Προς το περιεχόμενο

Mining


pascalia2
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

To topic είναι αυστηρά για το "τεχνικό" κομμάτι του Mining, για trading υπάρχουν τα Clubs.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 λεπτά πριν, ooaris είπε

Ε λογικό ήταν..., χορτάσαμε θεωρία με τα cfm. Να δεις που τώρα θα σου πουν ότι φταις για κακή τοποθέτηση Flow. Βάλε a/c και αν σηκώσει και λίγο παραπάνω υγρασία μέσα, ακόμα καλύτερα. Γίνεται και πιο εύκολο το heat dissipation 🔥😅

ντισιπασιο λεγεται με τονο στο τελος φυσικα....γαλλικα και πιανο :)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

28 λεπτά πριν, DimitrisJimmys είπε

To Ethermine οταν σε πληρωνει στο wallet σου σου κραταει και τα transaction fee?

Έχει 1% pool fee. 

Για την πληρωμή στο wallet δεν κρατάει κάτι, μόνο τα fees για την μεταφορά που ούτως ή άλλως πληρώνεις όταν μεταφέρεις ethereum.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
3 λεπτά πριν, StavrosD είπε

Έχει 1% pool fee. 

Για την πληρωμή στο wallet δεν κρατάει κάτι, μόνο τα fees για την μεταφορά που ούτως ή άλλως πληρώνεις όταν μεταφέρεις ethereum.

 

Τα fees τα πληρώνει το pool. 0,01 eth ακριβώς μου είχε στείλει τις προάλλες στο coinbase..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, greekfragma είπε

Το Nicehash panel μου κοκκίνησε ενώ ο miner τρέχει κανονικά και δείχνει όλη τη διαδικασία κομπλέ. έσκασε η πλατφόρμα τους;

μαλλον ναι ολα κοκκινα ειναι και στα 5 rigs μου... οποτε κανε υπομονη!!! απο το ΣΚ που Διας γ@@@@ δεν παιζουν καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
49 λεπτά πριν, DimitrisJimmys είπε

 

To Ethermine οταν σε πληρωνει στο wallet σου σου κραταει και τα transaction fee?

Οχι, λαμβάνεις στο δηλωμένο address σου ακριβώς ότι έκανες mine. 

Επεξ/σία από ooaris
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, greekfragma είπε

Το Nicehash panel μου κοκκίνησε ενώ ο miner τρέχει κανονικά και δείχνει όλη τη διαδικασία κομπλέ. έσκασε η πλατφόρμα τους;

Εντάξει μετά από ένα μήνα εμπειρία, νομίζω είναι τραγικό το app.. Δείχνει offline ενώ δουλεύει κανονικά, φορτώνει μετά από ώρα, εμένα δεν δείχνει καν θερμοκρασίες κλπ.. Όλα 0% 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Balerama είπε

Εντάξει μετά από ένα μήνα εμπειρία, νομίζω είναι τραγικό το app.. Δείχνει offline ενώ δουλεύει κανονικά, φορτώνει μετά από ώρα, εμένα δεν δείχνει καν θερμοκρασίες κλπ.. Όλα 0% 😄

μια χαρά είναι το app.

απλά θα σου πω οτι γενικά έχει τρομερή απήχηση το nicehash και παλεύουν να αναβαθμίσουν το χαμό που γίνεται από όσους έρχονται στη πλατφόρμα τους.

λογικά τα maintenance για server upgrade.

μόλις ξαναπρασίνησε. όλα κομπλέ. με τέτοια rewards πρέπει να έχουν τρελό traffic στη πλατφόρμα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, greekfragma είπε

μια χαρά είναι το app.

απλά θα σου πω οτι γενικά έχει τρομερή απήχηση το nicehash και παλεύουν να αναβαθμίσουν το χαμό που γίνεται από όσους έρχονται στη πλατφόρμα τους.

λογικά τα maintenance για server upgrade.

Δεν διαφωνώ, και γενικά πληρωμές και εξυπηρέτηση (σε Mail που έστειλα) ήταν πολύ κομπλέ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...