Προς το περιεχόμενο

Θόρυβος από παιδική χαρά


nikos_k1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, ikorolis είπε

Ακριβώς αυτό απλά η διαφορά είναι ότι δεν ξέρουν ποιος είμαι εγώ 

όταν μαθαίνουν ποιος είμαι εγώ αλλάζει η συμπεριφορά τους γιατί γνωρίζουν ότι έχουν χάσει από τα αποδυτήρια (έχουν φάει το γκολ/αυτογκόλ)  

Αστειευομαι βέβαια αλλά καταλαβαίνεις φαντάζομαι ότι με τον τρόπο που το γράφεις θυμίζει γραφικούς τύπους παλαιών εποχών ορθόδοξων 😛

Ο σκοπός είναι να μη χρειαστεί να μάθει κανείς ποιος είσαι αλλά να έχουμε τον πολιτισμό να λύνουμε τέτοια ζητήματα εύκολα. Βέβαια στην Ελλάδα ζούμε.

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 79
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Επισκέπτης
6 λεπτά πριν, great είπε

μετα μαχαιρωνουν εναν στην περιοχη που τραβαγαν το video του κλεβουν και το κινητο σε ενα "παρτυ" και μετα ΟΙ ΙΔΙΟΙ βγαινουν και λενε "που ειναι η αστυνομια" "γιατι ειμαστε απροστατευτοι" "μονο τα everest κοιτάζουν"

Και ξεκινάει οι λούπα που σε κάνει να πονάει το μυαλό σου και θες να τους αφαιρεθεί το δικαίωμα ψήφου.

πίστεψε με σε αυτή την χώρα σε πολλούς πρέπει να αφαιρεθεί το δικαίωμα ψήφου κτλ...

αλλά το έχω πάρει απόφαση ότι δεν υπάρχει καμία σωτηρία για αυτή την χώρα και τους κατοίκους της έτσι πλέον κοιτάω τον εαυτό μου / την οικογένεια μου / τους φίλους/γνωστούς/συναδέλφους μου δεν με νοιάζει για κανέναν άλλον.

Μόλις τώρα, gas7777 είπε

Αστειεύομαι βέβαια αλλά καταλαβαίνεις φαντάζομαι ότι με τον τρόπο που το γράφεις θυμίζει γραφικούς τύπους παλαιών εποχών ορθόδοξων 😛

Ο σκοπός είναι να μη χρειαστεί να μάθει κανείς ποιος είσαι αλλά να έχουμε τον πολιτισμό να λύνουμε τέτοια ζητήματα εύκολα. Βέβαια στην Ελλάδα ζούμε.

Εγώ πάντως δεν αστειεύομαι καθόλου με το "ξέρεις ποιος είμαι εγώ".

Είπες μόνος σου την απάντηση

στην ΕΛΛΑΔΑ ζούμε έτσι δεν υπάρχει καμία σωτηρία σε αυτή την χώρα με τους κατοίκους που έχει

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
25 λεπτά πριν, ikorolis είπε

Ακριβώς αυτό απλά η διαφορά είναι ότι δεν ξέρουν ποιος είμαι εγώ 

όταν μαθαίνουν ποιος είμαι εγώ αλλάζει η συμπεριφορά τους γιατί γνωρίζουν ότι έχουν χάσει από τα αποδυτήρια (έχουν φάει το γκολ/αυτογκόλ)  

α, οκ.

αλλο καπελο.😁

και εδω θα αφησω αυτο>  θυμαμαι ενα πατριωτακι μια φορα το επαιξε μαγκας σε μια συναυλια με παρα πολυ κοσμο (α, ρε ωραιες εποχες χωρις κορονοιο) και κινηθηκε απειλητικα εναντια σε εναν μικροκαμωμενο τυπακο.

ετσι μας ειπανε δηλαδη δεν ημουν εκει παρων.🙈

εκανε το λαθος ομως να πεσει εναν απο το πρωην σοβιετικο μπλοκ που μεσα σε χρονο ντε τε ειχε μαζεψει καμια δεκαρια και τον κανανε τουλουμι στο ξυλο.

οταν τον πηρε το ασθενοφωρο ουτε μιλουσε ουτε λαλουσε.

αμα <<εισαι>> ο τυπος απο το σοβιετικο μπλοκ και κυκλοφορεις με σουγιαδες και καλασνικωφ μαζι σου τοτε αλλαζει το πραγμα.

(χιουμορ)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, intensobank είπε

α, οκ.

αλλο καπελο.😁

και εδω θα αφησω αυτο>  θυμαμαι ενα πατριωτακι μια φορα το επαιξε μαγκας σε μια συναυλια με παρα πολυ κοσμο (α, ρε ωραιες εποχες χωρις κορονοιο) και κινηθηκε απειλητικα εναντια σε εναν μικροκαμωμενο τυπακο.

ετσι μας ειπανε δηλαδη δεν ημουν εκει παρων.🙈

εκανε το λαθος ομως να πεσει εναν απο το πρωην σοβιετικο μπλοκ που μεσα σε χρονο ντε τε ειχε μαζεψει καμια δεκαρια και τον κανανε τουλουμι στο ξυλο.

οταν τον πηρε το ασθενοφωρο ουτε μιλουσε ουτε λαλουσε.

αμα <<εισαι>> ο τυπος απο το σοβιετικο μπλοκ και κυκλοφορεις με σουγιαδες και καλασνικωφ μαζι σου τοτε αλλαζει το πραγμα.

(χιουμορ)

 

βέβαια ακουμε στην τηλεόραση ατομα απο σοβιετ να μην φτάνουν πανω απο 30 χρονων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 λεπτό πριν, Leokatana είπε

βέβαια ακουμε στην τηλεόραση ατομα απο σοβιετ να μην φτάνουν πανω απο 30 χρονων. 

 

οφφτοπικ

Δεν διαφωνω, αλλα το θεμα ειναι τι μπορεις να παθεις μεχρι να φτασουνε αυτοι 30 χρονων.🤐

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...