Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 λεπτά πριν, Tatofski64 είπε

Σβήσε τον αριθμό παραγγελίας, δεν χρειάζεται να το βλέπουμε φιλαράκι, φιλικά πάντα 🙃

Φαίνεται και το mail σου

σβηστα και εσυ μπραδερ

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, MANOSFFFF είπε

Σε εμενα στον κωτσο μου ειπαν οτι εχω κουπονι 20 ευρω. Εχω πληρωσει απο Νοεμβριο digital δεν παρελαβα.

Ζητά το κουπόνι, πάρε το AC valhalla για PS5 στα 24,90 τελική τιμή, συννενοησουμε με τον animae και καπάκια κάνε ακύρωση από Κωτσο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά οποίος έχει ενημερώσει από κωτσο και είναι 13/11 ας το γράψει... έχω δυο γνωστούς με αντικαταβολή με παραγγελία 13/11 βράδυ και τούς πήραν τηλ για Σάββατο παραλαβή και είμαι 13/11 στις 5 δν έχει πάρεις κάνει ακόμα αναμονή διαθεσιμότητας κ είναι πληρωμένο...και στο τηλ Μ λένε τηρούμε σειρά προτεραιότητας κ αν φτάσουν τ κομμάτια θα σας πάρουμε.... εγώ προσωπικά αυτό π βλέπω είναι ότι προσπαθούν ν καλύψουν οσους είχαν αντικαταβολή ώστε ν μν ακυρώσουν κ πάρουν από αλλού....κ εμείς π πληρώσαμε ήμαστε @@@@

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραλαβή σήμερα από πλαίσιο επιτέλουςΠαραγγελια εχθές το μεσημέρι.Καλο κουράγιο σε αυτούς που το περιμένουν πιστεύω θα τους έρθει σύντομα 

503887F5-3FAF-4065-B808-C140B18C58C1_1_201_a.heic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cod7 είπε

Παιδιά οποίος έχει ενημερώσει από κωτσο και είναι 13/11 ας το γράψει... έχω δυο γνωστούς με αντικαταβολή με παραγγελία 13/11 βράδυ και τούς πήραν τηλ για Σάββατο παραλαβή και είμαι 13/11 στις 5 δν έχει πάρεις κάνει ακόμα αναμονή διαθεσιμότητας κ είναι πληρωμένο...και στο τηλ Μ λένε τηρούμε σειρά προτεραιότητας κ αν φτάσουν τ κομμάτια θα σας πάρουμε.... εγώ προσωπικά αυτό π βλέπω είναι ότι προσπαθούν ν καλύψουν οσους είχαν αντικαταβολή ώστε ν μν ακυρώσουν κ πάρουν από αλλού....κ εμείς π πληρώσαμε ήμαστε @@@@

Λοιπόν αδερφέ..εγώ είμαι 13/11 disk 9 το βράδυ παραγγελία με δόσεις..με πήραν σήμερα το πρωί από Κωτσόβολο αν ισχύει η διεύθυνση και Μ κάνουν έκπτωση 10%σε κάποιο γκειμ Μ είπε ότι μπορεί και το Σάββατο να παραλάβω αλλιώς σίγουρα από εβδομάδα και στην εξέλιξη παραγγελίας έχει αλλάξει και πλέον γράφει σε επεξεργασία αποστολή με κούριερ κτλπ

5 λεπτά πριν, Kreisson είπε

Λοιπόν αδερφέ..εγώ είμαι 13/11 disk 9 το βράδυ παραγγελία με δόσεις..με πήραν σήμερα το πρωί από Κωτσόβολο αν ισχύει η διεύθυνση και Μ κάνουν έκπτωση 10%σε κάποιο γκειμ Μ είπε ότι μπορεί και το Σάββατο να παραλάβω αλλιώς σίγουρα από εβδομάδα και στην εξέλιξη παραγγελίας έχει αλλάξει και πλέον γράφει σε επεξεργασία αποστολή με κούριερ κτλπ

 

Screenshot_2021-06-17-22-51-05-706_com.android.chrome.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Kreisson είπε

Λοιπόν αδερφέ..εγώ είμαι 13/11 disk 9 το βράδυ παραγγελία με δόσεις..με πήραν σήμερα το πρωί από Κωτσόβολο αν ισχύει η διεύθυνση και Μ κάνουν έκπτωση 10%σε κάποιο γκειμ Μ είπε ότι μπορεί και το Σάββατο να παραλάβω αλλιώς σίγουρα από εβδομάδα και στην εξέλιξη παραγγελίας έχει αλλάξει και πλέον γράφει σε επεξεργασία αποστολή με κούριερ κτλπ

 

Screenshot_2021-06-17-22-51-05-706_com.android.chrome.jpg

Μετά λένε για σειρά προτεραιότητας.... ευχαριστώ για το σκρηνσοτ γιατί αν δν αλλάξει κάτι μέχρι αύριο μεσημέρι θ πάω από εκεί.... διότι στο τηλέφωνο μ λένε δεν υπάρχει περίπτωση να ισχύει ότι κάποιος πήρε και έχει ημερομηνία αργότερα από μένα κλπ

 

Screenshot_2021-06-17-23-20-22-372_com.android.chrome.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφουριτες ερώτηση, το PS5 στην επαρχία το πλαίσιο το φέρνει με κάποιο εξωτερικό κουτί για προστασία;  Ή το φέρνει χύμα όπως στην Αθήνα πχ.;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, cod7 είπε

Μετά λένε για σειρά προτεραιότητας.... ευχαριστώ για το σκρηνσοτ γιατί αν δν αλλάξει κάτι μέχρι αύριο μεσημέρι θ πάω από εκεί.... διότι στο τηλέφωνο μ λένε δεν υπάρχει περίπτωση να ισχύει ότι κάποιος πήρε και έχει ημερομηνία αργότερα από μένα κλπ

 

Screenshot_2021-06-17-23-20-22-372_com.android.chrome.jpg

Εύχομαι να σε πάρουν αύριο τηλ και όλα να είναι καλά και απλά να τα έχουν κάνει μην πω κ εγώ τι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξέλιξη παραγγελίας από Γερμανό 

 

Προς παράδοση από ΕΛΤΑ 

 

Τώρα το προς παράδοση σημαίνει είναι στην αποθήκη ή έχει χρεωθεί σε οδηγό κ είναι στο δρόμο άραγε ?

 

Αν παραλάβει κάποιος ας ενημερώσει να δούμε αν θα κάνουμε τριήμερο 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...