Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Στο ps5 thread είμαστε, ssd έχει. 10 sec το logo και άλλα 5 αφού πατήσεις continue. 

Anyway.. 

🤪 Χαχα, σωστο!
Αυτα παθαινεις αμα παρακολουθεις PS4, PS5, Xbox S, Xbox X, κλπ, ολα μαζι 😋

51 λεπτά πριν, james9tito είπε

H ps4 εκδοση του Hogwarts μπορει να γινει free upgrade σε ps5?

Χλωμοτατο, αν ηταν ετσι, σε νεο παιχνιδι, θα το εβγαζαν εξ αρχης μια εκδοση και για τα 2 μαζι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, james9tito είπε

H ps4 εκδοση του Hogwarts μπορει να γινει free upgrade σε ps5?

 

Το εψαξα και βρήκα οτι μόνο η digital deluxe PS4 έκδοση εχει δωρεαν update για το 5. Τωρα ποια ειναι η PS4 digital deluxe δεν ξέρω. Απο την στιγμή που η deluxe έκδοση εχει και τις 2 μέσα......

Επεξ/σία από vorlon68
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vorlon68 είπε

Το εψαξα και βρήκα οτι μόνο η digital deluxe PS4 έκδοση εχει δωρεαν update για το 5. Τωρα ποια ειναι η PS4 digital deluxe δεν ξέρω. Απο την στιγμή που η deluxe έκδοση εχει και τις 2 μέσα......

Ναι το ειδα και εγω, λογικα υπαρχει μια digital deluxe που περιεχει και την ps4 και την ps5 εκδοση . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, CarbonFibre είπε

Δεν βλέπω κίνηση από you πάντως να μου στέλνει το Hogwarts Legacy. Δυστυχώς φαίνεται πάμε για την άλλη βδομάδα!🙁

Disappointed Kevin Sorbo GIF

Εγώ το έχω προπαραγγείλει από γνωστό gaming  σκρουτζομάγαζο που συνήθως στέλνουν με κούριερ την προηγούμενη ημέρα ώστε την ημέρα κυκλοφορίας να έχει φτάσει. Μέχρι στιγμής καμία ενημέρωση ενώ την ps5 έκδοση την έχει και εξαντλημένη. Και εγώ φοβάμαι ότι θα πάμε από βδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, CarbonFibre είπε

Δεν βλέπω κίνηση από you πάντως να μου στέλνει το Hogwarts Legacy. Δυστυχώς φαίνεται πάμε για την άλλη βδομάδα!🙁

Disappointed Kevin Sorbo GIF

Μακάρι μια μέρα να ξεκολλήσετε απ το κουτάκι..

Τραβάς τώρα όλες τις ταλαιπωρίες για ένα κομμάτι πλαστικό αντί να παίζεις και να χαίρεσαι το παιχνίδι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, firepc είπε

Μακάρι μια μέρα να ξεκολλήσετε απ το κουτάκι..

Τραβάς τώρα όλες τις ταλαιπωρίες για ένα κομμάτι πλαστικό αντί να παίζεις και να χαίρεσαι το παιχνίδι

Ε το αγοραζεις τωρα 70, και το πουλας 50 σε 1 εβδομαδα.

Περα απο αυτο, ακομα 12 ειναι. Τα mail του public για το GoW τα ειχα λαβει μετα τις 3

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SabotazNic είπε

Ε το αγοραζεις τωρα 70, και το πουλας 50 σε 1 εβδομαδα.

Δεν μπαίνεις όμως σε έναν αγώνα δρόμου με όλο αυτό?

Καθυστερεί να στο φέρουν, με το που έρθει, γρήγορα να το παίξεις και να το τερματίσεις. Μετά αμεσως να βρεις αγοραστή γτ όσο περνάνε και οι μέρες πέφτει η αξία του

Αγχωτικό μου φαίνεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, firepc είπε

Δεν μπαίνεις όμως σε έναν αγώνα δρόμου με όλο αυτό?

Καθυστερεί να στο φέρουν, με το που έρθει, γρήγορα να το παίξεις και να το τερματίσεις. Μετά αμεσως να βρεις αγοραστή γτ όσο περνάνε και οι μέρες πέφτει η αξία του

Αγχωτικό μου φαίνεται

Το GoW παντως δεν εχει χασει αξια. Τα καλα games δεν πεφτουν τοσο γρηγορα. 

Επισης, εχεις ηδη βγαλει συμπερασμα οτι δεν θα παραλαβουν αυριο τις προ παραγγελιες. Ξανα λεω, ειναι ακομα νωρις. Οι μονοι που θα αντιμετωπισουν σιγουρα θεματα θα ειναι τα νησια για τα οποια εχουν απεργια τα πλοια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, SabotazNic είπε

Επισης, εχεις ηδη βγαλει συμπερασμα οτι δεν θα παραλαβουν αυριο τις προ παραγγελιες

Δεν έβγαλα εγω. Ο φίλος πιο πάνω λέει οτι θα πάει για την άλλη βδομάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, firepc είπε

Δεν μπαίνεις όμως σε έναν αγώνα δρόμου με όλο αυτό?

Καθυστερεί να στο φέρουν, με το που έρθει, γρήγορα να το παίξεις και να το τερματίσεις. Μετά αμεσως να βρεις αγοραστή γτ όσο περνάνε και οι μέρες πέφτει η αξία του

Αγχωτικό μου φαίνεται

Λάθος το βλέπεις. Καταρχην, αν κάποιος το βλέπει σαν αγώνα δρόμου να το πάρει, να το τελειώσει κ να το πουλήσει, τότε λάθος χόμπι διάλεξε. Παίζεις για ευχαρίστηση. Όπως το λες ακούγεται σαν αγγαρεία.

Κ να καθυστερήσει να το τελειώσεις 5-10 μέρες, η τιμή του δεν θα αλλάξει τόσο δραματικά. Βασικά καθόλου δεν θα αλλάξει. Αλλά κ να αλλάξει πάλι κερδισμένος θα βγει σε σχέση με το ψηφιακό  αφου πάλι λεφτά θα πάρει πίσω 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το πηρα digital τελικα αν και ειμαι υπερ του Physical . Ειναιπαιχνιδι που θα παιξουμε 3 ατομα και θα μας παρει καιρο, ειμαστε και Potterheads οικογενειακως οποτε χαλαλι..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
43 λεπτά πριν, firepc είπε

Μακάρι μια μέρα να ξεκολλήσετε απ το κουτάκι..

Τραβάς τώρα όλες τις ταλαιπωρίες για ένα κομμάτι πλαστικό αντί να παίζεις και να χαίρεσαι το παιχνίδι

Προσωπικά προτιμώ physical σε γενικές γραμμές γιατί θέλω να μου ανήκει το παιχνίδι.

Συνήθως τα καταστήματα προλαβαίνουν για day one. Πιστεύω πέσαμε σε τρελή ζήτηση αυτή τη φορά.

 

Επεξ/σία από CarbonFibre
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα από σκρουτζομάγαζο μου ήρθε σήμερα πάντως και βρίσκομαι και Κρήτη. Είχα την εντύπωση ότι λόγω απεργίας θα το παραλάβω από βδομάδα και έμεινα κόκκαλο όταν το είδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...