Προς το περιεχόμενο

Binance συναλλαγή


eddie-2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 206
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1. https://www.binance.com/en/chat

2. Κλικ στο 'Fiat deposit/withdraw' και πάω εδώ όπου καμία από τις επιλογές δεν μου κάνει:

368324071_.png.8be7e7bf1a58183c106bdc4025e52860.png

 

Το μόνο που κάπως πλησιάζει είναι το 'Failed to deposit Fiat with bank card'.
Εγώ κατέθεσα από τη Revolut και όχι από κάρτα.

 

Δεν υπάρχει περίπτωση να βγάλω άκρη.

 

 

Αναφορά σε κείμενο

Failed to Buy Crypto with Card

🎈If you failed to buy crypto with card or failed to deposit fiat, the deducted assets will be automatically refunded within 7 business days.

Ελπίζω να είμαι σε αυτή την περίπτωση και να μου επιστραφούν σε 7 εργάσιμες.

Επεξ/σία από panosssss
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, panosssss είπε

Έχουν περάσει πάνω από 7 εργάσιμες κι ακόμα τίποτα.

Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω...

ρώτησε και το support τους να δεις τι θα σου πούνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/11/2021 στις 5:09 ΜΜ, chek2fire είπε

ρώτησε και το support τους να δεις τι θα σου πούνε

ΜΑ στο support τους δεν μπορώ να τους ρωτήσω, είναι είτε self service είτε FAQ είτε ανακοινώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπάρχει πάντως περίπτωση να χάσεις τα χρήματα σου. Να ξέρεις οι καταθέσεις είτε σε revolut είτε σε binance πάνε σε λογαριασμό τραπέζης. Τώρα αν δεν έβαλες τον κωδικό της ταυτοποίησης σου τότε θα ταυτοποιήσουν τον λογαριασμό σου με βάση το όνομα σου που θα πάρει μεγαλύτερο διάστημα.

Θα μπορούσες να ρωτήσεις και στην revolut στο support τους αν έχουν μεταφερθεί τα χρήματα. Πάντως δεν νομίζω να υπάρχει λόγο να ανυσηχείς. Αργα η γρήγορα είτε θα φανούν τα χρήματα είτε θα επιστραφούν πίσω. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχουμε κάποια εικόνα για το πόσες ώρες ή μέρες κάνει μεταφορά από Revolut σε Binance πλέον; ;έκανα μια μεταφορά με αυτό το τρόπο και είμαι στο σημείο οτι έγινε verify από Revolut η συναλλαγή και έφυγε για την Binance πριν καμιά ώρα. Θυμάμαι παλιότερα οτι γινόταν εντός 5 λεπτών.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους! Ενδιαφέρομαι λοιπόν κ' εγω να κανώ τη πρώτη μου επένδυση σε κρυπτονομίσματα μέσω binance και συγκεκριμένα έλεγα για Ethereum μιας και δίχνει να έχει μέλλον. Η απορία μου μέχρι στιγμής έχει ως εξής: έχω δει πάρα πολλά tutorials πάνω στο θέμα των συναλλαγών αλλά δεν έχω καταλάβει πλήρως 2 πράγματα.  1 αν χρησιμοποιηθεί prepaid καρτα ή έστω κάποια κάρτα Visa/Mastercard, τι συμφέρει περισσότερο να κανώ απλά convert eur σε eth (από την επιλογή convert) ή να χρησιμοποίσω το trading στο οποίο και είναι το δεύτερο ερώτημά μου.  2  στο σενάριο του trading πως ακριβώς γίνεται η πλήρωμή; πρώτα βάζω πόσα Ethereum θέλω και μετα μπορώ να πληρώσω με κάρτα ή θέλει αναγκαστικα κατάθεση; επίσης τι και αν στο limit δηλωθεί ένα αδύνατο ποσό δλδ πολυ χαμηλό όταν μιλάμε για buy; Τέλος στην περίπτωση που επιθιμώ να πουλήσω ένα ποσό απο κρυπτος είτε ξανά μέσω trading ή convert τα λεφτά εκέινα πού θα μπούνε; γίνεται να τα πιστώσουν απο την κάρτα που έγινε η αγορα ή θέλει κάποιο άλλο wallet ( ή iban );     Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για όποια βοήθεια μπορέσει να προφέρει ο καθένας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 2/1/2022 στις 3:01 ΜΜ, etze είπε

το proof of address ηταν ανεκαθεν υποχρεωτικο στο binance ή στο νεο verification το βαλανε;

Proof of address από ελληνική τράπεζα τι στέλνετε .. και στα αγγλικά να το γυρίσω το estatements παραμένει στα ελληνικα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, mr.lucifer είπε

Proof of address από ελληνική τράπεζα τι στέλνετε .. και στα αγγλικά να το γυρίσω το estatements παραμένει στα ελληνικα 

φτιάξε μία revolut στα αγγλικά και βγάλε statement από εκεί

 

θα σου χρειαστεί έτσι κι αλλιώς

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...