Προς το περιεχόμενο

'Ανοιγμα επιχείρησης υπολογιστών με επιδότηση ΟΑΕΔ'


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 953
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, s98i είπε

όχι την κάνεις μόνος σου όταν περάσει ένας χρόνος από την έναρξη

μηπως θυμασαι να μου πεις που πρεπει να παω για να την κανω, εχει περασει ενας χρονος, την περασμενη εβδομαδα πηρα την δευτερη δοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Leonidaria είπε

για να κανω αιτηση για την τριτη δοση, μας στελνει ο οαεδ ποτε η το κανουμε μονοι μας????

Πρέπει να έχεις κλείσει 12 μήνες από την έναρξη στην ΔΟΥ. Μετά το κάνεις όποτε θέλεις κατά τα άλλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα παιδιά πήρα την Παρασκευή την δεύτερη δόση τώρα έκανα αίτηση για Τρίτη ξέρει κανείς ποσό καιρό θα πάρει να τελειώσω και με την Τρίτη ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα, είμαι στον β' κύκλο 18-29 με έμφαση στις γυναίκες. Θέλω να ρωτήσω, έχω κάνει την αίτηση καταβολής για το 1ο ορόσημο (α' δόση). Αλλά δεν είδα κάπου να λέει να βάλω iban μπορεί κάποιος να με κατευθύνει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 21/4/2023 στις 12:40 ΜΜ, DimAnt29 είπε

Καλησπέρα, είμαι στον β' κύκλο 18-29 με έμφαση στις γυναίκες. Θέλω να ρωτήσω, έχω κάνει την αίτηση καταβολής για το 1ο ορόσημο (α' δόση). Αλλά δεν είδα κάπου να λέει να βάλω iban μπορεί κάποιος να με κατευθύνει; 

αν θυμαμαι καλα το παιρνει απο το taxis. αυτο που εχετε δηλωσει εκει.

Επεξ/σία από Leonidaria
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Leonidaria είπε

αν θυμαμαι καλα το παιρνει απο το taxis. αυτο που εχετε δηλωσει εκει.

επισυνάπτεις το δικαιλογητικό του λογαριασμού στα τελευταία βήματα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/4/2023 στις 7:59 ΜΜ, s98i είπε

επισυνάπτεις το δικαιλογητικό του λογαριασμού στα τελευταία βήματα

Αν δεν τα έχεις επισυνάψει; Υπάρχει άλλος τρόπος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/4/2023 στις 8:59 ΜΜ, DimAnt29 είπε

Αν δεν τα έχεις επισυνάψει; Υπάρχει άλλος τρόπος;

Λογικα θα το ζητησει Η ΔΥΠΑ οταν καταθεσει τον φακελο. καλου κακου στειλτε ενα μαιλ στην ΔΥΠΑ να τους εξηγησετε. υπαρχει λυση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Έχω μπει και εγώ στο Β' Κύκλο, 29/3/2023  υπέβαλλα οριστικά την αίτηση καταβολής για την α' δόση,     6/4/2023 δόθηκε έγκριση και είναι "διαθέσιμο για έλεγχο". Γνωρίζει κάποιος εμπειρικά πόσο καιρό κάνουν για τον 1ο επιτόπιο έλεγχο; Στο τοπικό ΔΥΠΑ δεν γνωρίζουν να μου πουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαι σε νησί και έρχονται από ΔΥΠΑ άλλου νησιού καθώς δεν έχουμε ΚΠΑ για τον έλεγχο. Υπάρχει κάποια νόμιμη προθεσμία βάσει ΦΕΚ? ή είναι ακαθόριστο τελείως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, fotis1708 είπε

είμαι σε νησί και έρχονται από ΔΥΠΑ άλλου νησιού καθώς δεν έχουμε ΚΠΑ για τον έλεγχο. Υπάρχει κάποια νόμιμη προθεσμία βάσει ΦΕΚ? ή είναι ακαθόριστο τελείως;

Δεν ξέρω νομίζω είναι λίγο μπερδεμένος ο β' κύκλος.. εμένα ενώ η αίτηση αναγράφει σε έλεγχο ήρθαν την προηγούμενη Τετάρτη για επιτόπιο έλεγχο. Πέρασα τον έλεγχο (όλα πήγαν καλά) αλλά η αίτηση καταβολής ενίσχυσης είναι ακόμα σε έλεγχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα η αιτηση μου στο ΠΣΚΕ εγινε "σε τελικη πιστοποιηση" και αφορα την τριτη δοση. ειχα μια ελπιδα οτι θα τα εβαζαν πριν τις εκλογες αλλα δεν νομιζω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...