Προς το περιεχόμενο

YunExpress παραδοση στην Ελλαδα?


MessatsuRoku

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 ώρες πριν, Deckard01 είπε

Εχετε κανένα νέο όσων το δέμα έχει κολλήσει apo 14/1 σε status "The carrier is limited employee availability due to the impacts of covid-19.The shipment may be delayed .We will continue to update the progress--Greece"??

Γιατι εμένα ακόμα στα ίδια είναι πρωτη φορά τοσο μεγαλη καθυστέρηση.

Acs μεσω DPD tracking number δεν μου εμφανιζει τιποτα ακομα

 

1.PNG

2.PNG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 135
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καταλαβα, ακομα κανενα νεότερο..και εμενα εχει κολλησει στα ιδια τοσο καιρο, αρα δεν ειμαι ο μονος.

Για να δούμε αν και ποτε θα ξεκολλήσει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου διάβασα και έκανα την ακόλουθη διαδικασία: πήρα το Last Mile Delivery Tracking Number και το αναζήτησα στην Speedy.bg όπου μου έβγαλε την παρακάτω εικόνα.

Λογικά το International parcel number που εμφανίζεται θα είναι εκείνο που θα πρέπει να κάνω αναζήτηση στην ACS όταν με το καλό εμφανιστεί.

Οπότε αναμένω...

1.PNG

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους. 

Είχε κολλήσει κι εμένα το δέμα μ από τις 14 Ιανουαρίου με το γνωστό μήνυμα με limited employees και πιθανότητα delay. Από τότε δεν υπήρξε καμία ενημέρωση ούτε από την Yun ούτε από τη speedy ούτε και απ την Acs. 

Σήμερα παρέλαβα τελικά το δέμα μου με την speedex,και όχι την acs. Παρόλα αυτά, σκαλιξα λίγο εκεί που είχε το αυτοκόλλητο της speedex και από κάτω είχε αυτοκόλλητο και της acs. Δεν ξέρω τι γίνεται πάντως με το tracking number της speedex λέει πως 19 του μηνός πηγε στην Αθήνα και από τότε πήρε το δρόμο του για εμένα στη Θεσσαλονίκη. 

Οπότε υπομονή και θα φτάσουν τα δέματα.. Απλά δυστυχώς δεν υπάρχει τρόπος να γίνει track απ ο,τι φαίνεται γιατί κάπου έχει γίνει μπέρδεμα. 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, MariaKel είπε

Καλησπέρα σε όλους. 

Είχε κολλήσει κι εμένα το δέμα μ από τις 14 Ιανουαρίου με το γνωστό μήνυμα με limited employees και πιθανότητα delay. Από τότε δεν υπήρξε καμία ενημέρωση ούτε από την Yun ούτε από τη speedy ούτε και απ την Acs. 

Σήμερα παρέλαβα τελικά το δέμα μου με την speedex,και όχι την acs. Παρόλα αυτά, σκαλιξα λίγο εκεί που είχε το αυτοκόλλητο της speedex και από κάτω είχε αυτοκόλλητο και της acs. Δεν ξέρω τι γίνεται πάντως με το tracking number της speedex λέει πως 19 του μηνός πηγε στην Αθήνα και από τότε πήρε το δρόμο του για εμένα στη Θεσσαλονίκη. 

Οπότε υπομονή και θα φτάσουν τα δέματα.. Απλά δυστυχώς δεν υπάρχει τρόπος να γίνει track απ ο,τι φαίνεται γιατί κάπου έχει γίνει μπέρδεμα. 

 

Καλησπέρα Μαρία,

Έχεις δίκιο έχουν ενημερωθεί και τα 2 δικά μου δέματα και έχουν πάρει tracking number από την ACS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλησπέρα σε όλους. 

Είχε κολλήσει κι εμένα το δέμα  από τις 14 Ιανουαρίου 

carrier is limited employee availability due to the impacts of covid-19.The shipment may be delayed.We will continue to update the progress.----Greece

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια απο 29/12 μεχρι τωρα δεν μου εχει ερθει και μου εχει κολλησει και μενα στο μηνυμα "limited employee availability" απο τις 14,μετα δεν εχω λαβει ενημερωση αλλα ουτε στην acs δεν μπορω να βρω το πακετο μου,μηπως δεν ειμαι ο μονος?γιατι ειδα σε πολλους ενημερωθηκαν τα στοιχεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 Δεκ 2020
Υπολογίζεται ότι το δέμα σας θα παραδοθεί σε 4-7 εργάσιμες ημέρες (Yunexpress's Track End), GRC
 
έχει κολλήσει εδώ  όπως φαίνεται από τις 22.12.2020
υπάρχει τρόπος να βρω που βρίσκεται το δέμα?
Η yenexpress δεν απάντησε στο mail που της έστειλα.
Στα γνωστά ελληνικά courier , δεν μπόρεσα να το εντοπίσω με τον αριθμό της yenexpress και στο yuntruck δεν εμφανίζει Last Mile Delivery Tracking Number. 
Επεξ/σία από theosisk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...