Προς το περιεχόμενο

Total War: Warhammer 3


Aruil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, πρόσφατα αγόρασα το total war warhammer 3, χωρίς να έχω το 1 και 2. 

Μπορώ να παίξω με ελάχιστα factions και διάβασα πως για να έχεις το πλήρες παιχνίδι, πρέπει να τα έχεις και τα 3.

Ποιος είναι ο γρηγορότερος τρόπος για να το αποκτήσω, γιατί δεν έβγαλα άκρη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 129
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, chriskourou είπε

Ναι, τελικά βαρέθηκα και τα αγόρασα όλα

Η μοναδική επιλογή είναι, τουλάχιστον υπάρχουν bundles που περιέχουν μπόλικα dlc μέσα.

Επίσης φαντάζομαι το διάβασες ότι τα extra factions είναι μονο για το Immortal Empires έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, {TDi}Dj2k..infc είπε

Η μοναδική επιλογή είναι, τουλάχιστον υπάρχουν bundles που περιέχουν μπόλικα dlc μέσα.

Επίσης φαντάζομαι το διάβασες ότι τα extra factions είναι μονο για το Immortal Empires έτσι?

Ναι, το WH2 είναι ακόμα αρκετά καλύτερο κατά τη γνώμη μου. Να δούμε μήπως μετά το κράξιμο που έφαγαν μήπως διορθώσουν κ το 3. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, chriskourou είπε

Ναι, το WH2 είναι ακόμα αρκετά καλύτερο κατά τη γνώμη μου. Να δούμε μήπως μετά το κράξιμο που έφαγαν μήπως διορθώσουν κ το 3. 

Κάτσε μόλις το αγόρασες είπες, ποτε πρόλαβες και κατέληξες ότι το δεύτερο είναι καλύτερο?! Όχι δεν είναι καλύτερο, ίσως έχει καλύτερο campaign ναι, αλλα μέχρι εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Κάτσε μόλις το αγόρασες είπες, ποτε πρόλαβες και κατέληξες ότι το δεύτερο είναι καλύτερο?! Όχι δεν είναι καλύτερο, ίσως έχει καλύτερο campaign ναι, αλλα μέχρι εκεί.

Το 2 έχω ένα χρόνο, αλλά κατεβασμένο από torrent. Πριν Κανα δίμηνο αγόρασα το 3 στο steam κ χθες τα αγόρασα όλα να τελειώνω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...