Προς το περιεχόμενο

Total War: Warhammer 3


Aruil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 129
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
16 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Το Chaos Invasion γιατί το βγάλανε τελείως?! Στην τελική scenario είναι σαν αυτά που πρόσθεσαν. 🤨

Λέει "not always", δεν είπε ότι το έβγαλαν τελείως. Τα άλλα είναι alternatives. Σιγά μην δεν άφηναν να ρίξουμε μπάτσες στον Arhaon. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, GhostRiderLSOV είπε

Λέει "not always", δεν είπε ότι το έβγαλαν τελείως. Τα άλλα είναι alternatives. Σιγά μην δεν άφηναν να ρίξουμε μπάτσες στον Arhaon. :P

Δυστυχώς δεν υπάρχει, κοίταξα. Προφανώς γιατί υπάρχουν πολλά Chaos factions τώρα. Λογικά θα μπει μετά μαζί με κάνα Skaventide φάση σενάριο γιατί και αυτό λείπει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Δυστυχώς δεν υπάρχει, κοίταξα. Προφανώς γιατί υπάρχουν πολλά Chaos factions τώρα. Λογικά θα μπει μετά μαζί με κάνα Skaventide φάση σενάριο γιατί και αυτό λείπει.

Σίγουρα; I stand corrected then.
Also, damn... :( Έχει πλάκα να δέρνουμε τον Arhaon.

Edit: Και ήταν γνωστό ήδη... double damn. Ε, κάποια στιγμή θα επιστρέψει πιστεύω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Unplayable το game για μένα με το τραγικό bug που τα μισά textures στο campaign είναι low res. Επίσης το DOF δεν κλείνει με τίποτα. Παρόλα αυτά χρόνο να βγάλουν τρία dlc είχαν. Όσο γουστάρω τα games τους, τόσο δεν δεν πάω την πολιτική τους.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν μπορώ να πω, τα trailers τους τα σπάνε.

Το πιο σημαντικό είναι ότι Mortal/Immortal Empires είναι πια διαθέσιμο για όλους, δηλαδή δεν χρειάζεται πια να own τα προηγούμενα δυο games. Εννοείτε φυσικά ότι χρειάζεται τα προηγούμενα games/dlc για να παίξεις με παλιά factions. Προσωπικά λίγο με νοιάζει μιας και έχω τα πάντα, αλλα πολύ ευχάριστο νέο για νέους players που δεν ψήνονται να σκάσουν 100+ ευρώ.

Αναφορά σε κείμενο

Here are some of the highlights from Update 2.4:

  • Immortal Empires is now available to all WARHAMMER III owners!
  • Karak Eight Peaks is now a ten-slot settlement for the Skaven… yes-yes…
  • Malus’s quest battle for the Warpstone of Khaine is now in the Chaos Wastes, closer to his starting position.
  • Fixed a variety of visual/graphical glitches such as clipping capes, snapping models and broken animations.
  • Garrisons are no longer reinforcements and now enter the battle from the start.
  • Fixed a multiplayer desync that could occur when an Empire player chose to Summon the Elector Counts.
  • Coedill will no longer immediately enter the battle instead of reinforcing once the Waystones are destroyed in Drycha’s quest battle.
  • Interrogating Grom the Paunch in Athel Tamarha as Eltharion now correctly gives Mistwalker units the ability to mirror Grom’s Big Waaagh ability.
  • Fixed an issue where Boris Ursus wouldn’t gain supporters while the Invocation of Dazh is active.

 

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, noFEARgr είπε

Πανε καλα γιατι τετοια αυξηση στην τιμη ;

Για μπορούν και γιατί πουλάει?! Πάντα αισχροί ήταν στο marketing κομμάτι, εδώ πουλάνε το Blood σε DLC dude.

Προσωπικά πάντως νομίζω είναι το χειρότερο της σειράς, το σώζει το άψογο prologue και το Mortal Empires, sorry, τώρα είναι Immortal, πάλιωσαν. :P

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Για μπορούν και γιατί πουλάει?! Πάντα αισχροί ήταν στο marketing κομμάτι, εδώ πουλάνε το Blood σε DLC dude.

Προσωπικά πάντως νομίζω είναι το χειρότερο της σειράς, το σώζει το άψογο prologue και το Mortal Empires, sorry, τώρα είναι Immortal, πάλιωσαν. :P

Σαν campaign σιγουρα ειναι χειροτερο απο το 2 ναι . Αλλα ναι εχει το immortal . Και τα καλυτερα race επισης ειχε το 2 . Μεχρι στιγμης εχω και το τελευταιο dlc που εχουν βγαλει στην σειρα, δεν θελω να καθησω να σκεφτω ποσα εχω δωσει 😅

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

Σαν campaign σιγουρα ειναι χειροτερο απο το 2 ναι . Αλλα ναι εχει το immortal . Και τα καλυτερα race επισης ειχε το 2 . Μεχρι στιγμης εχω και το τελευταιο dlc που εχουν βγαλει στην σειρα, δεν θελω να καθησω να σκεφτω ποσα εχω δωσει 😅

Μπορώ να σου πω άμα βαριέσαι, το order history μου είναι τρεις σελίδες. :P Και συμφωνώ για το δεύτερο game. Για μένα το καλύτερο campaign ήταν του πρώτου, ειδικά πριν το Empire update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά παίζω ακόμα το 2ο. Γενικά τα παιχνίδια της σειράς καλύτερα να τα πιάνεις 2-3 χρόνια μετά το release που έχουν στρώσει από patches και είναι γεμάτο από dlc

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...