Προς το περιεχόμενο

'Ανοιγμα επιχείρησης υπολογιστών με επιδότηση ΟΑΕΔ'


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σίγουρα πρέπει να υπάρχει η αφίσα του προγράμματος αλλά σχετικά με την ταμπέλα του καταστήματος και τον υπολογιστή που αναφέρθηκε δεν έχω δεί να το γράφει κάπου. Έχει δεί κανείς κάτι σχετικά με ταμπέλα και υπολογιστή;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 953
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

14 ώρες πριν, Βασίλης20 είπε

Σίγουρα πρέπει να υπάρχει η αφίσα του προγράμματος αλλά σχετικά με την ταμπέλα του καταστήματος και τον υπολογιστή που αναφέρθηκε δεν έχω δεί να το γράφει κάπου. Έχει δεί κανείς κάτι σχετικά με ταμπέλα και υπολογιστή;

δεν έχω δει κάτι.. αλλα δεν ξέρω κιόλας μην μου ξέφυγε

10 ώρες πριν, fuzz είπε

η αφισσα ειναι 3ΜΒ κ δεν μπορω να την ανεβασω εδω.Οποιος τη θελει ας μου πει η πειτε μου να την ανεβασω καπου

Την αφίσα λογικά δεν την έχουν παραλάβει όλοι σε email? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, s98i είπε

δεν έχω δει κάτι.. αλλα δεν ξέρω κιόλας μην μου ξέφυγε

Την αφίσα λογικά δεν την έχουν παραλάβει όλοι σε email? 

Εγώ την πήρα με μέιλ από τον ΟΑΕΔ μου την έστειλε ο άνθρωπος που μου διαχειρίζεται το πρόγραμμα. Θα την κολλήσω από Τρίτη τώρα με το καλό. Καλό 3ήμερο να έχουμε και καλές πληρωμές σύντομα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, alexiko είπε

Εγώ την πήρα με μέιλ από τον ΟΑΕΔ μου την έστειλε ο άνθρωπος που μου διαχειρίζεται το πρόγραμμα. Θα την κολλήσω από Τρίτη τώρα με το καλό. Καλό 3ήμερο να έχουμε και καλές πληρωμές σύντομα.

εγώ την κόλλησα σήμερα..

 

καλό τριήμερο σε όλους 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, 

Μόλις τελείωσα με τον έλεγχο.. αυτά που μου ζήτησαν είναι η έναρξη , την ημερομηνία έγκρισης του προγράμματος , έλεγξαν για την αφίσα και με ρώτησαν και για ράμπα την οποία εγώ δεν έχω ακόμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, s98i είπε

Καλησπέρα παιδιά, 

Μόλις τελείωσα με τον έλεγχο.. αυτά που μου ζήτησαν είναι η έναρξη , την ημερομηνία έγκρισης του προγράμματος , έλεγξαν για την αφίσα και με ρώτησαν και για ράμπα την οποία εγώ δεν έχω ακόμα..

Πως και πέρασαν τόσο γρήγορα;

Για τη ράμπα τι δικαιολογία είπες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, alexiko είπε

Πως και πέρασαν τόσο γρήγορα;

Για τη ράμπα τι δικαιολογία είπες;

έκαναν γρήγορα την διαδικασία ο οαεδ του νομού μάλλον γι'αυτό.. για την ράμπα είπα ότι απλά δεν αγόρασα ακόμα μιας και δεν έβγαινα οικονομικά.. και μου είπαν να την έχω την επόμενη φορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανέμορφο το μαγαζί σου μπράβο🥰 Καλες δουλειές κ μένα ήρθε ο έλεγχος όλα οκ. Εμένα δεν μ αναφεραν τπτ για τη ράμπα ενω δεν την έχω βάλει. 

Πέρασε ο.έλεγχος κοιταξε τα χαρτιά κ τ σφραγίδα κ.μ είπε όλα οκ. Αντε να πληρωθουμε για να βάλω τη ταμπέλα του μαγαζιού.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, EIRINIO είπε

Εμένα ακόμα να εγκριθεί το αίτημα στο πσκε 😞

Μην περιμένεις από εκεί.. εμένα ακόμα σε έλεγχο γράφει αλλά πέρασε κιόλας ο έλεγχος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...