Προς το περιεχόμενο

Περί αυτοκίνησης


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συνήθως σε προσφορά είναι ελαστικά που έχουν ξεμείνει αρκετό καιρό . Μιας και κάνει τόσα λίγα χιλιόμετρα το πιο πιθανό είναι να χρειαστούν αλλαγή λόγω παλαιότητας. Άρα να δεις την ημερομηνία παραγωγής

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε οικονομική σειρά δες και τα falken.

 

εαν πας παντως σε μεγαλο μαγαζι (πχ φωκας) θα βρεις καλες τιμές ότι και αν πάρεις και πάντα φρέσκα λάστιχα (προσωπικά παντα απο εκει ψωνιζω εδω και 10 χρονια)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οριστε τα νέα από μια σύντομη 3ημερη εξόρμηση!Ανοιγεις πορτ μπαγκαζ και βρίσκεις πάνω στο τσιμέντο του γκαράζ!🥲🥲.Έχω φύγει για εκτίμηση σε ένα μαγαζί που βρήκα Θεσσαλονίκη Τετάρτη η Πέμπτη πρωί.Δεν αντέχω να το βλέπω και ας μη φαίνεται.

A1CA7213-E6FB-471B-A585-C6796DDA03CE.jpeg

  • Sad 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, jim1912 είπε

Οριστε τα νέα από μια σύντομη 3ημερη εξόρμηση!Ανοιγεις πορτ μπαγκαζ και βρίσκεις πάνω στο τσιμέντο του γκαράζ!🥲🥲.Έχω φύγει για εκτίμηση σε ένα μαγαζί που βρήκα Θεσσαλονίκη Τετάρτη η Πέμπτη πρωί.Δεν αντέχω να το βλέπω και ας μη φαίνεται.

A1CA7213-E6FB-471B-A585-C6796DDA03CE.jpeg

Γούρι γούρι τοπική βαφή αν έχει πάρει χρώμα όπως φαίνεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, tsofras είπε

Γούρι γούρι τοπική βαφή αν έχει πάρει χρώμα όπως φαίνεται

Θέλω να γίνει όπως το πήρα (προ 2 μηνών).
Δε μπορώ να το βλέπω!

Παω για πλύσιμο και καπάκια τρέχω να πάρω εκτίμηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, jim1912 είπε

Θέλω να γίνει όπως το πήρα (προ 2 μηνών).
Δε μπορώ να το βλέπω!

Παω για πλύσιμο και καπάκια τρέχω να πάρω εκτίμηση!

Φαντάζομαι ένα 80αρι μαξ δεν είναι σε νεύρο απλά ένα τρίψιμο θα θέλει και βάψιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, tsofras είπε

Φαντάζομαι ένα 80αρι μαξ δεν είναι σε νεύρο απλά ένα τρίψιμο θα θέλει και βάψιμο

Αν είναι στα 80€ κανένα θέμα.Το άλλο θέμα όμως είναι να μην αρχίσουμε να ξηλώνουμε πλαστικά,σήματα,τσαμια κτλ για δυο σημαδάκια.Ελπίζω να γίνεται κάτι τοπικά για αυτό θα πάω σε έναν που κάνει τέτοιες δουλειές (όπως επαναφορες από χαλάζι)..Και ο θεός βοηθός.

Θα ενημερώσω και για τιμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jim1912 είπε

Αν είναι στα 80€ κανένα θέμα.Το άλλο θέμα όμως είναι να μην αρχίσουμε να ξηλώνουμε πλαστικά,σήματα,τσαμια κτλ για δυο σημαδάκια.Ελπίζω να γίνεται κάτι τοπικά για αυτό θα πάω σε έναν που κάνει τέτοιες δουλειές (όπως επαναφορες από χαλάζι)..Και ο θεός βοηθός.

Θα ενημερώσω και για τιμή.

Στη χειρότερη να βγεί το σηματακι που είναι πίσω , κουμπωτο θαρρώ οπότε μην αγχώνεσαι

Ενημέρωσε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, jim1912 είπε

Δεν αντέχω να το βλέπω και ας μη φαίνεται

Μεγάλη κουβέντα, μεγάλη αλήθεια... την έχω πει πολλές φορές και όλες τις φορές το έφτιαξα γιατί νιώθω ότι το αμάξι είναι άρρωστο αν δεν το φτιάξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, godslayerxp είπε

Μεγάλη κουβέντα, μεγάλη αλήθεια... την έχω πει πολλές φορές και όλες τις φορές το έφτιαξα γιατί νιώθω ότι το αμάξι είναι άρρωστο αν δεν το φτιάξω

Αρα από την εμπειρία σου θα μπορούσες να προβλέψεις και ένα εύρος τιμής!Θα πάω αύριο να το εκτιμήσουν και να μου πουν.Αφού το πλύνω πρώτα μόνος μου σχολαστικά,για να δω ακριβώς και τι ζημιά έχει γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@tsofrasΘωμά τελικά έβαλες μεμβράνες; Θυμάμαι που είχες πει ότι έκλεισες ραντεβού στον autofilms. Πες μας εντυπώσεις από τον μάστορα - ποιες έβαλες - φωτογραφίες όταν με το καλό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, denexo είπε

@tsofrasΘωμά τελικά έβαλες μεμβράνες; Θυμάμαι που είχες πει ότι έκλεισες ραντεβού στον autofilms. Πες μας εντυπώσεις από τον μάστορα - ποιες έβαλες - φωτογραφίες όταν με το καλό.

Έβαλα μαν την Παρασκευή έγραψα στο τοπικ με τις μεμβράνες και στο θέμα με τις ανησυχίες , έχω και φωτό.

Δες και αν θέλεις κάτι παραπάνω ρωτα να σου πω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, tsofras είπε

Έβαλα μαν την Παρασκευή έγραψα στο τοπικ με τις μεμβράνες και στο θέμα με τις ανησυχίες , έχω και φωτό.

Δες και αν θέλεις κάτι παραπάνω ρωτα να σου πω

Επειδή και εγώ Aytofilms έβαλα αλλά όχι παρμπριζ πες εντυπώσεις για τη τοποθέτηση στο παρμρπίζ ,νερά  που πέφτουν ,κίνδυνος για τα ηλεκτρονικα κτλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...