Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere) v.2


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, Stefxour είπε

Έφτασε η καρούλα, από τις φωτογραφίες περίμενα το πλαστικό να είναι πολύ κακιάς ποιότητας που τελικά δεν ισχύει το software της innο δεν λέει και πολλά(η RGB επιλογή είναι γκριζαρισμένη δεν ξέρω τι παίζει εκεί)  με το afterburner θα μείνω.

1.jpg

2..png

Α τη πήρες τελικά;3060:ti ε;Καλοδούλευτη,θα εντυπωσιαστείς με τη μικρη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστώ  😊. Την απλή πήρα(non ti) γιατί τη βρήκα msrp και έχω εκπλαγεί με τις θερμοκρασίες, σε κουτί με άθλιο airflow  ( coolermaster masterbox lite 3.1) και δεν περνάει τους 73 . Εσύ είχες ποσταρει τη 3060TI της Inno? Ξέρεις μήπως πως ενεργοποιούμε το ledaki?(μου έχει γκριζαρισμένη την επιλογή στο πρόγραμμα της inno) @Matrix7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Stefxour είπε

Ευχαριστώ  😊. Την απλή πήρα(non ti) γιατί τη βρήκα msrp και έχω εκπλαγεί με τις θερμοκρασίες, σε κουτί με άθλιο airflow  ( coolermaster masterbox lite 3.1) και δεν περνάει τους 73 . Εσύ είχες ποσταρει τη 3060TI της Inno? Ξέρεις μήπως πως ενεργοποιούμε το ledaki?(μου έχει γκριζαρισμένη την επιλογή στο πρόγραμμα της inno) @Matrix7

Ναι,τη ti έχω..Για καμμένο μου μυρίζει να σ πω την αλήθεια,ανοιγμένο θα έπρεπε να είναι από μόνο του...Εκτός αν η απλή δεν έχει,είτε κάνανε καμιά πατάτα κ δεν το συνδέσανε

 

Επεξ/σία από Matrix7
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οσοι εχετε inno3d και θεμα με τα rgb (software), δοκιμαστε και το signalrgb 

https://www.whirlwindfx.com/pages/signalrgb

ή (μη δοκιμασμενο) προγραμμα αλλης εταιρειας (πχ της gainward σαν πιο lite software)

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Και εδω +70-100 ευρω οι 3060 ti

Που οσοι πηραν Αυγουστο πηραν γιατι πηγαν 70-100 ευρω πανω στα μαγαζια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα την απίστευτη πατάτα να μην προχωρήσω με μια Giga 3060 Ti Gaming OC Pro που είχα βρει στα 659 :D

Αντίο νέα GPU μέχρι την επόμενη πτώση, λογικά μετά τα Χριστούγεννα.

Ευτυχώς το νέο σύστημα θα προχωρήσει με μια 1650 Super προσωρινά που πήρα σε εξαιρετική για την εποχή τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, skritikos είπε

Έκανα την απίστευτη πατάτα να μην προχωρήσω με μια Giga 3060 Ti Gaming OC Pro που είχα βρει στα 659 :D

Αντίο νέα GPU μέχρι την επόμενη πτώση, λογικά μετά τα Χριστούγεννα.

Ευτυχώς το νέο σύστημα θα προχωρήσει με μια 1650 Super προσωρινά που πήρα σε εξαιρετική για την εποχή τιμή.

Καμία πατάτα δεν έκανες αν δε την χρειάζεσαι επαγγελματικά αλλά μόνο για παιχνίδια. Πάρε ένα XBOX series X + gamepass και με τα ρέστα θα πάρεις καλύτερη κάρτα σε 2-3 χρόνια από τώρα.😁

Δε βάζω το PS5 στην συζήτηση γιατί δυστυχώς για πολλούς από εμάς που το πήραμε, ο Jimάκος νομίζει ότι απευθύνεται σε ιθαγενείς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ilos είπε

Καμία πατάτα δεν έκανες αν δε την χρειάζεσαι επαγγελματικά αλλά μόνο για παιχνίδια. Πάρε ένα XBOX series X + gamepass και με τα ρέστα θα πάρεις καλύτερη κάρτα σε 2-3 χρόνια από τώρα.😁

Δε βάζω το PS5 στην συζήτηση γιατί δυστυχώς για πολλούς από εμάς που το πήραμε, ο Jimάκος νομίζει ότι απευθύνεται σε ιθαγενείς.

Πατάτα σε εισαγωγικά! Για να τελειώσει το νέο PC όπως το ήθελα. Κοντά ήμουν σε XBox αλλά επειδή έχω PS4 (και όχι τόσο χρόνο πια, προτιμώ να κάνω ποδήλατο από το να παίζω!) το άφησα να το εξετάσω στο μέλλον. Για την ώρα, θα συνεχίσω στα 1080p και βλέπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έπαιξα σήμερα λίγο με το UV. Aρκετά ενθαρρυντικά τα αποτελέσματα σε πρώτη φάση. (η 1η είναι στοκ, η 2 με UV +1000 mem)

stock.png

 

uv+oc2.png

Επεξ/σία από purif
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας πω. υπάρχει περίπτωση να βρόυμε καμιά 3060ti σε ΄λογική τιμή?

Θα έχω μετακομίσεις σε κανα μηνα + , οπότε πρέπει να στηθεί gaming κατάσταση για χειμώνα.

Η θα κάτσω με 5700χτ και θα αγοράσω tv+ps5 (βέβαια κυρίως το demon souls με ψήνει να παίξω απο τα exclusives)
(βέβαια θες 1k$ στο νερό και για τα 2).

Η δίνω δικιά μου για ενα 700ρι και χτυπάω κάτι αρκετά καλύτερο σε κάρτα ίσως?

Εχω χάσει επαφές και με τα νέα για games. 
Περα απο elden ring που περιμένουμε έγινε τπτ confirmed gia bb remaster? 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...