Προς το περιεχόμενο

hachette σκαραβαίοσ


Θοδωρής005

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, MaSteR_oF_DiSaSteR είπε

Ευχαριστώ πολύ για τις απάντησεις που μου στείλατε. Το ξανατσεκαρα αλλά δεν υπάρχει πουθενά τρυπούλες να μπουν οι βιδούλες ώστε να στερεωθεί η δοκός! Σε εκείνα τα σημεία μόνο ένα R και L αναγράφεται αντίστοιχα! Ίσως φαίνεται και στις φωτογραφίες που επισυνάπτω. 

3FD44BAA-267B-4C3C-A3F9-8CAE8534BAB1.jpeg

 

EF3B874B-C848-422F-8E7A-747EE4E29783.jpeg

Επίσης από ότι είδα και σε ένα video στο you tube, έδειχνε την συναρμολόγηση των κομματιών του 5ου τεύχος και το εξάρτημα ειχε κανονικά τρυπουλες για να κουμπώσει η δοκός και να βιδωσει. Το δικό μου εξάρτημα δεν έχει!! 

οπως το χεις αναποδογυρισε το και στο ιδιο σημειο που σου γραφει το L απο τη πισω πλευρα εχει μια τρυπα

6 ώρες πριν, MaSteR_oF_DiSaSteR είπε

Ευχαριστώ πολύ για τις απάντησεις που μου στείλατε. Το ξανατσεκαρα αλλά δεν υπάρχει πουθενά τρυπούλες να μπουν οι βιδούλες ώστε να στερεωθεί η δοκός! Σε εκείνα τα σημεία μόνο ένα R και L αναγράφεται αντίστοιχα! Ίσως φαίνεται και στις φωτογραφίες που επισυνάπτω. 

3FD44BAA-267B-4C3C-A3F9-8CAE8534BAB1.jpeg

 

EF3B874B-C848-422F-8E7A-747EE4E29783.jpeg

Επίσης από ότι είδα και σε ένα video στο you tube, έδειχνε την συναρμολόγηση των κομματιών του 5ου τεύχος και το εξάρτημα ειχε κανονικά τρυπουλες για να κουμπώσει η δοκός και να βιδωσει. Το δικό μου εξάρτημα δεν έχει!! 

εν τω μεταξυ για να μη σου δημιουργηθει μελλοντικο προβλημα , παρατηρησα οτι η πυξιδα σου βρισκεται στην δεξια πλευρα ενω πρεπει να ειναι στα αριστερα. ουσιαστικα αυτα που ειχαμε στο προηγουμενο τευχος πρεπει να τα βαλεις στην αλλη πλευρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρα πολύ σωστά!!! Με έσωσες!! Να είσαι καλά ευχαριστώ πάρα πολύ! Αυτο ήταν το πρόβλημα: είχα βγάλει ανάποδα χιαστή τα R & L και δεν έβλεπα τις οπές και τρύπες για τις βίδες!!!! Τώρα είναι όλα καλά, μπήκε η δοκός!! Ευχαριστώ και πάλι!!!! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από εμένα. Παρακολουθώ σιωπηλός το θέμα από την αρχή του σχεδόν.

Θα μπορούσε κάποιος να μου ανεβάσει τις οδηγίες του 4ου τεύχους αν δεν είναι κόπος γιατί δυστυχώς το έχω χάσει και το κατέβασαν και από τη σελίδα της διανομής

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/4/2021 στις 10:35 ΜΜ, Saab10 είπε

Συνάδελφε Haleon ελπίζω να σε βοηθήσουν αυτές οι φωτό με τις οδηγίες.

IMG_20210419_223315.jpg

IMG_20210419_224010.jpg

Σε ευχαριστώ πολύ φιλάτε. Με σώζεις. Καλές κατασκευές να έχουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά βγήκε το 6ο τεύχος σήμερα.δεν το ήξερα και το είδα τυχαία σε ένα περίπτερο και το τσίμπησα.ειχα την εντύπωση ότι έβγαινε την επόμενη Τετάρτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους!

Αγόρασα χθες το 5ο τεύχος του Σκαραβαίου. Συνάντησα ένα κομμάτι, τη ράβδο στρέψης συγκεκριμένα η οποία είναι σπασμένο το μικρό "ποδαράκι" που κουμπώνει στο κεντρικό τούνελ δαπέδου.

Επειδή στο Μάιο δεν απαντούν, ξέρει κάποιος ένα τηλέφωνο να κάνω άμεση συννενόηση;

Στο περίπτερο μου κάνουν τις πάπιες.....δε μπορούν λέει να το κάνουν επιστροφή. Να το πουλήσουν ήξεραν....τέλος πάντων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, PanPag είπε

Καλημέρα σε όλους!

Αγόρασα χθες το 5ο τεύχος του Σκαραβαίου. Συνάντησα ένα κομμάτι, τη ράβδο στρέψης συγκεκριμένα η οποία είναι σπασμένο το μικρό "ποδαράκι" που κουμπώνει στο κεντρικό τούνελ δαπέδου.

Επειδή στο Μάιο δεν απαντούν, ξέρει κάποιος ένα τηλέφωνο να κάνω άμεση συννενόηση;

Στο περίπτερο μου κάνουν τις πάπιες.....δε μπορούν λέει να το κάνουν επιστροφή. Να το πουλήσουν ήξεραν....τέλος πάντων

Καλησπέρα!κοίτα για να κάνω λίγο τον δικηγόρο του διαβόλου,δεν ξέρω κατά πόσο ήξερε και ο περιπτεράς ότι ήταν σπασμένο το εν λόγω κομμάτι για να μην στο πουλήσει.αυτος απλά τα παραλαμβάνει και τα ταξινομεί στα ράφια τους.τωρα όσον αφορά την επικοινωνία πάρε στην εταιρεία που τα διανέμει.ΑΡΓΟΣ λέγεται.ψαξε για το τηλέφωνο και μιλα μηπως και βγάλεις άκρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Παιδιά εχθές βγηκε και το 10ο τεύχος!να ρωτήσω,το 11ο θα βγει την επόμενη Τετάρτη ή την μεθεπόμενη?γιατί το 11ο τεύχος της Λάντσια όταν είχε κυκλοφορήσει,βγήκε 2 εβδομάδες μετά το 10ο και ύστερα κυκλοφορούσε κάθε εβδομάδα στα περίπτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/6/2021 στις 10:38 ΠΜ, Saab10 είπε

Μεθαύριο στις 23/6 θα δούμε αν ξεκινάει η εβδομαδιαία έκδοση του θρυλικού σκαραβαίου!!!! Ετοιμάστε τα 8.99!!!!!!

Τελικά βγήκε και το 11ο!οπότε κάθε εβδομάδα έχει περίπτερο 😉😉

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...