Προς το περιεχόμενο

hachette σκαραβαίοσ


Θοδωρής005

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, Θοδωρής005 είπε

Έχουμε φτιάξει και συζήτηση για το fiat 500

Έχεις το λινκ να μπούμε κατευθείαν?

Η αλήθεια είναι ότι ενδιαφέρομαι για το φιατ αλλά φτιάχνω και σκαραβαίο ταυτόχρονα και δεν ξέρω αν θα το αντέξει η τσέπη μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimitrakis1991 είπε

Έχεις το λινκ να μπούμε κατευθείαν?

Η αλήθεια είναι ότι ενδιαφέρομαι για το φιατ αλλά φτιάχνω και σκαραβαίο ταυτόχρονα και δεν ξέρω αν θα το αντέξει η τσέπη μου

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα. Μια ερώτηση: Έχετε όλοι και τους 4 τροχούς? Εγώ έχω μόνο τους 3! Δεν έχω χάσει κανένα τεύχος και βάση της σειράς έχω μόνο τους 3 μέχρι τώρα! Εσείς? 

Φιλικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, MaSteR_oF_DiSaSteR είπε

Καλησπέρα. Μια ερώτηση: Έχετε όλοι και τους 4 τροχούς? Εγώ έχω μόνο τους 3! Δεν έχω χάσει κανένα τεύχος και βάση της σειράς έχω μόνο τους 3 μέχρι τώρα! Εσείς? 

Φιλικά

Δεν έχεις χάσει κανένα τεύχος,απλά ο τέταρτος τροχός θα βγει προς το τέλος του μοντέλου.εγω για να μην το έχω έτσι "κουτσό" αγόρασα δύο φορές το τεύχος 28 που είχε έναν τροχό 😉

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 χρόνο αργότερα...

Αν καποιος τον θελει, πουλαω το Σκαραβαιο της Hachette για 700 Ευρώ (ή 650 Ευρώ χωρις τα 100 τευχη). Εχω δυο μοντελα, το ενα αγορασμενο για να το μετατρεψω σε λευκο με σπορ ζαντες και εσωτερικο οπως τον κανονικο σκαραβαιο μου, ομως δεν το πραγματοποιησα γιατι ηθελε κοπο και χρονο, και κυριως επειδη δεν βρηκα αλλου τις συγκεκριμενες ζαντες και το σπορ σαλονι. Κατεληξα με δυο ιδια μοντελα, το ενα πρεπει να φυγει γιατι πιανουν χωρο.

Ειναι καλοφτιαγμενος, ολα τα ηλεκτρικα λειτουργουν κανονικα, παραθυρα ανεβοκατεβαινουν απο τους λεβιεδες τους, τροχοι γυριζουν κανονικα, τιμονι λειτουργικο, φωτα, κορνα κανονικα, αναδιπλουμενη κεραια.

Ολα τα προβληματα του λυμενα (οι χαμηλες πισω αναρτησεις διορθωμενες, κολλημενοι οι προφυλακτηρες που ειναι φτερο στον ανεμο οπως τους δινουν οι οδηγιες, κολλημενος ο κεντρικος εσωτερικος καθρεφτης που δεν προκειται να πεσει και να μην μπορειτε να τον επανατοποθετησετε, πενταλ φρενου χωρις την φτηνοδουλειά με την ελαστηκοτητα που τον δινει το μοντελο - ολα αυτα ειναι προβληματα που εχουν ολοι οι σκαραβαιοι αν συναρμολογηθουν κατευθειαν απο τις οδηγιες). Τα μπουτον πατανε κανονικα, ολα ειναι προσεγμενα και δοκιμασμενα, με μερακι απο πεπειραμενο μοντελιστη σε στατικα ΒΠΠ 1/48 και λατρη του Σκαραβαιου.

ΔΕΚΤΗ Η ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΜΕ ΑΦΤΙΑΧΤΑ ΤΕΥΧΗ ΤΟΥ ΣΚΑΡΑΒΑΙΟΥ (ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΗΣ HACHETTE ΕΝΝΟΩ αφτιαχτο) ΣΤΗ ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΤΟΥΣ.

Επικοινωνηστε αν ενδιαφερεστε στο [email protected] ή αφηστε μηνυμα εδω.

1679787035769.jpg

1679787035743.jpg

1679786201398.jpg

1679786201316.jpg

1679786201333.jpg

1679786201368.jpg

1679785627624.jpg

1679785627565.jpg

1679785627593.jpg

1679785627692.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...