Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω πηγα στον κοτσοβολο για αφυγραντηρα και εφυγα και με...ps5....

Θεωρητικά... Με 400 πηρα το digital σκετο και εδωσα προκαταβολη 30%. Μου εγγυηθηκε (λεμε τωρα...) Η κοπελα οτι θα το εχω το σαββατο. Επισης μου ειπε οτι θα βγαλει και αυριο ο κοτσοβολος και άλλα κομμάτια, οπότε μεινετε συντονισμενοι στο σαιτ πιθανον να ισχυει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, mihalisgolf13 είπε

Εγω πηγα στον κοτσοβολο για αφυγραντηρα και εφυγα και με...ps5....

Θεωρητικά... Με 400 πηρα το digital σκετο και εδωσα προκαταβολη 30%. Μου εγγυηθηκε (λεμε τωρα...) Η κοπελα οτι θα το εχω το σαββατο. Επισης μου ειπε οτι θα βγαλει και αυριο ο κοτσοβολος και άλλα κομμάτια, οπότε μεινετε συντονισμενοι στο σαιτ πιθανον να ισχυει.

Παιδιά γενικά καλό είναι να μην υπάρχει προτίμηση στα digital, είναι ΠΟΛΥ πιο ακριβά χωρίς λόγο μακροπροθεσμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, feelihipo είπε

Παιδιά γενικά καλό είναι να μην υπάρχει προτίμηση στα digital, είναι ΠΟΛΥ πιο ακριβά χωρίς λόγο μακροπροθεσμα

Αναλογα γιατι το χρησιμοποιεις...

Εγω μονο ποδοσφαιρακι παιζω, οποτε το φιφα 22 λογικα θα το πληρωσω κανα 20αρι παραπανω απο δισκακι. Μακροπροθεσμα στην 6ετια θα ημουν κερδισμενος με disk edition, αλλά δεν πειραζει ειναι αρκετα χρονια... 

Ενταξει θα παιζω και τα δωρεαν παιχνιδια του καμια φορα, να κανει αποσβεση τετοια κονσολαρα 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, mihalisgolf13 είπε

Αναλογα γιατι το χρησιμοποιεις...

Εγω μονο ποδοσφαιρακι παιζω, οποτε το φιφα 22 λογικα θα το πληρωσω κανα 20αρι παραπανω απο δισκακι. Μακροπροθεσμα στην 6ετια θα ημουν κερδισμενος με disk edition, αλλά δεν πειραζει ειναι αρκετα χρονια... 

Ενταξει θα παιζω και τα δωρεαν παιχνιδια του καμια φορα, να κανει αποσβεση τετοια κονσολαρα 😁

με μαθηματική ακρίβεια δεν θα μείνεις στο fifa ,  μετα χρηματα που θα δωσεις για το fifa εφτασες σe disk version ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, mihalisgolf13 είπε

Αναλογα γιατι το χρησιμοποιεις...

Εγω μονο ποδοσφαιρακι παιζω, οποτε το φιφα 22 λογικα θα το πληρωσω κανα 20αρι παραπανω απο δισκακι. Μακροπροθεσμα στην 6ετια θα ημουν κερδισμενος με disk edition, αλλά δεν πειραζει ειναι αρκετα χρονια... 

Ενταξει θα παιζω και τα δωρεαν παιχνιδια του καμια φορα, να κανει αποσβεση τετοια κονσολαρα 😁

Τότε ναι ισχύει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, kundi είπε

με μαθηματική ακρίβεια δεν θα μείνεις στο fifa ,  μετα χρηματα που θα δωσεις για το fifa εφτασες σe disk version ,

Δεν ειμαι και απολυτος, ισως να ξεφυγουμε αμα δω κανα καλο ραλάκι 😁😁😁.  Τωρα λοιπον κοιταμε για τιβι... Μια 55αρα για το σαλονι και εκει με βλεπω ισως για τσιγκουνια, αναλογα ποσο θα βρω με 120 hertz και χωρις τα 120... Αν εχετε καμια συμβουλη με πμ, γιατι ειμαι οφτοπικ που λεω για τηλεοραση μην απαντησετε και μας... Κοψουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οσους παρελαβαν απο acs μετα απο παραγγελια απ το public, το κουτι παραδωσης ηταν καλυμενο η ειναι φανερο οτι μεταφερετε ps5 στον κουριερ και γενικοτερα? 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, crisrullz είπε

Για οσους παρελαβαν απο acs μετα απο παραγγελια απ το public, το κουτι παραδωσης ηταν καλυμενο η ειναι φανερο οτι μεταφερετε ps5 στον κουριερ και γενικοτερα? 

Την παντοφλα σκεφτεσαι; εγω καλου κακου θα κατεβω με μια μαυρη σκουπιδιων μεγαλη να το βαλω μεσα γιατι η γυναικα δουλευει τηλεργασια και αν με παρει πρεφα ειχαμε 🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναρωτιεμαι, εχει βγει διαθεσιμο για online αγορα σε plaisio, public γερμανο ps5 σκετο, οχι bundle;

Τις τελευταιες 2-3 εβδομαδες νομιζω μονο bundles ανεβαζετε λινκς (καλα, ουτε συτα δεν προλαβαινω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, tesla22 είπε

Την παντοφλα σκεφτεσαι; εγω καλου κακου θα κατεβω με μια μαυρη σκουπιδιων μεγαλη να το βαλω μεσα γιατι η γυναικα δουλευει τηλεργασια και αν με παρει πρεφα ειχαμε 🤣

Οχι καθολου, σκεφτομαι τις κακες πιθανοτητες να κανουν μαλακιες οι κουριερ κλπ, και αναρωτιεμαι κατα ποσο φενετε γενικοτερα η συσκευασια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, crisrullz είπε

Οχι καθολου, σκεφτομαι τις κακες πιθανοτητες να κανουν μαλακιες οι κουριερ κλπ, και αναρωτιεμαι κατα ποσο φενετε γενικοτερα η συσκευασια

Δύσκολο, δεν νομίζω να έχει ειπωθεί κάτι τέτοιο σε όλο το thread. Είναι τεράστιας αξίας αντικείμενα, σε πολύ μεγάλη ζήτηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, crisrullz είπε

Για οσους παρελαβαν απο acs μετα απο παραγγελια απ το public, το κουτι παραδωσης ηταν καλυμενο η ειναι φανερο οτι μεταφερετε ps5 στον κουριερ και γενικοτερα? 

Στο δικό μου ήρθε σε κουτί από public. Δε φαινόταν το περιεχόμενο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...