Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, ariel555 είπε

και στον κωτσοβολο εχει, αδεια κουτια ειναι, και εχουν ενα εκθεσιακο ps5, τους ρωτησα αν το πουλανε, αλλα ειπαν καταφατικα οχι γιατι ειναι για demo, να το δοκιμαζουν δηλαδη εκει οσοι πανε και τελος!

τα γραφικα παντως εξακολουθω να πιστευω οτι δεν εχουν καμια ιδιαιτερη διαφορα με το ps4 που τα ειδα διπλα διπλα στο ιδιο game και στις ιδιες tv...

η διαφορα θα φανει σε παιχνιδια αποκλειστικα του πσ5 που προς το παρον ειναι μετρημενα στο ενα χερι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημερα παιδια, εγραψα αυτο στο discord (https://discord.gg/9sVvg4p9) χθες και το βαζω και εδω μηπως βοηθησει καποιον:

"Περασα απο γερμανο Κορυδαλλου στην Ταξιαρχων και ειδα μεσα 2 κουτια ps5 (disc) το ενα ειχε πανω serial οποτε μαλλον δεν ηταν διαφημιστικα, οποιος ενδιαφερεται ας κανει ενα τηλ ή ας παει απο κει αν ειναι κοντα."

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, anthemakos είπε

Με πήραν από Κοτσο να με ενημερώσουν ότι την επόμενη εβδομάδα θα παραλάβω.. 

8 μήνες μετά 😂

22 Σεπτεμβρίου digital

Μπράβο, χαράς το κουράγιο σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Zifkas είπε

Νομίζω πως μας κοροϊδεύουν γενικά εσεις από plaisio περιμένετε κονσόλες (εγώ public) και λένε πως τηρούν σειρά προτεραιότητας και καλά. Φίλος πήγε προχθες σε plaisio Θεσσαλονίκης και βρήκε σε ράφια κονσόλες 

FAC0B365-7E9C-4988-AE4B-9F3B00D628E7.jpeg

καλα τρολλαρεις δεν βλεπεις οτι ειναι αδεια;

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, yansta είπε

Εντύπωση μου κάνει ότι μόνο ο Κωτσόβολος έχει ξεκινήσει διαδικασία αποστολών. 

 

τι εντυπώσει φίλε 5 τεμμαχια πχ που θα δώσουν από σεπτεβριο  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, anthemakos είπε

Με πήραν από Κοτσο να με ενημερώσουν ότι την επόμενη εβδομάδα θα παραλάβω.. 

8 μήνες μετά 😂

22 Σεπτεμβρίου digital

Πώς γίνεται εγω που είχα παραγγείλει digital απο Public 15/10 να το έχω παραλάβει απο τις 17/3 και έσυ απο 22/9 να παραλαμβάνεις την αλλη εβδομάδα. Οσο μεγάλο όγκο παραγγελιων ν' είχε ο κωτσο μου φαίνεται αφύσικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Είχα ρωτήσει πριν καιρό πάλι αλλά μήπως έχει κανείς παραλάβει ή τον έχουν πάρει από imob?! Έχω κάνει μια παραγγελία 3.11 για μια φίλη και ούτε φωνή ούτε ακρόαση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Γνωρίζουμε κάτι νέο από Sony Center? Μέτα το 3 μηνιαίο μου τηλέφωνο πριν 10 μέρες, μου δηλώσαν για άλλη μία φορά ότι 100% θα με καλέσουν την εβδομάδα που πέρασε για παραλαβή αυτήν. Ρωταώ αν ενημέρωσαν κάποιον άλλο, γιατί εγώ τηλέφωνο δεν έλαβα.🥺

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, rinzler3798 είπε

Καλησπέρα! Γνωρίζουμε κάτι νέο από Sony Center? Μέτα το 3 μηνιαίο μου τηλέφωνο πριν 10 μέρες, μου δηλώσαν για άλλη μία φορά ότι 100% θα με καλέσουν την εβδομάδα που πέρασε για παραλαβή αυτήν. Ρωταώ αν ενημέρωσαν κάποιον άλλο, γιατί εγώ τηλέφωνο δεν έλαβα.🥺

Εγβ πηρα και ειπαν για τελος θα μας καλεσουν, αλλα δεν το βλεπω! 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...