Προς το περιεχόμενο

[NVME SSD] ADATA XPG GAMMIX S11 PRO 1TB, 118€ @ eshop [TEΛΟΣ]


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, glazos είπε

Γνωρίζουμε ότι υπάρχει όγκος αλλά δεν μας αφορά ρε σύ... Να καθυστερούσε κάτι λόγω κούριερ να πάει στην ευχή επιλέξαμε όμως το συγκεκριμένο κατάστημα με βάση την διαθεσιμότητα και την επιλογή παραλαβής + τιμή.

Το γιατί μπορεί κάποιος να βιάζεται δεν έχει νομίζω νόημα να το αναλύσουμε καί είναι υποκειμενικό και προσωπικό.

Υπομονή κάνουμε εκεί που μας πληρώνουν, εκεί που τους πληρώνουμε αν κάνουμε υπομονή ...  

Επέλεξες το συγκεκριμένο κατάστημα καθαρά για την τιμή. Άσε τα τι της διαθεσιμότητας και της παραλαβής.

Θα μπορούσε να δώσει περιορισμένα κομμάτια ή έστω μέχρι να τελειώσει το απόθεμα.

Δεν φτάνει που θα σας εξυπηρετήσει  όλους, βγαίνετε και από πάνω.

Όποιος δεν μπορεί να περιμένει να ακυρώσει την παραλαβή και όταν η τιμή επανέλθει προ έκπτωσης και είναι διαθέσιμο να παραλάβει τότε.

 

Επεξ/σία από BlueBlood7
  • Like 2
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 290
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, BlueBlood7 είπε

Επέλεξες το συγκεκριμένο κατάστημα καθαρά για την τιμή. Άσε τα τι της διαθεσιμότητας και της παραλαβής.

Θα μπορούσε να δώσει περιορισμένα κομμάτια ή έστω μέχρι να τελειώσει το απόθεμα.

Δεν φτάνει που θα σας εξυπηρετήσει  όλους, βγαίνετε και από πάνω.

Όποιος δεν μπορεί να περιμένει να ακυρώσει την παραλαβή και όταν η τιμή επανέλθει προ έκπτωσης και είναι διαθέσιμο να παραλάβει τότε.

 

Χαχαχαχ τι να αφήσω; Ξέρεις εσύ καλύτερα γιατί διάλεξα εγώ προσωπικά να κάνω την συγκεκριμένη αγορά από ότι ξέρω εγώ? Χαχαχαχ

Το τι θα μπορούσε να κάνει είναι υποθετικό άρα δεν βγάζεις πουθενά. 

Μας κάνει και χάρη που αγοράσαμε κάτι και θα μας εξυπηρετήσει δίκιο έχεις sure...

Το τι θα κάνει ο καθένας είναι δική του δουλειά δεν νομίζω ότι σε ρώτησε κανένας τι θα κάνει αν δεν μπορεί να περιμένει , ήρεμα το λέω.

 

 

Επεξ/σία από glazos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, glazos είπε

Καλημέρα και καλή εβδομάδα , καμία εξέλιξη  στην παραγγελία μου... από ότι είδα ανέβασαν την τιμή στα 125,9   

Ναι, τελείωσε η "black Friday x cyber week" περίοδος προσφορών του καταστήματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

είπα να παρω ένα τηλέφωνο σήμερα να δω που είμαστε με την παραγγελία. Μετα από 37 λεπτά αναμονής με ενημέρωσαν ότι αυτοί θα παραλάβουν στις 11 Δεκ ΠΕΡΙΠΟΥ και μετα από 2-3 εργάσιμες ημέρες εγώ.... περισσότερο δλδ και απο την ενημέρωση που έχουν αν κάνεις παραγγελία τώρα.

  

Επεξ/σία από glazos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι και με παραγγελία στις 28/11 με διαθεσιμότητα τότε 2-4 εργάσιμες 

Είχα την ελπίδα ότι θα παραλάβω νωρίτερα από ότι με παραγγελία από το Αμαζον  

αλλά την πάτησα (Γιατί τους πίστεψα)  .... 

Επεξ/σία από glazos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, glazos είπε

Ναι και με παραγγελία στις 28/11 με διαθεσιμότητα τότε 2-4 εργάσιμες 

Είχα την ελπίδα ότι θα παραλάβω νωρίτερα από ότι με παραγγελία από το Αμαζον  

αλλά την πάτησα (Γιατί τους πίστεψα)  .... 

Ποιος σου ειπε οτι με παραγγελια απο αμαζον θα ειχες παραλαβει; :) Ακομα ΔΕΝ εχει φυγει παραγγελια αμαζον τις ιδιες μερες με την δικη σου, ετσι για να μην νομιζεις οτι το αμαζον ειναι γρηγορο και οτι εχασες κατι απο θεμα χρονου...

Προσθηκη για το απο κατω, μην λερωνουμε το θεμα: Αμαζον τα προιοντα , sold by amazon. Δεν ειναι προσωπικο, ολοι περιμενουν, εχουν γραψει σε διαφορα θεματα. 

Επεξ/σία από matrixxx
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μόνο καλες εμπειρίες απο το amazon και ίσως να ειμαι προκατειλημμένος θετικά αλλά

νομίζω οτι γενικά μια αγορά απο αμαζον ειναι smoother και απο πλευράς After sales  

Μήπως είχες κανενα αντικείμενο απο πωλητή και οχι από amazon και περιμένουν να παραλάβουν για να σου στείλουν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, matrixxx είπε

Ποιος σου ειπε οτι με παραγγελια απο αμαζον θα ειχες παραλαβει; :) Ακομα ΔΕΝ εχει φυγει παραγγελια αμαζον τις ιδιες μερες με την δικη σου, ετσι για να μην νομιζεις οτι το αμαζον ειναι γρηγορο και οτι εχασες κατι απο θεμα χρονου...

Προσθηκη για το απο κατω, μην λερωνουμε το θεμα: Αμαζον τα προιοντα , sold by amazon. Δεν ειναι προσωπικο, ολοι περιμενουν, εχουν γραψει σε διαφορα θεματα. 

Εμένα και που έφυγε, η μισή μάλλον χάθηκε.

Επεξ/σία από Aurumnus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρέλαβα τον SSD, δεν τον έχω εγκαταστήσει ακόμη αλλά με προβλημάτισε το εξής: Ενώ δίνει 5 χρόνια εγγύηση, όταν ελέγξω την εγγύηση, του συγκεκριμένου που παρέλαβα, στο site της ADATA μου λέει ότι έχει 3 χρόνια. Τα φώτα σας παρακαλώ...

Screenshot 2020-12-09 143649.png

Επεξ/σία από Spectrus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

η σελιδα του eshop λεει 5 παρε screenshot και κρατα το 

Καλή ιδέα, ευχαριστώ! Δεν το 'χω κάνει ποτέ αυτό, αλλά ευτυχώς δεν είχε χρειαστεί να επιστρέψω και κάτι. :P 

Επεξ/σία από Spectrus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...