Προς το περιεχόμενο

Πήρε το ''σασί''!!!


filipposfil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
10 λεπτά πριν, Nabuko είπε

Αυτό με λίγο αλοιφή είναι εντάξει? Φαίνεσαι γνώστης εσύ γι' αυτό ρωτάω

 

 

e3a4a091e0ca8564cbfc8c8d5421f00f.jpg

Νομίζεις. Καλό θα είναι να μην είσαι απόλυτος. Δεν τα γνωρίζεις όλα.

10 χρόνια ασφαλιστής 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
24 λεπτά πριν, JDROGAS είπε

Oλικη για ποιο πραγμα;

Του 17 μοντελο και χωρις να βλεπεις χωρο κινητηρα;

Πως εβγαλες τετοιο συμπερασμα;

Σου λεει δεν εχουν ανοιξει καν οι αεροσακοι.

Εδώ θα είμαστε ….

Μόλις τώρα, Nabuko είπε

Και?

Τουλάχιστον 20 τέτοια έστειλα στην πρέσα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, costas1973 είπε

Τουλάχιστον 20 τέτοια έστειλα στην πρέσα !

Σίγουρα? μήπως αφού βγήκαν ολική μετά τα επισκευάσατε και τα πουλήσατε σαν ατρακάριστα? επειδή είσαι 10 χρόνια ασφαλιστής θα ξέρεις για ποιο πράγμα μιλάω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Nabuko είπε

Νομίζεις. Καλό θα είναι να μην είσαι απόλυτος. Δεν τα γνωρίζεις όλα.

Φυσικά και δεν τα γνωρίζω όλα, τώρα όμως έγραψα για κάτι συγκεκριμένο που το γνωρίζω. Αν έχεις να κάνεις κάποιο συγκεκριμένο σχόλιο πάνω σε αυτά που έγραψα κάντο, οι αερολογίες να λείπουν, έχουμε χορτάσει από τέτοιες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, costas1973 είπε

10 χρόνια ασφαλιστής 

Aκριβως επειδη εισαι ασφαλιστης,θα επρεπε να εχεις δει ολη τη ζημια για να κρινεις.

Τωρα φυσικα αμα παει σε απατεωνες και βγαλουνε 6000 ευρω ζημια,καμια αντιρρηση μαζι σου κι εγω......ολικη θα βγει.

Εαν απο μηχανικα ειναι ενταξει κι εχει μονο τα βασικα εμπρος (ψυγεια και τα συναφη) θα ειναι οκ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Μόλις τώρα, Nabuko είπε

Σίγουρα? μήπως αφού βγήκαν ολική μετά τα επισκευάσατε και τα πουλήσατε σαν ατρακάριστα? επειδή είσαι 10 χρόνια ασφαλιστής θα ξέρεις για ποιο πράγμα μιλάω

Ανταλλακτικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, costas1973 είπε

Ανταλλακτικά 

Ειναι η νεα τακτικη των ασφαλειων........βγαζουν ολικη καρπωνονται το οχημα και τους βγαινει στα μισα το κοστος.

Τα ιδια πηγαν να κανουν και σε μενα (εμενα ηταν οντως ασυμφορο και βγηκε ολικη) ελα ομως που εγω ειχα ριξει 30κ στο αμαξι και δεν το εδινα με τιποτα........😁

Εχω εναν ωραιο δικηγορο για τετοια.........σε δυο ημερες ειχα την επιταγη στα  χερια μου...πηρα οσα επρεπε απλα εκανα μεταβιβαση το αμαξι για να μην φαινεται στο ονομα μου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα φίλοι,

Συγνώμη αμα χρησιμοποίησα υπερβολική εκφραση για το τρακαρισμα. πηγα ωστόσο πριν λίγο στο συνεργειο και το ειδα καλύτερα. Σας επισυνάπτω νεες φωτο. Εχει στραβώσει το σασι και στις δύο πλευρες. 

1.png

2.png

3.png

44.png

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, filipposfil είπε

καλησπέρα φίλοι,

Συγνώμη αμα χρησιμοποίησα υπερβολική εκφραση για το τρακαρισμα. πηγα ωστόσο πριν λίγο στο συνεργειο και το ειδα καλύτερα. Σας επισυνάπτω νεες φωτο. Εχει στραβώσει το σασι και στις δύο πλευρες. 

1.png

2.png

3.png

Δεν είναι ανησυχητικό αυτό, όπως είπα και παραπάνω έρχονται πανεύκολα και δεν επηρεάζουν σε τίποτα.

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα μπορώ να το πουλήσω ομως στο μελλον σαν ατρακάριστο.....το αμαξι το ειχα παρει αριστο και πραγματικά αγρατζουνιστο πριν απο εναν χρόνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, filipposfil είπε

Δεν θα μπορώ να το πουλήσω ομως στο μελλον σαν ατρακάριστο.....το αμαξι το ειχα παρει αριστο και πραγματικά αγρατζουνιστο πριν απο εναν χρόνο...

Τότε δεν μένει άλλη λύση παρά να αξιώσεις εκτός από το κόστος της επισκευής και μείωση αξίας. Που προφανώς μόνο δικαστικά μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, filipposfil είπε

καλησπέρα φίλοι,

Συγνώμη αμα χρησιμοποίησα υπερβολική εκφραση για το τρακαρισμα. πηγα ωστόσο πριν λίγο στο συνεργειο και το ειδα καλύτερα. Σας επισυνάπτω νεες φωτο. Εχει στραβώσει το σασι και στις δύο πλευρες. 

1.png

2.png

3.png

44.png

Όντως η ζημιά είναι μεγάλη, πολύ μεγαλύτερη από ότι φαινόταν από την άλλη φωτό... Τι να πω, κι εγώ θα το κοιτούσα για ολική, σίγουρα θα χάσεις πολύ σε μελλοντική μεταπώληση. Όσο καλά και να το φτιάξουν, δεν μπορείς να μην το πεις σε αγοραστή, σίγουρα θα το καταλάβει οποιοδήποτε μάστορας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι τα είπαν όλα τα παιδιά από πάνω...Συμπληρώνω ότι αυτό είναι από τους εφιάλτες ενός οδηγού που έχει σε άριστη κατάσταση το αυτοκίνητό του. Θα σου βγάλουν το αμάξι, 10ετίας  για παράδειγμα, ολική καταστροφή, θα σου δώσουν ένα Χ ποσό, με το οποίο θα πας να αγοράσεις το κάθε σαπάκι σε μάντρα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...