Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Misteri888 είπε

Εγβ πηρα και ειπαν για τελος θα μας καλεσουν, αλλα δεν το βλεπω! 

αυτό το τελοςςςςς ποτέ θα ερθειιιιιι ας ήξερα ααα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και όσο περιμένουμε για το PS5 "υπομονετικά" και για όσους συμπάσχουν, να σας πως πω εγώ με digital από Κώτσο 08/11 (κοντοζυγώνοντας τους 8 μήνες) πως φυσικά δεν είχα κανένα νέο, μίλησα με υπάλληλο και μου είπε πολύ ευγενικά πως δεν γνωρίζει πότε θα υπάρχουν παραλαβές και μου επιβεβαίωσε την μεγάλη έλλειψη στα digital. Επίσης ρώτησα αν υπάρχει δυνατότητα να αλλάξω από digital σε disk και να μην χάσω την προταιρεότητα, αλλά μου είπε αυτό δεν παίζει και πως με αυτή την αλλαγή στην παραγγελία δυστυχώς θα χανόταν η προτεραιότητα :( 

Επίσης, επειδή είχα μια δωροεπιταγή από πάροχο ενέργειας για vodafone, πήρα ένα dualsense και το χρησιμοποιώ για να παίζω indie games στον κομπιούτερ 🤪 , έτσι για το κάψιμο και την ψευδαίσθηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προ παραγγελία 10_10_2020 με κάλεσαν πριν 30 λεπτά θα μου παραδώσουν σε 7 ήμερες PS5 Digital Edition.

Από Κωτσόβολο, άλλους δυο μήνες και θα έπαιρνα υπογλώσσια.!

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

φτασαν οι παραγγελιες.

Επεξ/σία από ariel555
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, rinzler3798 είπε

Ένιωσες το disturbance in the Force?

Όχι ήρθε το δικό του, έγραψε ότι δεν θα το παραλάβει τελικά και αν θέλει κάποιος να του πει, αλλά μετά το μετάνιωσε και το έβαλε αγγελία οποτε έκανε edit και κάτι έπρεπε να γράψει…

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το electroholic το έχει ακόμη για αγορά και με αντικαταβολή χωρίς κόστος, και εκεί που ήταν 74 μερες για παραλαβή, το πήγαν 110 μέρες και κάτι 😂

https://www.electroholic.gr/el/product/GAMSON00234

https://www.electroholic.gr/el/product/GAMSON00238

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Tatofski64 είπε

Το electroholic το έχει ακόμη για αγορά και με αντικαταβολή χωρίς κόστος, και εκεί που ήταν 74 μερες για παραλαβή, το πήγαν 110 μέρες και κάτι 😂

https://www.electroholic.gr/el/product/GAMSON00234

https://www.electroholic.gr/el/product/GAMSON00238

Πληρωμη με καρτα ειναι! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Misteri888 είπε

Πληρωμη με καρτα ειναι!

Έχω κάνει παραγγελία με πληρωμή στο κατάστημα αν θελεις screen shot να στείλω

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Tatofski64 είπε

Έχω κάνει παραγγελία με πληρωμή στο κατάστημα αν θελεις screen shot να στείλω

Αδερφέ, όσοι έκαναν παραγγελία με παραλλαβή από το κατάστημα θα πάρουν τα φρύδια του καταστήματος!!! 🥒😁
Screenshot-2021-05-25-Console-Sony-Play-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...