Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδιά, τί βλέπουν τα μάτια μου!!! PS5 σκέτα στα 550€ χωρις bundle Ελλάδα!!!😁

https://www.plaisio.gr/gaming-zone/konsoles/sony-playstation-5_3803015

hallelujah GIF

Επεξ/σία από CarbonFibre
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα παιδιά. Θα παρω την άλλη βδομάδα μάλλον ps5. Αν πάρω το elden ring χωρίς ps plus θα μπορώ να έχω τα online features του παιχνιδιού? 

Επίσης σε τηλεόραση με vrr πιστεύετε ότι θα έχω θέμα με τα frames και την όλη εμπειρία του παιχνιδιού?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, CarbonFibre είπε

Ρε παιδιά, τί βλέπουν τα μάτια μου!!! PS5 σκέτα στα 550€ χωρις bundle Ελλάδα!!!😁

https://www.plaisio.gr/gaming-zone/konsoles/sony-playstation-5_3803015

hallelujah GIF

Καλή τιμή, σε σχέση με τους άλλους τουλάχιστον, αλλα δυστυχώς είναι ακόμα ελάχιστα τα exclusives. :(

3 ώρες πριν, LionHurt1982 είπε

Αν πάρω το elden ring χωρίς ps plus θα μπορώ να έχω τα online features του παιχνιδιού? 

Nope.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, CarbonFibre είπε

Ρε παιδιά, τί βλέπουν τα μάτια μου!!! PS5 σκέτα στα 550€ χωρις bundle Ελλάδα!!!😁

https://www.plaisio.gr/gaming-zone/konsoles/sony-playstation-5_3803015

hallelujah GIF

Πριν 1 βδομαδα ειχε κ ο κοτσοβολος αλλα οχι στο σιτε μονο σε κατάστημα  αν το έβλεπες. Επιτελούς να τελειωνει αυτη η εκμετάλλευση 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, LionHurt1982 είπε

Καλησπέρα παιδιά. Θα παρω την άλλη βδομάδα μάλλον ps5. Αν πάρω το elden ring χωρίς ps plus θα μπορώ να έχω τα online features του παιχνιδιού? 

Επίσης σε τηλεόραση με vrr πιστεύετε ότι θα έχω θέμα με τα frames και την όλη εμπειρία του παιχνιδιού?

 

Οχι φιλε το αγορασα εγω κ χωρις ps plus μονο offline παιζεις. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν αναμενόμενο να έχουν τα καταστήματα πλέον PS5, το έχει ανακοινώσει η ίδια η Sony ότι πλέον δεν θα έχει προβλήματα με την διαθεσιμότητα τις κονσόλας. 

Είχε φανεί ήδη αυτό από τις πωλήσεις του Ιανουαρίου 2023 στην Ευρώπη που είχαν αύξηση 200% σε σχέση με τον Ιανουάριο του 22.

Σύμφωνα λοιπόν με τον Christopher Dring, του GamesIndustry.biz.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, nermain είπε

Οχι φιλε το αγορασα εγω κ χωρις ps plus μονο offline παιζεις. 

Ευχαριστώ πολύ παιδιά. Σημαντική πληροφορία για να δω ποια έκδοση θα παρω τελικά

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, LionHurt1982 είπε

Ευχαριστώ πολύ παιδιά. Σημαντική πληροφορία για να δω ποια έκδοση θα παρω τελικά

 

Σε ποια εκδοση αναφερεσαι? Γιατι, γενικα τα disc συμφερουν με την λογικη οτι βρισκεις μεταχειρισμενο ER σε χαμηλοτερη τιμη απο οτι καινουργιο, και στην συνεχεια το ξανα πουλας. Επισης, αν δεν ειχες ξανα playstation, αξιζει η εξτρα τα 100 ευρω (και απο οτι φαινεται πεφτει συχνα στα 60-70)/ετος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Σε ποια εκδοση αναφερεσαι? Γιατι, γενικα τα disc συμφερουν με την λογικη οτι βρισκεις μεταχειρισμενο ER σε χαμηλοτερη τιμη απο οτι καινουργιο, και στην συνεχεια το ξανα πουλας. Επισης, αν δεν ειχες ξανα playstation, αξιζει η εξτρα τα 100 ευρω (και απο οτι φαινεται πεφτει συχνα στα 60-70)/ετος

Εννοώ είναι σημαντική πληροφορία για το αν θα επιλέξω τελικά να αγοράσω το elden ring στο ps5 (για να το χαρώ σε oled cx) ή αν θα το πάρω τελικά στο pc (όπου θα έχω καλύτερη απόδοση και τα online features).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, LionHurt1982 είπε

Εννοώ είναι σημαντική πληροφορία για το αν θα επιλέξω τελικά να αγοράσω το elden ring στο ps5 (για να το χαρώ σε oled cx) ή αν θα το πάρω τελικά στο pc (όπου θα έχω καλύτερη απόδοση και τα online features).

στο PC αφού εκεί λογικά θαναι και ποιο φτηνο

 

τι online features έχει παραπάνω στο PC από το ps5?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, h3342 είπε

στο PC αφού εκεί λογικά θαναι και ποιο φτηνο

 

τι online features έχει παραπάνω στο PC από το ps5?

Τα ιδια ειναι, απλα στις κονσολες θες και την συνδρομη για να εκμεταλλευτεις τα Online features. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...