Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, Lefidi είπε

Τσίμπησα το 615 πακέτο...για να δούμε ..

Πρέπει να πήρες το τελευταίο γιατί και εγώ αυτό προσπαθούσα να πάρω , πατάω πληρωμή και μου το έβγαλε εξαντλημένο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Giannis1337 είπε

Πρέπει να πήρες το τελευταίο γιατί και εγώ αυτό προσπαθούσα να πάρω , πατάω πληρωμή και μου το έβγαλε εξαντλημένο .

Ωχ ναι; Σκέψου ότι προσπάθησα τρεις φορές με ονλαιν πληρωμή, δεν το πήρε και μετά έβαλα κατάθεση σε τράπεζα και το δέχτηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/11/2021 στις 11:26 ΜΜ, Lefidi είπε

Κιεγω γι'αυτό γράφτηκα εδώ φίλε μπας και το προλάβω.

https://www.plaisio.gr/search?query=Sony PlayStation 5 %2B DualSense White Controller %2B&page=1&refinementList[categories.lvl2]=&sortBy=products_price_asc&range[price][min]=169

Τσίμπα το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, Armoral είπε

Μόλις παρήγγειλα το συγκεκριμένο πακέτο, θα έρθει άραγε;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Bruh13 είπε

Ρε παίδες ξέρουμε πότε θα ξανά βγουν στην κανονική επιτέλους τιμή; γιατί μπαίνω Σκρουτζ και το βρίσκω 700++

Τέλος του 22 , αρχές 23. Όταν δηλαδή οι εταιρίες προχωρήσουν από τα 7nm της tsmc σε μικρότερα nodes.

ΥΓ.Αυτη είναι η οπτιμιστική ματιά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sakist67 είπε

Μόλις παρήγγειλα το συγκεκριμένο πακέτο, θα έρθει άραγε;;

Σίγουρα. Με γειες και καλό κάψιμο. Έρωτας το Ps5.

1 ώρα πριν, Bruh13 είπε

Ρε παίδες ξέρουμε πότε θα ξανά βγουν στην κανονική επιτέλους τιμή; γιατί μπαίνω Σκρουτζ και το βρίσκω 700++

Αφού είχε στο Πλαίσιο. Θα ξαναβάλουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παράγγειλα και εγώ αυτό το πακέτο του Πλαισίου για έναν φίλο μου. Δευτέρα θα γίνει παράδοση. Τώρα ζήλεψε και ο άλλος φίλος μου χαχα. Παρακολουθώ. :-) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως , γιαυτο και μπορουν να στελνουν ξεχωριστα παιχνιδια και χειριστήρια απο την κονσολα. 

Πηρα κι εγω με αντικαταβολη για σιγουρια.Αν δεν ερθει κονσολα, δεν παραλαμβάνω.

Ο μόνος λόγος που προχώρησα σε παραφφελια είναι πως το ειχα υποσχεθει στα παιδια μου εδω και πολυ καιρο.  Επειδη δεν φαινεται να υπαρχει αμεσα βελτιωση στη διαθεσιμοτητα , ειπα να το κανω το βήμα, αν και δε μου αρεσει αυτος ο εξαναγκασμος με τα εξτρα.

Χειριστηριο θα επαιρνα ετσι κι αλλιως. Το game το πηρα μιας και θα το παιξουν τα μικρα. Θα το εβρισκα ομως και used πιο φθηνα.

Ευχαριστω ολους σας για την ενημερωση για την  διαθεσιμότητα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kostas-1982 είπε

Προφανως , γιαυτο και μπορουν να στελνουν ξεχωριστα παιχνιδια και χειριστήρια απο την κονσολα. 

Πηρα κι εγω με αντικαταβολη για σιγουρια.Αν δεν ερθει κονσολα, δεν παραλαμβάνω.

Ο μόνος λόγος που προχώρησα σε παραφφελια είναι πως το ειχα υποσχεθει στα παιδια μου εδω και πολυ καιρο.  Επειδη δεν φαινεται να υπαρχει αμεσα βελτιωση στη διαθεσιμοτητα , ειπα να το κανω το βήμα, αν και δε μου αρεσει αυτος ο εξαναγκασμος με τα εξτρα.

Χειριστηριο θα επαιρνα ετσι κι αλλιως. Το game το πηρα μιας και θα το παιξουν τα μικρα. Θα το εβρισκα ομως και used πιο φθηνα.

Ευχαριστω ολους σας για την ενημερωση για την  διαθεσιμότητα.

Σίγουρα θα σου στείλουν το game και το χειριστήριο για την κονσόλα κάνε κανένα ταμα με αυτούς που χουμε μπλέξει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...