Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 11


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

upgrade απο 10 ή clean install? Δεν εχω και πολλα προγραμματα, αλλα βαριεμαι να κανω σετ απ εκ νεου η αληθεια ειναι.

Επισης, ειχατε καποιο instability με memory oc & tuning? Δεν εχω θεμα στα 10αρια, αλλα και παλι δεν μπορω να ασχοληθω με benchmarks κτλ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Twoface είπε

Γιατί τόση ειρωνεία ;;; 

Δεν ειναι ειρωνεια φιλε μου ειναι οτι δεν διαβαζεις τι εχουν πει λιγο πιο πισω και αλλα παιδια.

Καθε μερα ρωταει και καποιος αν δουλευει η ζωγραφικη , δεν θα βγουμε και φταιχτες ολοι οι αλλοι ή να γινουμε μαγοι οταν ο καθενας περναει windows με τον τροπο που τα περναει.

Μόλις τώρα, SabotazNic είπε

upgrade απο 10 ή clean install? Δεν εχω και πολλα προγραμματα, αλλα βαριεμαι να κανω σετ απ εκ νεου η αληθεια ειναι.

Επισης, ειχατε καποιο instability με memory oc & tuning? Δεν εχω θεμα στα 10αρια, αλλα και παλι δεν μπορω να ασχοληθω με benchmarks κτλ :P

Το eshop εχει patriot με 16 ευρουλακια , παιρνεις εναν τον κανεις κλωνο ή τα ριχνεις καθαρα και αφηνεις το συστημα σου ως εχει......αυτη ειναι η δικη μου προταση και αυτο εχω κανει και γω για να παω οπως ημουν πριν

https://www.e-shop.gr/ssd-patriot-pbe120gs25ssdr-burst-elite-120gb-25-sata-3-p-PER.323376

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

ειχατε καποιο instability με memory oc & tuning?

Εγώ προσωπικά μόνο μια βδομάδα τα κράτησα για να δω αν θα κάνουν ενημερώσεις και αφού είδα ότι έκαναν τα ξήλωσα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, triplex1 είπε

Το eshop εχει patriot με 16 ευρουλακια , παιρνεις εναν τον κανεις κλωνο ή τα ριχνεις καθαρα και αφηνεις το συστημα σου ως εχει......αυτη ειναι η δικη μου προταση και αυτο εχω κανει και γω για να παω οπως ημουν πριν

https://www.e-shop.gr/ssd-patriot-pbe120gs25ssdr-burst-elite-120gb-25-sata-3-p-PER.323376

Ε καλα, nvme και ssd δεν εχουμε? :P

ΟΚ λοιπον, θα μεινω για λιγο καιρο ακομα ετσι οπως ειμαι και βλεπω προς τις γιορτες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, SabotazNic είπε

Ε καλα, nvme και ssd δεν εχουμε? :P

ΟΚ λοιπον, θα μεινω για λιγο καιρο ακομα ετσι οπως ειμαι και βλεπω προς τις γιορτες

Ετσι αφου εχεις κανε εναν δισκο , ξεκουμπωσε τους αλλους και δουλεψε τα να τα δεις και αν δεν σάρεσουν τα πετας (οχι με τον δισκο μαζι) 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εχει  ερθει εδω και λιγο καιρο  μηνυμα πως ο υπολογιστης μου πληροί τις προϋποθέσεις για να παρει τα 11 και πως θα ειδοποιηθώ οταν θα ειναι ετοιμα για μενα. εγω εχω τα windows 10 professional. Όταν κανω την αναβαθμιση με γινει μετάπτωση σε winodows 11 profecional ή παίζει να με ρίξει σε windows 11 home πχ.; Ξερουμε με σιγουρια;

image.png.ef4476965a57f51b7acac93f3408f561.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, vastegial_74 είπε

Μου εχει  ερθει εδω και λιγο καιρο  μηνυμα πως ο υπολογιστης μου πληροί τις προϋποθέσεις για να παρει τα 11 και πως θα ειδοποιηθώ οταν θα ειναι ετοιμα για μενα. εγω εχω τα windows 10 professional. Όταν κανω την αναβαθμιση με γινει μετάπτωση σε winodows 11 profecional ή παίζει να με ρίξει σε windows 11 home πχ.; Ξερουμε με σιγουρια;

image.png.ef4476965a57f51b7acac93f3408f561.png

εμενα απο 10 pro σε 11 pro με πηγε παντως !!:cool:

 

 

dxfdfdfc.jpg

Επεξ/σία από ultraex2003
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ό, τι έκδοση έχετε θα πάτε, σαν να πηγαίνετε από 7 Pro σε 10Pro.

Επεξ/σία από Τέρης Α.
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, vastegial_74 είπε

Μου εχει  ερθει εδω και λιγο καιρο  μηνυμα πως ο υπολογιστης μου πληροί τις προϋποθέσεις για να παρει τα 11 και πως θα ειδοποιηθώ οταν θα ειναι ετοιμα για μενα.

 

Spoiler

649573286_.png.23c48c83efecb88889bc2855e35ce004.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Twoface είπε

Σας δουλεύει η ζωγραφική στα 11 ;; 
 

Η ζωγραφική δεν δουλεύει όταν η το λειτουργικό τρέχει στην ελληνική γλώσσα.

Είναι γνωστό πρόβλημα.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που τη χρησιμοποιώ για να βοηθήσω μέλη του φόρουμ και γνωστούς μου, είναι αναπόσπαστο μέρος του λειτουργικού!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, geopro είπε

Η ζωγραφική δεν δουλεύει όταν η το λειτουργικό τρέχει στην ελληνική γλώσσα.

229177448_.png.983185f1dfb0d747f816bb214df75909.png

Επεξ/σία από andreas1gr
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...