Προς το περιεχόμενο

Πρότζεκτ και altcoins που ίσως έχουν μέλλον(κατα την ταπεινή και τιποτένια γνώμη μας)


FromMyAshesRRR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@CostasGp21

κοίτα και το ΧΛΜ. Στα 0.25 είναι πολύ καλή τιμή. Επίσης έχει και αερολήψη το ΧΛΜ και θα πάρουμε AQUA token . 

Αυτά που είπες είναι ο αφρός  (ΧΡΠ, ΧΔΣ, ΣΓΒ)  προσωπικά αυτά είναι που θα κρατήσω για μακροχρόνια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 500
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, CostasGp21 είπε

Ψάχνω ένα metaverse project να μπω απο νωρίς έχετε τίποτα υπόψην σας ? 

Top Metaverse Coins by Market Capitalization - CoinGecko

Το MANA φαίνεται να είναι το πιο δημοφιλές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@panosbel κάτι άκουσα για αεροληψη για το ΣΟΛΟ. Σε είπα, πές τον φίλο σου να μήν το σκοτώσει το ΣΟΛΟ. Μπήκε σε καλή τιμή και καλά είναι να τα βάλει στακιγκ που εχει καλο τόκο. και αεροληψεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
53 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

@panosbel κάτι άκουσα για αεροληψη για το ΣΟΛΟ. Σε είπα, πές τον φίλο σου να μήν το σκοτώσει το ΣΟΛΟ. Μπήκε σε καλή τιμή και καλά είναι να τα βάλει στακιγκ που εχει καλο τόκο. και αεροληψεις. 

Δεν θα τα σκοτώσει καλε ίσα ίσα μιας και το σναπσοτ δεν φαίνεται να είναι τόσο καλό πλέον του είπα καλύτερα πουλά τα τώρα στα 7 δολλαρια και αγόρασε ξανά μετά το σναπσοτ που θα κάνει ντιπ και κάτω από το 1€ πολύ πιθανόν.

fun fact: είχε ξεχασμένη εντολή αγοράς σόλο στα 2.10… όλα τα χρπ… έπαθε το μικρό σοκ αλλά πούλησε κατευθείαν στα 4,50 ξανά… Ε τελικά έφυγε με διπλα χρπ και έχει λίγα παραπάνω σόλο τώρα 😂😂😂😂 ο κωλος…εγώ του τα έμαθα αυτά αλλά εγώ είμαι της θεωρίας και μου πάει να να κάνω πρακινδευνευμενα πράγματα.

Εννοείται πως θα κρατήσουμε σόλο…όπως και το els…diversify-αεροληψεις και staking… κοιτάμε μακροπρόθεσμα γιατί…it’s only the beginning…

Επεξ/σία από panosbel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, FromMyAshesRRR είπε

https://www.aesthetes.art/

image.png.c3f85b823330159c9cad2103fd280409.png

ELS ινσομνιακς....ελπίζω να βγάλουν το ΕΛΣ για στακινγκ....

24 δεκέμβρι....πολλά συμβαίνουν την ημέρα εκείνη.....

Να "παίζει" εκεί χαμηλά... και να μην υπάρχει δώρο Χριστουγέννων! 🤑

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/12/2021 στις 3:59 ΜΜ, FromMyAshesRRR είπε

MGS πιστεύω σε καμιά 5 μερούλες (κυριακή ή δευτέρα) να κάνει το μπάμ και να αρχίσει το ράλλυ του. Για πλάγια κίνηση δεν το αποκλείω, πιό κάτω όμως δέν το κόβω να πάει.  (ΧΡΠ λέτζερ πρότζεκτ) 

image.png.268697326ad2a3312926a915801302dd.png

 

@geoptik 

όταν δεν υπάρχει μανιπουλέησον και η ΤΑ δουλεύει ρολόι...

image.png.9c25c0848dfc0178a29cbdb6f452f842.png

image.png.140bc432653296acf46786e70d2bcf2b.png

και το ΕΛΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

@panosbel Μετά την πρώτη εβδομάδα το ΧΛΜ πιστεύω να σπάσει προς τα πανω. Έχε το υπόψην

Έχω βάλει στόχο τώρα μέσα Γενάρη που θα έχω λεφτά αρχικά να πάρω κάποια χιλιάδες xdc. Μετά θα σπάσω μερικά σε xio και sha. Γενικά θέλω τα digital currencies αλλά τα xlm δεν με έχει πείσει πολύ… ίσως αν μπορέσω πιο μετά να πάρω και από αυτά..αλλά υπολογίζω και το flr πιο μετά όποτε το κόβω δύσκολο. 
επισης flr το βλέπω τώρα 0.40-0.45. Λες να δούμε κανα 0.10-15 στην διανομή του;

Επεξ/σία από panosbel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...