Προς το περιεχόμενο

'Ανοιγμα επιχείρησης υπολογιστών με επιδότηση ΟΑΕΔ'


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 953
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ έχω πάρει τελική εγγριση μου ήρθε και email με πήραν και τηλέφωνο από τον ΟΑΕΔ , στο email αναφέρει πως έχω 30 μέρες για να ζητήσω καταβολή της πρώτης οικονομικής ενίσχυσης. Ξέρει κάποιος αν πρέπει πρώτα να εμφανίσω έξοδα δηλαδή να ξοδέψω χρήματα; Ή μου τα δίνουν και μετά τα ξοδεύω ; Ευχαριστώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, georgexrisanthi είπε

Εγώ έχω πάρει τελική εγγριση μου ήρθε και email με πήραν και τηλέφωνο από τον ΟΑΕΔ , στο email αναφέρει πως έχω 30 μέρες για να ζητήσω καταβολή της πρώτης οικονομικής ενίσχυσης. Ξέρει κάποιος αν πρέπει πρώτα να εμφανίσω έξοδα δηλαδή να ξοδέψω χρήματα; Ή μου τα δίνουν και μετά τα ξοδεύω ; Ευχαριστώ

Εγώ δεν ξέρω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/2/2022 στις 10:11 ΜΜ, georgexrisanthi είπε

Εγώ έχω πάρει τελική εγγριση μου ήρθε και email με πήραν και τηλέφωνο από τον ΟΑΕΔ , στο email αναφέρει πως έχω 30 μέρες για να ζητήσω καταβολή της πρώτης οικονομικής ενίσχυσης. Ξέρει κάποιος αν πρέπει πρώτα να εμφανίσω έξοδα δηλαδή να ξοδέψω χρήματα; Ή μου τα δίνουν και μετά τα ξοδεύω ; Ευχαριστώ

ζητα εσυ τα χρηματα κ μετα αν θελουν κάτι θα στο ζητησουν αυτοι (μηπως ξερει κ κανενας μας πως θα γινει) , για έλεγχο δεν σου ειπαν τιποτα ?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/2/2022 στις 4:27 ΜΜ, s98i είπε

έχει αλλάξει η κατάσταση μου από υποβεβλημενη σε έλεγχο εσάς;

Ναι , άλλαξε σήμερα σε εγκεκριμένη !! Άρα τώρα θα γίνει και η δίκη σου ! 

Έπισης βγήκαν και άλλες λίστες με ονόματα η οποίες λένε και ίδια ονόματα μέσα , δεν ξέρω , γράφει βέβαια και τροποποιητικές ότι είναι !! Απλά με αγχώνει γιατί πολλά άτομα δείχνει και είμαστε κι εμείς έξω ακόμα , δεν μπορείς να υπολογίσεις πόσοι είναι !

Στις 19/2/2022 στις 10:11 ΜΜ, georgexrisanthi είπε

Εγώ έχω πάρει τελική εγγριση μου ήρθε και email με πήραν και τηλέφωνο από τον ΟΑΕΔ , στο email αναφέρει πως έχω 30 μέρες για να ζητήσω καταβολή της πρώτης οικονομικής ενίσχυσης. Ξέρει κάποιος αν πρέπει πρώτα να εμφανίσω έξοδα δηλαδή να ξοδέψω χρήματα; Ή μου τα δίνουν και μετά τα ξοδεύω ; Ευχαριστώ

Αντικειμενικά κανείς δεν ξέρει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Sofiasor είπε

Ναι , άλλαξε σήμερα σε εγκεκριμένη !! Άρα τώρα θα γίνει και η δίκη σου ! 

Έπισης βγήκαν και άλλες λίστες με ονόματα η οποίες λένε και ίδια ονόματα μέσα , δεν ξέρω , γράφει βέβαια και τροποποιητικές ότι είναι !! Απλά με αγχώνει γιατί πολλά άτομα δείχνει και είμαστε κι εμείς έξω ακόμα , δεν μπορείς να υπολογίσεις πόσοι είναι !

Αντικειμενικά κανείς δεν ξέρει!

η τελευταία τροποποιητική φτάνει ως το νούμερο 1438.. μέχρι τα 2900 έχουμε ακόμα.. εμένα ακομα σε έλεγχω είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/2/2022 στις 4:27 ΜΜ, s98i είπε

έχει αλλάξει η κατάσταση μου από υποβεβλημενη σε έλεγχο εσάς;

Και μένα γράφει διαθέσιμο για έλεγχο.  Δλδ θα μας πάρουν τηλ για να έρθουν για έλεγχο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Sofiasor είπε

Έχουμε κάποιον που να έχουν πάει για έλεγχο στην έδρα τους να μας ενημερώσει τι θέλουν να δουν ; 

καλημέρα, 

αυτό σκεφτόμουν και εγώ να ρωτήσω.. 

Εμένα δεν άλλλαξε ακόμα η κατάσταση της..

 

Σε όποιον πάει ο έλεγχος πρώτος αν θέλει ας μας ενημερώσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα,

Ήρθε έλεγχος χθες, δεν κοίταξε τίποτα διεξοδικά, τους ενδιέφεραν ουσιαστικά οι βασικές προυποθέσεις του προγράμματος, πρόσβαση αμέα, πινακίδα, αφίσα, Η/Υ, σφραγίδα κλπ.

Η επίσκεψη κράτησε το πολύ 5 λεπτά.

 

ΥΓ. Η έδρα είναι σε επαρχία.

Επεξ/σία από cgkakiou
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, cgkakiou είπε

Καλημέρα,

Ήρθε έλεγχος χθες, δεν κοίταξε τίποτα διεξοδικά, τους ενδιέφεραν ουσιαστικά οι βασικές προυποθέσεις του προγράμματος, πρόσβαση αμέα, πινακίδα, αφίσα, Η/Υ, σφραγίδα κλπ.

Η επίσκεψη κράτησε το πολύ 5 λεπτά.

 

ΥΓ. Η έδρα είναι σε επαρχία.

μακάρι να είναι σε όλους έτσι.. κάτι άλλο πιο συγκεκριμένο δεν ήθελαν έτσι? Εγώ έχω θέμα με την ράμπα για ΑΜΕΑ και το δήμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, cgkakiou είπε

Καλημέρα,

Ήρθε έλεγχος χθες, δεν κοίταξε τίποτα διεξοδικά, τους ενδιέφεραν ουσιαστικά οι βασικές προυποθέσεις του προγράμματος, πρόσβαση αμέα, πινακίδα, αφίσα, Η/Υ, σφραγίδα κλπ.

Η επίσκεψη κράτησε το πολύ 5 λεπτά.

 

ΥΓ. Η έδρα είναι σε επαρχία.

Αυτό με την πινακίδα του προγράμματος που το έγραφε στις προϋποθέσεις; Που βρίσκουμε το σχέδιο που θέλουν να το τυπώσουμε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, alexiko είπε

Αυτό με την πινακίδα του προγράμματος που το έγραφε στις προϋποθέσεις; Που βρίσκουμε το σχέδιο που θέλουν να το τυπώσουμε;

μπορείς να μου θυμήσεις λίγο που αναφέρει τις προϋποθέσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, s98i είπε

μπορείς να μου θυμήσεις λίγο που αναφέρει τις προϋποθέσεις?

Στην προκήρυξη του προγράμματος νομίζω αλλά όρκο δεν παίρνω 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...