Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 11


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, Gogotsa είπε

Στα 22h2 υπαρχει και το κολπο του [email protected] στο online account, οπου μετα σου λεει οτι ειναι λαθος αυτος ο λογαριασμος και σε βαζει στη διαδικασια για local account

Για μενα επειδη φτιαχνω υπολογιστες η καλυτερη λυση ειναι το Rufus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η αληθεια ειναι οτι και εγω το rufus  χρησιμοποιω, τσεκαροντας ολες τις επιλογες στο τελος. Ο αλλος τροπος που χρησιμοποιω για την αναβαθμιση μονο, ειναι ενα αρχειο cmd απο το github, οταν το HW ειναι unsupported. To ιδιο το κανει και το iso που εχεις φτιαξει απο το rufus. To ξεζιπαρεις και τρεχεις το setup απο μεσα και περναει μια χαρα και αυτο.

Επεξ/σία από Gogotsa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Μια αλλη λυση ειναι σε σταθερο υπολογιστη να μην εχουμε καρτα wifi η καλωδιο lan συνδεμενο πανω αλλα στα Laptop εχουμε προβλημα γιατι την βλεπει και σου λεει συνδεσου.

Επειδή έκανα πρόσφατα format σε σταθερό, έβγαλα το καλώδιο και πάλι δεν προχώρησε η εγκατάσταση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, lefstef είπε

Επειδή έκανα πρόσφατα format σε σταθερό, έβγαλα το καλώδιο και πάλι δεν προχώρησε η εγκατάσταση 

Το εβγαλες απο την αρχη η οταν σε ρωτησε για λογαριασμο; Μηπως εχει η μητρικη καρτα wifi πανω οπως ειχε η Asus που ειχα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Gogotsa είπε

Η αληθεια ειναι οτι και εγω το rufus  χρησιμοποιω, τσεκαροντας ολες τις επιλογες στο τελος. Ο αλλος τροπος που χρησιμοποιω για την αναβαθμιση μονο, ειναι ενα αρχειο cmd απο το github, οταν το HW ειναι unsupported. To ιδιο το κανει και το iso που εχεις φτιαξει απο το rufus. To ξεζιπαρεις και τρεχεις το setup απο μεσα και περναει μια χαρα και αυτο.

Σπανια θα κανω αναβαθμιση τις περισσοτερες φορες μου τα φερνουν βιδες γιατι προσπαθησαν να τα φτιαξουν η με το λειτουργικο εντελως καταστραμενο.

Μόλις τώρα, lefstef είπε

Από την αρχή το έβγαλα, δεν έχω wifi 

Περιεργο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει συναντήσει κανεις cannot open mozilla με search web με παραπέμπει να τον ανοιξω σε safe mode ,

Μονο οταν εγινε εγκατάσταση ανοιξε μετα καπουτ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, LLLEFTERIS είπε

Για μενα επειδη φτιαχνω υπολογιστες η καλυτερη λυση ειναι το Rufus

 

1 ώρα πριν, lefstef είπε

Επειδή έκανα πρόσφατα format σε σταθερό, έβγαλα το καλώδιο και πάλι δεν προχώρησε η εγκατάσταση 

Υπάρχει και η λύση που όταν σου βγάλει μήνυμα να συνδεθείς σε δίκτυο, πατάς Shift + F10 και στο cmd που ανοίγει βάζεις την εντολή OOBE\BYPASSNRO. Κάνει reboot και όταν σου ζητήσει ξανά δίκτυο μπορείς να επιλέξεις ότι δεν έχεις σύνδεση και σου δίνει επιλογή για περιορισμένη εμπειρία, δηλαδή local account.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Alejandro είπε

 

Υπάρχει και η λύση που όταν σου βγάλει μήνυμα να συνδεθείς σε δίκτυο, πατάς Shift + F10 και στο cmd που ανοίγει βάζεις την εντολή OOBE\BYPASSNRO. Κάνει reboot και όταν σου ζητήσει ξανά δίκτυο μπορείς να επιλέξεις ότι δεν έχεις σύνδεση και σου δίνει επιλογή για περιορισμένη εμπειρία, δηλαδή local account.

Συγγνώμη αλλά το έχω γράψει ποιο πάνω αυτό που λες.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...