Προς το περιεχόμενο

hachette σκαραβαίοσ


Θοδωρής005

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτά υπάρχουν αλλα μήπως ξέρετε περσι είχαν το lancia Delta ξέρετε αν το συνεχίζουν μη την ξεκινήσω την συλλογή και την σταματήσουν και μείνω στην μέση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλύτερα να πάρεις την εταιρία τηλέφωνο , και μόνο αν σου φέρουν όλα τα τεύχη ( όχι τα μελλοντικά ) να τα αγοράσεις. Έχει αναφερθεί ότι είναι σε έλλειψη κάποια τεύχη , οπότε εγώ δεν θα το ρίσκαρα. Άν ξεκινήσει νέο αυτοκίνητο και σου αρέσει , μην το περιμένεις στο περίπτερο , καλύτερα με συνδρομή στο σπίτι. Επίσης Γαλλία και Ιταλία είναι πιο μπροστά και ίσως βρεις κάποια τεύχη εκεί. Καλή επιτυχία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ διάβασα ότι θα βγουν 100 τεύχη, με τιμή 8,99 από το τρίτο και μετά. Με 900 ευρώ βρίσκεις σκαραβαίο σε κλίμακα 1:1

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/34231155-volkswagen-beetle

Άντε λίγο παραπανω

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/1/2021 στις 9:15 ΜΜ, Θοδωρής005 είπε

Αυτά υπάρχουν αλλα μήπως ξέρετε περσι είχαν το lancia Delta ξέρετε αν το συνεχίζουν μη την ξεκινήσω την συλλογή και την σταματήσουν και μείνω στην μέση;

Εγώ που έχω ξεκινήσει την lancia έχω φτάσει τεύχος 63 και δεν την έχουν κόψει. (Και στα 100 τελειώνει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικά συνεχίζει η lancia και βγενουν κανονικά τα τεύχη και εξαφανίζονται αμέσως κιόλας χαχαχ τώρα δεν ξέρω αν αξίζει με τον σκαραβαίο..γιατί γνώμη μου είναι ένα απλό αυτοκίνητο που το βρίσκεις από μινιατούρα μέχρι τηλεκατευθυνόμενα ενώ την integrale δεν την συναντάς και εύκολα..στην Ιταλία έχουν βγάλει και την yamaha m1 του rossi και την r1 περίμενα θα ήταν κάποια απ' αυτά για επόμενα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/1/2021 στις 8:21 ΜΜ, sakis013 είπε

Μόλις το ξεκίνησα και εγώ. Ξέρει κάποιος κάθε πότε θα βγαίνουν τα τεύχη;

Κάθε δυο εβδομάδες τα πρωτα δυο τευχη και μετά κάθε εβδομάδα. Πήραμε κι εμείς το πρωτο τευχος αλλά με 900 ευρώ δε ξερω αν αξίζει να το συνεχίσει κανείς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, asia είπε

Κάθε δυο εβδομάδες τα πρωτα δυο τευχη και μετά κάθε εβδομάδα. Πήραμε κι εμείς το πρωτο τευχος αλλά με 900 ευρώ δε ξερω αν αξίζει να το συνεχίσει κανείς. 

Συμφωνω και γω αλλα το βλεπω πολυ καλη ποιοτητα οποτε φοβαμαι οτι θα παρασυρθω και θα το συνεχισω. Χαχα

Τι μερα βγαινει? ξερεις? πεμπτη μηπως? επισης ξερεις αν αυτο παιρνει μπαταρια για να βαζεις μπροστα τη μηχανη γιατι διαβασα κατι τετοιο αλλα δε ξερω αν ισχυει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 29/1/2021 στις 8:21 ΜΜ, sakis013 είπε

Μόλις το ξεκίνησα και εγώ. Ξέρει κάποιος κάθε πότε θα βγαίνουν τα τεύχη;

Κάθε Τετάρτη βγαίνει.

Επεξ/σία από asia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/2/2021 στις 4:22 ΜΜ, konstantinos86 είπε

Συμφωνω και γω αλλα το βλεπω πολυ καλη ποιοτητα οποτε φοβαμαι οτι θα παρασυρθω και θα το συνεχισω. Χαχα

Τι μερα βγαινει? ξερεις? πεμπτη μηπως? επισης ξερεις αν αυτο παιρνει μπαταρια για να βαζεις μπροστα τη μηχανη γιατι διαβασα κατι τετοιο αλλα δε ξερω αν ισχυει

Και θα πρεπει να κάνουμε υπομονή δυο χρόνια είναι λίγο τραγικό Ε; κάθε Τετάρτη βγαίνει τελικά τα δέκα πρωτα κάθε δυο εβδομάδες και όλα τα επόμενα λέει κάθε εβδομάδα. Φαντάζομαι μπαταρία η αλήθεια είναι πως δεν το έψαξα τόσο πολυ. 

Στις 1/2/2021 στις 4:22 ΜΜ, konstantinos86 είπε

Συμφωνω και γω αλλα το βλεπω πολυ καλη ποιοτητα οποτε φοβαμαι οτι θα παρασυρθω και θα το συνεχισω. Χαχα

Τι μερα βγαινει? ξερεις? πεμπτη μηπως? επισης ξερεις αν αυτο παιρνει μπαταρια για να βαζεις μπροστα τη μηχανη γιατι διαβασα κατι τετοιο αλλα δε ξερω αν ισχυει

 

IMG_20210202_174929.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/1/2021 στις 9:15 ΜΜ, Θοδωρής005 είπε

Αυτά υπάρχουν αλλα μήπως ξέρετε περσι είχαν το lancia Delta ξέρετε αν το συνεχίζουν μη την ξεκινήσω την συλλογή και την σταματήσουν και μείνω στην μέση;

Καλησπέρα!!επειδή αγοραζω τα τεύχη της Λάντσια από τον Σεπτέμβριο του 2019 που ξεκίνησε μπορώ να σου πω ότι τα τεύχη βγαίνουν κανονικά κάθε Παρασκευή και έχω φτάσει αισίως στο 63ο τεύχος από τα 100 συνολικά που έχει.απλα να ξέρεις ότι επειδή και ο σκαραβαίος κάπου τόσα τευχη θα βγεί,θέλει υπομονή και λεφτά μέχρι να το ολοκληρώσεις.και καλό θα ήταν αν το ξεκινήσεις να παίρνεις τα τεύχη από ένα συγκεκριμένο περίπτερο και επίσης αν ξεχάσεις να αγοράσεις κάποιο δύσκολα θα το βρεις από τον αντιπρόσωπο της hachette στην Ελλάδα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραίο το lancia ημουν ετοιμος να το ξεκινησω αλλα ειδα οτι παει πολλα και δεν το πηρα....

και ο σκαραβαίου γαμάτος επίσης...Το μόνο που είχα συλλέξει και ευχαριστήθηκα από hachette ηταν το minimοto ducati desmocedici 40cc pollini το οποιο το εχω ακομα και παει κομματια διχρονο 50km/h τελικη το οποιο προοριζεται για το μελλοντικο γιο...

είχε κοστίσει 1400ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...