Προς το περιεχόμενο

Οδηγός Επιλογής Εργονομικής Καρέκλας


bebius

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, Warlord1981 είπε

Παιδια γλυκοκοιταζω μετα απο ερευνα την Ergohuman Luxury II που έχει και το Πλαίσιο σε προσφορά. Η αγορά θα γίνει με τιμολόγιο όμως από Κύπρο που μένω και δυστυχως το Πλαίσο δεν στέλνει εκτός Ελλάδας ούτε κάνει ενδοκοινοτικές συναλλαγές.

Έχετε υπόψην σας κάποιο άλλο ευρωπαικό κατάστημα που να έχει τη συγκεκριμένη καρέκλα? Το ergoaction.gr που φέρνει Ergohuman δεν έχει το συγκεκριμένο μοντέλο τους πηρα τηλ.

Δεν ξέρω να σε βοηθήσω στο ερώτημα σου, αλλά την περασμένη εβδομάδα έκατσα στην γκρίζα στο κατάστημα και μου φάνηκε πολύ καλή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 607
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

21 λεπτά πριν, Rebelos2018 είπε

Δεν ξέρω να σε βοηθήσω στο ερώτημα σου, αλλά την περασμένη εβδομάδα έκατσα στην γκρίζα στο κατάστημα και μου φάνηκε πολύ καλή.

Έδειχνε όμορφη στο γκρίζο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Warlord1981 είπε

Έδειχνε όμορφη στο γκρίζο?

Να σου πω την αλήθεια, το γκρίζο χρώμα, γενικά, εμένα δεν μου αρέσει. Οπότε, δεν έχει και κάποια βαρύτητα η άποψη μου.

Σε κάθε περίπτωση, το site την δείχνει εξαντλημένη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/3/2024 στις 11:22 ΜΜ, phoenix67 είπε

Τι θα προτεινατε για γυναικα 1,55 περιπου 55 κιλα?

Προκειται για τη συζυγο,η οποια εργαζεται απο το σπιτι,και για 8 ωρες ειναι σε μια καρεκλα.

Εγω εχω τη Markus,και ειμαι υπερευχαριστημενος,ομως θεωρω πως ειναι πολυ μεγαλη για το μεγεθος της γυναικας..

Το μπατζετ θα ελεγα 150-300 ευρω μαξ.

 

Δες την action vx από ergoaction. Πολύ καλό κάθισμα και με ρύθμιση βάθους για να την βολεψει λογω υψους. Την έχω και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος. Ειναι super. Είχα δοκιμάσει και την active η οποία ήταν φθηνότερη και μου είχε αφήσει καλές εντυπώσεις. Σε σύγκριση με κάτι φθηνές του πλαισίου καμία σχέση. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Έχει κανείς γνώμη για αυτές τις 2;

https://www.skroutz.gr/s/40832873/Karekla-Grafeiou-me-Anaklisi-Premium-Pro-Grey-THESIS.html

 

https://www.skroutz.gr/s/49687404/Karekla-Dieythyntiki-me-Anaklisi-kai-Rythmizomena-Mpratsa-OBG389-Mpez-Songmics.html

 

Παρεμπιπτόντως είμαι 191 εκατοστά & 90+ κιλά βάρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/4/2024 στις 10:27 ΠΜ, Neo είπε

Έχει νόημα αντί της action vx να πας στην https://ergoaction.gr/product/ergonomiki-karekla-grafeiou-ergopro-2/#reviews

?

Δεν έχω δοκιμάσει αυτή που αναφέρεις δεν ξέρω. Η action vx άψογη ακόμα μετά από σκληρή χρήση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/4/2023 στις 7:46 ΜΜ, valkon είπε

Τις καρέκλες του ΙΚΕΑ εγώ της θεωρώ απαράδεκτες που πρότειναν πολλοί, αλλά διαφορετικά σώματα φαντάζομαι

Μήπως είσαι κοντός γ αυτό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...