Προς το περιεχόμενο

Πρότζεκτ και altcoins που ίσως έχουν μέλλον(κατα την ταπεινή και τιποτένια γνώμη μας)


FromMyAshesRRR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, panosbel είπε

Έχω βάλει στόχο τώρα μέσα Γενάρη που θα έχω λεφτά αρχικά να πάρω κάποια χιλιάδες xdc.

όλα τα λεφτά...

7 λεπτά πριν, panosbel είπε

 Μετά θα σπάσω μερικά σε xio και sha. 

ΧΙΟ δεν ξερω, θα το κοιτάξω, SHA μακροχρόνιο <3 

7 λεπτά πριν, panosbel είπε

επισης flr το βλέπω τώρα 0.40-0.45. Λες να δούμε κανα 0.10-15 στην διανομή του;

Το ΦΛΡ όποιος το πουλήσει θα κλάψει με μαύρο δάκρυ....μιλάμε για πολύ μαυρο.... Άσε που θα δώσουν 15%  και ο λόγος είναι για να μην κατακερματιστεί η τιμη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 501
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

25 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

όλα τα λεφτά...

ΧΙΟ δεν ξερω, θα το κοιτάξω, SHA μακροχρόνιο ❤️

Το ΦΛΡ όποιος το πουλήσει θα κλάψει με μαύρο δάκρυ....μιλάμε για πολύ μαυρο.... Άσε που θα δώσουν 15%  και ο λόγος είναι για να μην κατακερματιστεί η τιμη.

Ακριβώς… κοιτά ακολουθώ πολύ αυτόν τον τύπο εδώ. Τον έχουμε ξανααναφερει… δες τα τοπ 7 κοιν του που είναι πιο bullish…είναι τρομερός. Ότι έμαθα από κρυπτο οφείλεται σε αυτόν και στην ομάδα του στο fb…αντε μην αδικώ και από εσάς εδώ πέρα😂😂😂τρομερός απλά και πάλι…

δεςhttps://twitter.com/panosmek/status/1430577115678785536

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, panosbel είπε

Ακριβώς… κοιτά ακολουθώ πολύ αυτόν τον τύπο εδώ. Τον έχουμε ξανααναφερει… δες τα τοπ 7 κοιν του που είναι πιο bullish…είναι τρομερός. Ότι έμαθα από κρυπτο οφείλεται σε αυτόν και στην ομάδα του στο fb…αντε μην αδικώ και από εσάς εδώ πέρα😂😂😂τρομερός απλά και πάλι…

δεςhttps://twitter.com/panosmek/status/1430577115678785536

Τόσα project... εκεί έξω! Τι να πρωτό-διαλέξεις... 

Πάντως το XIO o Πάνος το είχε αναφέρει και στις 17.11 όταν βγήκε στο Bitrue! 

Ότι ξεκινάει με... Χ το αγοράζουμε! 🤑🚀🌕

  

Επεξ/σία από Sakis_Spooky
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

image.png.d5def7c9e82eec10f9d0f10fa6d0f126.png

 

άμα βλέπεις τέτοια και πουλάς....ε τότε πώς μπορεί κάποιος να σε χαρακτηρήσει ;

Πλασματικό το 80 καθώς δεν είχε Liquidity και όγκο συναλλαγών. Εξού και για αυτό πήγε από το 20 στο 0.2 κατευθείαν. 
 

Για να πάει 80, έχουμε 40Μ κομμάτια, τα μαθηματικά δικά σας 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Πλασματικό το 80 καθώς δεν είχε Liquidity και όγκο συναλλαγών. Εξού και για αυτό πήγε από το 20 στο 0.2 κατευθείαν. 
 

Για να πάει 80, έχουμε 40Μ κομμάτια, τα μαθηματικά δικά σας 

3.200.000.000$

Θέση Νο58 

Ανάμεσα στα Harmony και PancakeSwap...  με σημερινές τιμές!

Το θέμα δεν είναι η τιμή... το θέμα είναι ότι κάποιος που αγοράζει με 0,20$ ΠΟΣΟ θα αντέξει να περιμένει για να πουλήσει στα 80$. Εκτός και αν είναι... ξεχασιάρης! 

Επεξ/σία από Sakis_Spooky
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Sakis_Spooky είπε

3.200.000.000$

Θέση Νο58 

Ανάμεσα στα Harmony και PancakeSwap...  με σημερινές τιμές!

Το θέμα δεν είναι η τιμή... το θέμα είναι ότι κάποιος που αγοράζει με 0,20$ ΠΟΣΟ θα αντέξει να περιμένει για να πουλήσει στα 80$. Εκτός και αν είναι... ξεχασιάρης! 

https://vagabondapp.io/VAGABOND_WP_V1_vsend.pdf

Όποιος δέν θέλει ή είναι short sighted μιλάει για volume αντί να δεί τον σκοπό και το μάρκετ που στοχεύει το προτζεκτ. 

Μιλαμε οτι αύριο μεθαύριο θα ειναι όλα στο κλάουντ, ένα κλικ όλα. Μεγάλες αποθήκες θα χρησιμοποιηθούν για σέρβερς και εκεί όλα θα στηθούν. 

Μακάρι να είχα την δυνατότητα. Αν έχεις υπόψην σου το μαρκετ που καλύπτουν οι γερμανικές εταιρίες software καταλαβαίνει κανείς πού στοχεύει η ΒΓΒ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, FromMyAshesRRR είπε

https://vagabondapp.io/VAGABOND_WP_V1_vsend.pdf

Όποιος δέν θέλει ή είναι short sighted μιλάει για volume αντί να δεί τον σκοπό και το μάρκετ που στοχεύει το προτζεκτ. 

Μιλαμε οτι αύριο μεθαύριο θα ειναι όλα στο κλάουντ, ένα κλικ όλα. Μεγάλες αποθήκες θα χρησιμοποιηθούν για σέρβερς και εκεί όλα θα στηθούν. 

Μακάρι να είχα την δυνατότητα. Αν έχεις υπόψην σου το μαρκετ που καλύπτουν οι γερμανικές εταιρίες software καταλαβαίνει κανείς πού στοχεύει η ΒΓΒ. 

Και δε μου λες μεγαλε διδασκαλε…αγοραζουμε αρκετα ico στα 0.50 η θα φαμε καμια φολα εκει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, WEE8282 είπε

Και δε μου λες μεγαλε διδασκαλε…αγοραζουμε αρκετα ico στα 0.50 η θα φαμε καμια φολα εκει;

Όταν με λέτε "μεγάλε διδάσκαλε" φαντάζομαι έναν ασπρομάλλι παππούλι πολεμικών τεχνών πάνω στις βουνοκορφές των Ιμαλάϊων να κάνει σπαγγάτο.  χαχαχα

Όλη η Ελλάδα ήταν σχεδόν όλοι υπο SAP λογισμικό. Οι βόρειες ευρωπαϊκές χώρες είναι γίγαντες πάνω στο cloud computing, games, AI, robotics, etc.... Το Vagabond θα γίνει πλατφόρμα επάνω στην οποία θα χτιστούν οι εταιρίες σε πολλούς τομείς. 

Διαβάστε τα Whitepaper....

image.png.d170d3af45c87ea74969cb91e0a37a91.png

 

XLM ετοιμάζεται....image.png.59afb8991ee8910b85530434e2506e62.png

ΧΡΠ ετοιμάζεται... στο πρώτο δεκαήμερο ευελπιστώ να είμαστε στο 1.08

image.png.ad544c23013f36f9ff5bb8e8835e80e6.png

Διαπλεκώμενο σε 1 με 2 ημέρες γίνετε διασταύρωση 

image.png.52749d063085c6695638524e78b3b520.png

και συμπληρώνεται το 5ο κύμα Ελιοτ.

 

image.png.5a528a64fcdd83bf09916b8299600c4b.png

XDC....anytime now.... έτοιμο για σπάσιμο.  

Έλιοτ 5 wave . Δέν αποκλείω (εύχομαι όμως) για να ξαναπάει στο 0.06 αν και έχει ήδη πάει στο 0.075.

image.png.46b9da65b1dd50470f03debcfbea5306.png

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΦΛΡ έχει κάνει ένα όχι και τόσο καθαρή διόρθωση 5 κυμάτων Έλιοτ. Όμως φαίνεται να έχει κάνει πάτω. Έμφαση στο "φαίνετε" .  Είναι σε καθοδικό κανάλι όμως δέν το βλέπω να πάει μέχρι τον μάρτιο για να κάνει το σπάσιμο....το βρίσκω υπερβολικό για να λέμε την αλήθεια. Εκτός και αν όντως πάει μέχρι τον μάρτιο και να μήν πέσει πολύ πιό κάτω όταν μας δώσουν τα ΦΛΡ.  Είναι περίεργη κατάσταση το ΦΛΡ. 

Πιστεύω προς τον φεβρουάρι να έχουμε την διασταύρωση. Πρίν όμως την διασταύρωση θα αρχίσει η άνοδος. 

image.png.38893c2fc9c6cc73c623bd97184688c8.png

 

 

Επεξ/σία από FromMyAshesRRR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

https://vagabondapp.io/VAGABOND_WP_V1_vsend.pdf

Όποιος δέν θέλει ή είναι short sighted μιλάει για volume αντί να δεί τον σκοπό και το μάρκετ που στοχεύει το προτζεκτ. 

Μιλαμε οτι αύριο μεθαύριο θα ειναι όλα στο κλάουντ, ένα κλικ όλα. Μεγάλες αποθήκες θα χρησιμοποιηθούν για σέρβερς και εκεί όλα θα στηθούν. 

Μακάρι να είχα την δυνατότητα. Αν έχεις υπόψην σου το μαρκετ που καλύπτουν οι γερμανικές εταιρίες software καταλαβαίνει κανείς πού στοχεύει η ΒΓΒ. 

Όχι φίλε μου, δεν έχει να κάνει με κοντόφθαλμους ή το πρότζεκτ. Εγώ μίλησα για την ειρωνία προς τον φίλο. 

Το που θα φτάσει μελλοντικά σαν (τιμή) πρότζεκτ είδωμεν.

 

Εμενα προσωπικά μου αρέσει πολύ και με τις ενέργειες που έκαναν κατά τη διάρκεια του airdrop και τους αγρότες των airdrop έδειξαν επαγγελματισμό και ότι νοιάζονται. 
 

Πιστευω θα πάει πολύ καλά μακροπρόθεσμα και χαίρομαι που ένα σοβαρό πρότζεκτ (το μοναδικό για εμένα στο ΧΡΠΛ αυτή τη στιγμή μετά το φιάσκο με το ΣΟΛΟ) διάλεξε το ΧΡΠΛ για να χτίσει. 
 

Η μητρική τους εταιρία έχει συνεργασίες με BMW, Audi, Starbucks κ.α. Διόλου άσχημα. 
 

Μόνο 40Μ σε κυκλοφορία όποτε όλα είναι πιθανά. Σε 2-3 χρόνια θα το ξέρουμε. Και περιμένουμε και listings έτσι. Μετανιώνω που δεν πήρα παραπάνω στο 0,2.

Σε αλλά νέα η Revolut (τράπεζα) διάλεξε το XRP στο τελευταίο της Newsletter για να διαφήμισει τα crypto offerings της. Μπορεί και τυχαίο, μπορεί και όχι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ δέν πήρα, αν ειχα και αλλα χρηματα θα είχα πάρει και άλλα....και μαλακίστηκα που δεν εδωσα και στο VGO.

Ακριβώς για το λογο του οτι ειναι σοβαρή εταιρία. Στην αρχή ήμουν επιφυλακτικός αλλα μετά την έρευνά μου κατάλαβα. Τελος πάντων. Βλέπουμε σε 2-3 χρόνια όντως. Η ώρα μας πλησιάζει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Και εγώ δέν πήρα, αν ειχα και αλλα χρηματα θα είχα πάρει και άλλα....και μαλακίστηκα που δεν εδωσα και στο VGO.

Ακριβώς για το λογο του οτι ειναι σοβαρή εταιρία. Στην αρχή ήμουν επιφυλακτικός αλλα μετά την έρευνά μου κατάλαβα. Τελος πάντων. Βλέπουμε σε 2-3 χρόνια όντως. Η ώρα μας πλησιάζει. 

Πάντα υπάρχει μια 2η ευκαιρία...

image.png.33cc88a80d39aa15c82ca1f55c903e0c.png

 

@thetiesthatbind και ωραία τιμή το XRP στην Revolut ~1.61$ 

image.png.d2d0d5cb8160812e9ef39e3141e922f6.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...