Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

μην ασχολειστε αλλο, απλα αγοραστε το 2023 το ps5 slim που θα ειναι στα ραφια τοτε και μια χαρα ολα...εως τοτε παιξτε ps4, ακομα μια χαρα ειναι τα γραφικα του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παίδες καλησπέρα!

Παρέλαβα χθες από Vodafone, με παραγγελία 2-Μαρτίου..  Υπομονή και ελπίζω να έρθει σε όλους το ταχύτερο δυνατό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, jliverios είπε

Καλησπέρα παιδιά,

Δυσάρεστα νέα από Κοτσόβολο. Έχω παραγγελία από 9/11 και κανέναν νέο.

Πήρα πριν 1-2 μήνες και μου είπαν πως έχουν εξυπηρετήσει όλες τις παραγγελίες μέχρι 6/11 και θα είμαι στην επόμενη φουρνιά.

Χθες μου είπαν πως η επόμενη φουρνιά θα εξυπηρετήσει παραγγελίες μέχρι 3/11 . Όταν τους είπα "μα μου είχατε πει πως μέχρι 6/11 έχουν εξυπηρετηθεί και θα είμαι εγώ στην επόμενη" μου απάντησε: "Αυτή την ενημέρωση που σας έδωσα την έχουμε εδώ και 2 εβδομάδες, όποιος σας είπε για 6/11 έκανε λάθος".

Μας δουλεύουν κανονικά και όπως γράφετε όλοι (το πιστεύω πλέον) πάνε σε δικά τους άτομα...

Εγώ μίλησα την Παρασκευή και μου λεεί "Βλέπω στο σύστημα μας παραλαβή τέλος Μαϊου \ Αρχές Ιούνιου και θα εξυπηρετηθείτε σίγουρα καθώς είστε από τους πρώτους"

Παραγγελία 08/11 Disc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει. Και μένα από Κωτσόβολο μου είπαν ότι θα εκτελέσουν παραγγελίες μόνο μιας μέρας 3/11. Την προηγούμενη φορά τον Μάρτιο μου είχαν πει για disk ότι εκτέλεσαν μέχρι 2/11 και ότι θα παραλάβω την επόμενη φορά δηλ. τον Μαίο.

Χθες σηκωσαν τα χερια ψηλά. Κάτι για Σεπτέμβριο χωρίς δέσμευση. Νομίζω ότι θα βάλω παραγγελία αλλού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Gm3000 είπε

Παίδες καλησπέρα!

Παρέλαβα χθες από Vodafone, με παραγγελία 2-Μαρτίου..  Υπομονή και ελπίζω να έρθει σε όλους το ταχύτερο δυνατό.

Μπορείς να μου πεις απο ποια πόλη και από ποιο κατάστημα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μίλησα με εξέλιξη παραγγελίας κοτσωβουλου. Για disc μου είπε έχουν εξυπηρετήσει μέχρι 1/11 σίγουρα. Αλλά κάθε μέρα έρχονται λίγα κομμάτια, 5 με 10. Και στην επόμενη μεγάλη παρτίδα τέλη Μαίου θα είμαι σίγουρα μέσα. Παραγγελία 6/11

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, metallica 13 είπε

Είχαμε καμία ενημέρωση από sony center? 

Σήμερα πηρα τηλ. Λενε ακομα δεν ξερουνε ακριβη ημερομηνια! Αλλα ισχύει για τελει Μαιου! 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Zacant είπε

Μόλις μίλησα με εξέλιξη παραγγελίας κοτσωβουλου. Για disc μου είπε έχουν εξυπηρετήσει μέχρι 1/11 σίγουρα. Αλλά κάθε μέρα έρχονται λίγα κομμάτια, 5 με 10. Και στην επόμενη μεγάλη παρτίδα τέλη Μαίου θα είμαι σίγουρα μέσα. Παραγγελία 6/11

αυτο που τους πιστευετε ακομα πραγματικα με ξεπερναει. Ξεκολληστε παιδια. Υπαρχει θεμα με την παραγωγη, υπαρχει θεμα με τα logistics, υπαρχει θεμα με την εξυπηρετηση των καταστηματων γενικα (τα δινουν σε δικους τους, καμια υπευθυνη ενημερωση, Ελλαδαρα για παντα κτλ.). θα ερθει οταν ερθει, κονσολα παιχνιδιων ειναι δεν ειναι ειδος πρωτης αναγκης ευτυχως. Προσωπικα περιμενω απο 16-11 με προπληρωμενη παραγγελια Κωτσοβολο και σε μια σειρα αναμονης Γερμανος σε πολυ καλη θεση. Οτι ερθει πρωτο. Το εχω ξαναπει χαλαρωστε και απολαυστε το. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, adreas13122 είπε

εχει κανεις που εχει μπει σε λιστα ενδιαφεροντος στο πλαισιο καμια ενημερωση; (22/3)

Μίλησα με το Πλαίσιο την Παρασκευή 14/5 και δεν είχαν καμία ενημέρωση σχετικά με το πότε θα έχουν κονσόλες. Το μόνο που είπε είναι πως θα δώσουν προτεραιότητα στη λίστα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...