Προς το περιεχόμενο

hachette σκαραβαίοσ


Θοδωρής005

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

33 λεπτά πριν, Haleon είπε

Καλησπέρα σε όλους. Έχει παραλάβει κανείς το 12; Πήγα σήμερα στο περίπτερο και μου λέει ο περιπτεράς ότι δεν έχει κάτι

Πήγα και εγώ σήμερα στο περίπτερο αλλά και εμένα μου είπε το ίδιο🤔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, kostasvid66 είπε

Ακόμα 1 φορά στην αναμονή....... Από συνέπεια σκίζουμε..... Το βλέπω να το τελειώνουμε 28η Οκτωβρίου 2040......

Δεν ξέρω τι παίζει ρε γαμωτο με τον σκαραβαίο, αλήθεια!!η Λάντσια 85 τεύχη τώρα πηγαίνει τρένο!!το σκαθάρι μας ταλαιπωρεί λιγάκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δεν με πειράζει η καθυστέρηση. Αλλά τουλάχιστον να ενημέρωναν σε κάθε τεύχος πότε θα βγει το επόμενο. Το να πηγαίνω χωρίς λόγο περίπτερο και να αναρωτιέμαι τι συνέβη το βρίσκω αντιεπαγγελματικο από την πλευρά του εκδοτικού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/7/2021 στις 11:30 ΜΜ, Haleon είπε

Προσωπικά δεν με πειράζει η καθυστέρηση. Αλλά τουλάχιστον να ενημέρωναν σε κάθε τεύχος πότε θα βγει το επόμενο. Το να πηγαίνω χωρίς λόγο περίπτερο και να αναρωτιέμαι τι συνέβη το βρίσκω αντιεπαγγελματικο από την πλευρά του εκδοτικού

Εντάξει σήμερα με το 12ο τεύχος μας ζήτησε συγνώμη ο εκδότης για την ταλαιπωρία της προηγούμενης εβδομάδας 😉😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, dimitrakis1991 είπε

Εντάξει σήμερα με το 12ο τεύχος μας ζήτησε συγνώμη ο εκδότης για την ταλαιπωρία της προηγούμενης εβδομάδας 😉😉

Α, εντάξει. Αφού μας ευχαρίστησε όλα καλά 😛😛😛

Άντε να πάμε ανά βδομάδα να προχωράει λίγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Haleon είπε

Α, εντάξει. Αφού μας ευχαρίστησε όλα καλά 😛😛😛

Άντε να πάμε ανά βδομάδα να προχωράει λίγο

Μια.... συγγνώμη πάντοτε είναι καλοδεχούμενη χαχα!!!!Βουρ τώρα για το 13ο και τυχερό!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Saab10 είπε

Μια.... συγγνώμη πάντοτε είναι καλοδεχούμενη χαχα!!!!Βουρ τώρα για το 13ο και τυχερό!!!

μακάρι να είναι κάθε Τετάρτη από εδώ και στο εξής για να μην μας πάει παραπισω...είναι που είναι δύο χρόνια κοντά η συναρμολόγηση του μην πάει παραπάνω,😝😝

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Σήμερα παρέλαβα το 14 από το περίπτερο και το 11 με courier γιατί το είχα χάσει.

Απο δω και πέρα λογικά θα είναι εβδομαδιαίο. Προχθές ο περιπτεράς μου έδωσε 12 και 13 μαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν και δεν είναι το topic εδώ για αγγελίες αλλά παρόλα αυτά θα πω ότι όποιος ενδιαφέρεται για τεύχη σκαραβαίου έχω και τα 19.το έχω βάλει βέβαια αγγελία στο σάιτ εδώ οπότε αν ξέρετε και εσείς κανέναν που να ψάχνεται στείλτε μου

Επεξ/σία από dimitrakis1991
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλησπέρα. Έχω χάσει το τεύχος 16 (με κρεμασε ο περιπτεράς και με πάει από αναμονή σε αναμονή). Υπάρχει κάποιος να το πουλάει; Είναι κρίμα να το παρατήσω.

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους! Επειδή αγόρασα 2 φορές το τεύχος 24 επειδή όπως πήγα να βιδωσω ένα από τα εξαρτήματα που έλεγε στις οδηγίες, μου έσπασε η βήχα και έμεινε μέσα. Για αυτό πουλάω όλο το τεύχος 24 ως ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΆ στα 7€ μαζί με το βιβλίο του. Χωρίς το βιβλίο και μόνο τα εξαρτήματα του τεύχους αυτού στα 5€. Επίσης αν κάποιος ενδιαφέρει να το πάρει, αν έχει να μου δώσει και σαν ανταλλαγή 2 βίδες της JM γιατί εμένα μου λείπει 1 βίδα και δεν υπήρχε εξαρχής μέσα στο φακελάκι και δεν μπορώ να βάλω την 3η ρόδα. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...