Προς το περιεχόμενο

Περί αυτοκίνησης


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Klausx είπε

Μάλλον θέλουν να πουλήσουν 100αρα και έχουν ρίξει πάρα πολύ ποιότητα στην 95αρα.

Αυτό ισχύει, η 95άρα δεν είναι πια αυτή που ήταν.

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3.9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 2/6/2021 στις 11:17 ΜΜ, imr είπε

Λογικες καταναλώσεις είναι. Με dsg θα ήσουν αρκετά καλύτερα. 

 

Ότι είναι λογικές καταναλώσεις συμφωνω,

οτι με το DSg θαταν και πολύ καλύτερα δεν το πιστεύω.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, ASTOU είπε

Μιας και πιάσατε το θέμα του καυσίμου, πιστεύετε ότι υπάρχει λόγος για χρήση καθαριστικού (αν το λέω σωστά) στο πετρέλαιο; Βάζω πάντα το ενισχυμένο και έχω κάνει 7-8 γεμίσματα μέχρι τώρα. 

ναι , και ο λογος ειναι ενας. Βιοντιζελ. το ενισχυμενο δεν αρκει μιας και δεν ξερεις τι εχει και δεν σημαινει οτι δεν ειναι νοθευμενο.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, h3342 είπε

Ότι είναι λογικές καταναλώσεις συμφωνω,

οτι με το DSg θαταν και πολύ καλύτερα δεν το πιστεύω.

Dsg + cruise control octavia cng , καταφέρνει καλύτερες καταναλώσεις από το χειροκίνητο ( -~0,5-1kg/100km)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Nabuko είπε

Εμένα γιατί μου ψιλόαρέσει; Να πάω σε γιατρό;;; *
 

* γενικά έχω πει σε γυναίκα συγγενείς κ φίλους, εάν με δειτε με Τογιότα αυτόματο πετρέλαιο μάλλον θα είμαι άρρωστος παρτε με σηκωτό και πηγαίνετε με σε γιατρό 😂😂

Επεξ/σία από paylidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μας έλεγε ένας καθηγητής στο μάρκετινγκ: να προσφέρεις ο,τι και ο ανταγωνιστής σου ακόμα και αν δε πουλήσεις ούτε ένα κομμάτι. Ειδικά το να ψηλώσεις ένα αυτοκίνητο που υπάρχει ήδη δεν έχει και μεγάλο κόστος R&D αφού όλα ίδια είναι με το αρχικό μοντέλο. Και στη συνείδηση του κόσμου παραμένεις relevant. Η Τογιότα με την αφοσίωση της στα υβριδικά και την έλλειψη πολλών επιλογών σε  SUV κινδύνευε στην Ευρώπη να γίνει μια εταιρία με niche κοινό, δηλαδή για αυτόν που ξημεροβραδιάζεται στο φορουμ των 4τ για να συζητάει πόσο % συμμετέχει στην κίνηση ο ηλεκτροκινητήρας...

Επεξ/σία από ProponitisTouKanape
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, jimmy213 είπε

Για ποιο λόγο να βγει κάτι τέτοιο; Σε αυτά τα μεγέθη δεν είναι το Rav4;

Αυτό θα βγει λογικά ανάμεσα στο Yaris και το RAV4 και στο μέγεθος και στην τιμή. Οπτικά πάντως είναι ίδιο με το RAV

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Nabuko είπε

Έλα μωρέ πιο Κορολα. Rav 4 renamed ειναι... Τα ασπρα - μαυρα μονο στο πανω μερος καθυσματα εντυπωσιακα κακογουστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...