Προς το περιεχόμενο

Binance συναλλαγή


eddie-2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 206
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εδώ υπάρχει ένα πρόβλημα: στη Revolut το όνομά μου το έχουν καταχωρημένο με λατινικούς χαρακτήρες. Στη Binance είναι με ελληνικούς...

Όμως η εφαρμογή της Binance αναφέρει ότι "Το όνομα στον τραπεζικό σας λογαριασμό πρέπει να ταιριάζει με το όνομα του λογαριασμού σας στη Binance"...

Επεξ/σία από panosssss
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@snet Την αποστολή των χρημάτων την έκανα αλλά έκανα βλακεία, δεν έβαλα το Reference code (δεν είδα το πεδίο 'Κωδικός αναφοράς', νόμιζα ότι κάπου θα μου το ζήταγε..).

Θα ακυρωθεί;

Επεξ/σία από panosssss
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, panosssss είπε

@snet Την αποστολή των χρημάτων την έκανα αλλά έκανα βλακεία, δεν έβαλα το Reference code (δεν είδα το πεδίο 'Κωδικός αναφοράς', νόμιζα ότι κάπου θα μου το ζήταγε..).

Θα ακυρωθεί;

δεν θα ακυρωθεί αλλά θα δυσκολευτούν στην Binance να βρουν που πάνε τα λεφτά, έχουν ένα λογαριασμό για όλους, και υπάρχει περίπτωση καθυστέρησης και να πρέπει να μιλήσεις με το support

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπέρα, ξέρουμε πόσα χρήματα μπορούμε να πάρουμε κατα τη διάρκεια ενός έτους χωρίς να φορολογηθούμε;  Κι αν έχει σημασία σε πόσες κάρτες τα μοιράζουμε; Διότι αν πχ φαίνονται σαν εισόδημα στην καρτα και στον τραπεζικό λογαριασμό, πως ξέρουμε ότι η visa της binance δεν οδηγεί κι εκείνη στον τραπεζικό λογαριασμό;

Επεξ/σία από chrisSerres
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, panosssss είπε

@snet Την αποστολή των χρημάτων την έκανα αλλά έκανα βλακεία, δεν έβαλα το Reference code (δεν είδα το πεδίο 'Κωδικός αναφοράς', νόμιζα ότι κάπου θα μου το ζήταγε..).

Θα ακυρωθεί;

Την πρώτη φορά που έστειλα στην binance απο revolut, τα ίδια έπαθα και γω  αλλά σε 10 λεπτά φάνηκαν στον λογαριασμό μου.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, chrisSerres είπε

καλησπέρα, ξέρουμε πόσα χρήματα μπορούμε να πάρουμε κατα τη διάρκεια ενός έτους χωρίς να φορολογηθούμε;  Κι αν έχει σημασία σε πόσες κάρτες τα μοιράζουμε; Διότι αν πχ φαίνονται σαν εισόδημα στην καρτα και στον τραπεζικό λογαριασμό, πως ξέρουμε ότι η visa της binance δεν οδηγεί κι εκείνη στον τραπεζικό λογαριασμό;

από το 1ο ευρώ κέρδους το δηλώνεις στη εφορία

 

τώρα αν δεν δηλώσεις γιατί είναι μόνο 1€ ή 10€ ή 100€ είναι άλλο θέμα...

Επεξ/σία από snet
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, Oliver12 είπε

Την πρώτη φορά που έστειλα στην binance απο revolut, τα ίδια έπαθα και γω  αλλά σε 10 λεπτά φάνηκαν στον λογαριασμό μου.

Στη Revolut λέει 'στάλθηκε από Revolut' (προφανώς τα χρήματα εννοεί).

Στη Binance πως βλέπω αν τα  έχω τα χρήματα; Αν έφτασαν δηλαδή αυτά που στάλθηκαν από τη Revolut;

Επεξ/σία από panosssss
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, panosssss είπε

Σάββατο σήμερα και τα χρήματα ακόμα (από Δευτέρα) δεν έχουν φανεί στη Binance...

κάτι δε πάει καλά, η ρεβολουτ σου λέει ότι έχουν φτάσει ή όχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...