενε στο ράφι το 4αρι?μήπως τα καταστήματα έχουν δώσει αναφορές για μεγάλο στοκ που πρέπει να φύγει?

Χώρια που το πσ5 δεν υπάρχει ούτε σαν μενού σε κάποια μαγαζιά.

Επεξ/σία από toni31
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...