Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 ώρες πριν, kundi είπε

καλορίζικο φίλε, από Γλυφάδα το πήρες? και τι ώρα σε καλέσανε περίπου ευχαριστώ 

 

Να σαι καλα φιλε μου! Γλυφαδα ναι. Με καλεσαν γυρω στις 19:00 και μιας και ημουν διπλα πεταχτηκα και το πηρα. Μου ελεγαν για ΣΚ αλλα τους πιεσα λιγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες με πήρε Sony Center για την παραγγελία μου στις 18/2.Είπε ότι από τα 40 τεμάχια είμαι ο 37 στην σειρά. Το παιδί που του έδωσα τα στοιχεία μου για να παραλάβει αντί για εμένα θα ενημερωθεί Δευτέρα! Υπομονή σε όλους 💪😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με πηραν χθες απο τον Κωτσοβολο για να μου προσφερουν 20ευρη δωροεπιταγη, ως αποζημιωση για την εξαμηνη καθυστερηση. Κάνε Παναγιά μου βρεφοκρατούσα να καθυστερήσει και αλλους 6 μήνες, να παρω και αλλη δωροεπιταγή, μήπως και αγοράσω την τοστιέρα των ονείρων μου κάποια στιγμή!

Επεξ/σία από kapnossss
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι γίνεται ρε παιδιά  με το Sony center, αλλά με παραγγελία 18/2 και αποπληρωμή άρα και κατοχύρωση 20/2 δεν έχουμε κανένα νέο . Απορώ πως γίνεται αυτό ;
 

Είμαστε τόσοι πολλοί πια ή μήπως όντως τα παίρνουν εσωτερικά και με μιλητό κατακρεουργώντας την οποία σειρά ; 
 

18/2 Sony center 

9/12 Κωτσόβολος 

 

Και ο μικρός γολγοθάς συνεχίζεται! 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Kingedward είπε

Δεν ξέρω τι γίνεται ρε παιδιά  με το Sony center, αλλά με παραγγελία 18/2 και αποπληρωμή άρα και κατοχύρωση 20/2 δεν έχουμε κανένα νέο . Απορώ πως γίνεται αυτό ;
 

Είμαστε τόσοι πολλοί πια ή μήπως όντως τα παίρνουν εσωτερικά και με μιλητό κατακρεουργώντας την οποία σειρά ; 
 

18/2 Sony center 

9/12 Κωτσόβολος 

 

Και ο μικρός γολγοθάς συνεχίζεται! 

πιο πίσω καποιος έγραψε για sony center 18/2  ήταν 37ος στους 40.

μαλλον οριακά δεν ήσουν μέσα στους 40.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Kingedward είπε

Δεν ξέρω τι γίνεται ρε παιδιά  με το Sony center, αλλά με παραγγελία 18/2 και αποπληρωμή άρα και κατοχύρωση 20/2 δεν έχουμε κανένα νέο . Απορώ πως γίνεται αυτό ;
 

Είμαστε τόσοι πολλοί πια ή μήπως όντως τα παίρνουν εσωτερικά και με μιλητό κατακρεουργώντας την οποία σειρά ; 
 

18/2 Sony center 

9/12 Κωτσόβολος 

 

Και ο μικρός γολγοθάς συνεχίζεται! 

Κωτσό εξυπηρετεί 10~15_10_2020, η επόμενη παραλαβή είναι 20 Ιουλίου 2021 (τίποτα σίγουρο όλα αλλάζουν) και λένε ότι θα είναι πολύ μεγάλη φουρνιά.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Greko999 είπε

Σήμερα παρέλαβα Digital από το Public. Η παραγγελία ήταν στις 3.11.2020

2061981796_Screenshot2021-05-28at22_35_23.thumb.jpg.c882f0d1ee5129f691965ed63ba0d9ef.jpg

3 -11 digital καί εγώ 2- 11 disc καί δεν έχω παραλάβει από public..

 

Πέρασαν μπροστά σέ παραγγελίες τά digital από τά  disc..?

 

Στο τηλ μου είπαν ότι disc  θά κάνουν παράδοση τόν μήνα Οκτώβριο... ίσως καί κάποιοι νά πάρουν καί αρχές Νοεμβρίου..

 

Παρέλαβε κανείς τώρα disc τέλη Οκτωβρίου αρχές Νοεμβρίου ?για νά δω περίπου που βρισκόμαστε.ευχαριστω..

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλοριζικο φιλε επιτελους σιγα σιγα να τελειωνει αυτη η αναμονη για ολους

23 λεπτά πριν, axhsa είπε

Επιτέλους! Χτύπησε το τηλέφωνο και ήταν απο το Πλαίσιο. Δευτέρα πρωί έρχεται.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kwstakisii είπε

πιο πίσω καποιος έγραψε για sony center 18/2  ήταν 37ος στους 40.

μαλλον οριακά δεν ήσουν μέσα στους 40.

Εν ολίγοις πιο εύκολο είναι να πιάσεις το τζακποτ παρά να παραλάβεις το PlayStation 5! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, WaveExDare είπε

Κωτσό εξυπηρετεί 10~15_10_2020, η επόμενη παραλαβή είναι 20 Ιουλίου 2021 (τίποτα σίγουρο όλα αλλάζουν) και λένε ότι θα είναι πολύ μεγάλη φουρνιά.

 

Κάτσε σοβαρά τώρα ακόμα μέσα Οκτώβρη είναι ο Κωτσοβολος? Ειχα την εντυπωση οτι είχαν μπει Νοεμβρη απο καιρο. Ειμαι 16/11 και είχα αρχίσει να προετοιμαζομαι ψυχολογικα για το θριαμβο της παραλαβης του PS5 μετα απο 6+ μηνες αναμονης.

Εντωμεταξυ πηγα κ απτο καταστημα πριν λιγες μερες για κατι αλλες αγορες και επι της ευκαιριας παω να ρωτησω και για PS5, μου λεει ο πωλητης αν κανετε παραγγελια τωρα θα πρεπει να περιμενετε ενα τριμηνο για να παραλαβετε.. του λεω ρε φιλε με κοροϊδευετε στα τηλεφωνα, με κοροϊδευτε και live? Αστο τον λεω δε θα συνεννοηθουμε. Ουτε μπηκα στον κοπο να του πω οτι η παραγγελια ειναι απο Νοεμβρη, οι τυποι ειναι απλα γελοιοι θελουν δεσιμο στον κοτσαδορο και βολτα μεσα στην πολη. Οποτε Καλα Χριστουγεννα 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, WaveExDare είπε

Κωτσό εξυπηρετεί 10~15_10_2020, η επόμενη παραλαβή είναι 20 Ιουλίου 2021 (τίποτα σίγουρο όλα αλλάζουν) και λένε ότι θα είναι πολύ μεγάλη φουρνιά.

 

Σε ευχαριστώ πολύ για το update φίλε ! Αν δεν έρθει μέσα σε λίγες μέρες απλά ΔΕΝ ξανά ασχολούμαι μέχρι να έρθει όταν έρθει . 
 

Θα αρχίσω να διαβάζω βιβλία για να περάσει ο καιρός ! 

Επεξ/σία από Kingedward
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...