Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

21 ώρες πριν, GeorgeX77 είπε

Εγώ πάλι που είχα ρωτήσει, δε μου είχαν πει κάτι για σειρά προτεραιότητας, αλλά ότι το σύστημα με εμφάνιζε ως πράσινο, δλδ εξοφλημένο. Είχες πάρει πριν λίγες μέρες το email ότι και καλά λυπούμαστε και ότι κάνουμε ότι μπορούμε? Ρωτάω γιατί αν το πήραμε μόνο αυτοί που έχουμε ήδη εξοφλήσει, ίσως υπάρχει ελπίδα..

δεν ισχυει , εχω ξοφλησει κωτσο απο 16-11 και δεν πηρα κανενα τετοιο μηνυμα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, cod7 είπε

Έχουμε κάνα νέο με Κωτσό? Σε ποια ημερομηνία είναι?

εγώ με 11/11 (disc) ουτε φωνή ούτε ακρόαση. κυκολοφρεί μια φήμη οτι παιζει να εξυπηρετήσουν εως 10/11. (το τι μας λένε οι εργαζόμενοι παντα  ως "φημες" να τα έχουμε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, InternetMaster είπε

Ένας σε μία ομαδική του Facebook 14/11 λέει πως τον κάλεσαν σήμερα για να παραλάβει disk από Κωτσόβολο

Δεν υπαρχει περιπτωση.Εχουν δωσει μεχι και στις 3 Νοεμβρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά είδα στο ΦΒ σε διάφορες ομάδες κάποια κινητικότητα σήμερα οπότε μάλλον ήρθαν καποια κομμάτια...ας ελπίσουμε να καλύψουν αρκετούς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Misteri888 είπε

Υπαρχει κατι νεοτερο απο Γερμανο?! Γιατι ειμαι σε λιστα! Πρωτος! Επαρχεια

εγω σε λιστα 3ος! Σε μικρη σχετικα πολη, 1ος και 2ος ειναι ο ιδιοκτητης και ο γιος του. Ειμαι στην ιδια θεση απο ιανουαριο ακομη καμια αλλαγη. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tsibosp είπε

εγω σε λιστα 3ος! Σε μικρη σχετικα πολη, 1ος και 2ος ειναι ο ιδιοκτητης και ο γιος του. Ειμαι στην ιδια θεση απο ιανουαριο ακομη καμια αλλαγη. 

Καταλαβα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/5/2021 στις 8:48 ΜΜ, kwstakisii είπε

μεχρι 25/10 ειχαν φτασει στα disc. τι εγινε στην περιπτωση σου?

Φίλε μ το χω μια βδομάδα ήδη και το χα παραγγείλει 27.10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21/11 από Κωτσόβολο disk ούτε φωνή ούτε ακρόαση.  Μου αρέσει που θα παραλάμβαναν όλοι μέχρι τέλος Μαρτίου. Καλό καλοκαίρι σε όλους και υπομονή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...