Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για όσους «στεναχωριούνται» που δεν έχουν κονσόλα ακόμα,σκεφτείτε ότι εγώ πήρα την κονσόλα day 1 και πριν ένα μήνα μου διέρρηξαν το σπίτι και μου την έκλεψαν.Δεν ξέρω πόσο μπορεί να σας παρηγορήσει αυτό ή να σας νοιάζει,αλλά είναι χειρότερο συναίσθημα από το να περιμένεις να αγοράσεις κονσόλα.Χτες έκανα παραγγελία στα public το bundle με rift apart και λέει μερικώς ολοκληρωμένη.Ελπίζω το επόμενο ps5 που θα πάρω(αν τα καταφέρω)να έχει καλύτερη μοίρα.

  • Confused 3
  • Sad 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 18/8/2021 στις 7:16 ΜΜ, tasosg7 είπε

Δεν ξέρω πως μερικοί παραλαμβάνουν κονσόλες από Κωτσόβολο με παραγγελίες Ιανουάριου και Φεβρουαρίου, εγώ πάντως ακόμα περιμένω. 9η δόση και συνεχίζουμε(Πρώτα ξεχρεώνουμε και μετά παραλαμβάνουμε; Έτσι πάει η φάση;🤬). Μέχρι να παραλάβω θα έχει βγει το 6🤪

image.png.ef0299e4994d9c874d2c5682e86103f2.png

Εγω εχω προπαραγγελια digital 15/11 απο Κωτσοβολο και ακομη τιποτα

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα προβλημα με το ps5 μου.Οταν το ανοιξα μου ενφνηστικε μια πρασινη γραμμη στα δεξια της οθονης.Επισης η οθονη μου ειχε χωριστει στα δυο.Με το χειριστηριο μου μπορουσα να ελεχγω και τις δυο μεριες τη. Επισης μου ειχε γινει αντιστροφη χρωματων. Μετα απο ενα reboot ολα εφτιαξιαν. Μηπως ξερετε γιατι μου εγινε αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, ari74s είπε

Εχω ενα προβλημα με το ps5 μου.Οταν το ανοιξα μου ενφνηστικε μια πρασινη γραμμη στα δεξια της οθονης.Επισης η οθονη μου ειχε χωριστει στα δυο.Με το χειριστηριο μου μπορουσα να ελεχγω και τις δυο μεριες τη. Επισης μου ειχε γινει αντιστροφη χρωματων. Μετα απο ενα reboot ολα εφτιαξιαν. Μηπως ξερετε γιατι μου εγινε αυτο

Δεν είναι το σωστό thread για τέτοιες ερωτήσεις, αλλά 
https://www.reddit.com/r/PS5/comments/k3wafw/split_screen_colours_wrong_green_bar_on_left_bug/

 

Επεξ/σία από M A T R I X
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και μάλιστα βλέπω ότι είναι διαθέσιμα για ώρα/ώρες.

Είναι legit? Μήπως είναι κάποιο λάθος στο site ή λίστα αναμονής?

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Ersza είπε

Εγώ το πήρα το ρίσκο και μου ήρθε μέιλ ότι αναμένεται παράδοση το αργότερο αύριο.

1447288522_Screenshot(757).png.b3a49bd3e599bf2824d363066404f410.png

Το ίδιο και εγώ, αλλά κρατάω μικρό καλάθι... έλαβα ίδια ειδοποίηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου κανει εντύπωση που είναι διαθέσιμα τόσες ώρες. Ή έλαβαν πολλά κομμάτια ή κάτι δεν πάει καλά με το site.

Είχε μήπως κάποιος τηλεφωνική επικοινωνία;

Too good to be true

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού λέει ότι ολοκληρώθηκε ο πρωτος έλεγχος της παραγγελίας. … ξέρω γω. Λες να στείλουν μόνο τα παιχνίδια κ όχι την κονσόλα ; 
 

Λογικά αύριο μεθαύριο θα μάθουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...