Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 λεπτά πριν, nosstrom είπε

Καλησπέρα σας , προχτές είχα 2 θέματα με το series x ,

Στο prime video στη σειρά man on the high Castle σε ένα επεισόδιο στην αρχή επεισοδιο 5 σεζόν 1 πράσινο-ρόζισε η εικόνα κόλλησε και έκλεισε το Xbox εντελώς αυτό έγινε 2-3 φορές .

και το άλλο στο forza horizon 5 crushάρε σε αγώνα και με πέταξε στο κεντρικό μενού.

προβλημα κονσόλας η software?

εντελώς τυχαία προχτές στη forza οπως επαιζα και έβριζα στο trial στην αρχή κόπηκε ο ηχος και μετά κολησε. αλλά στο μενου ολα κανονικά. οπότε λογικά εφταιγε το παιχνίδι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, konstantin79 είπε

εντελώς τυχαία προχτές στη forza οπως επαιζα και έβριζα στο trial στην αρχή κόπηκε ο ηχος και μετά κολησε. αλλά στο μενου ολα κανονικά. οπότε λογικά εφταιγε το παιχνίδι

και στο αuction υπηρχε θεμα, παλιοτερα εκανες collect τα cr η το αυτοκινητο και κολαγε σαν θεμα δικτυου.

ναι λογικα οταν επιστρεφει στο μενου, ειναι crush του παιχνιδιου απ οτι διαβαζω χανονται και saves μετα το τελευταιο update Δεκεμβριου.  

Για το prime video και το shutdown της συσκευης ξέρουμε κατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας,

Χθες παίζοντας batman arkham night μόλις μπήκα στον edge κράσαρε το xbox και έκλεισε. Σήμερα κράσαρε το horza 5 και με πέταξε στο μενού, ελπίζω να μην έχει θέματα η κονσόλα και να είναι θέμα software. Την έχω πάρει λίγο μετά τα Χριστούγεννα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Choutas είπε

Έχω ξεκινήσει το Witcher 2: Enhanced για Xbox 360 σε Series X.

Πολύ σούπα τις δύο πρώτες ώρες. Καλυτερεύει παίζοντας το ή χειροτερεύει;

Καλητερευει και εθιζει😊

Δώστου λίγο χρόνο και θα σε ανταμείψει.

Η ιστορια ειναι σουπερ για τα δικα μου γουστα. Ισως ο χειρισμός να σε δυσκολεψει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, theripper7 είπε

Καλησπέρα σας,

Χθες παίζοντας batman arkham night μόλις μπήκα στον edge κράσαρε το xbox και έκλεισε. Σήμερα κράσαρε το horza 5 και με πέταξε στο μενού, ελπίζω να μην έχει θέματα η κονσόλα και να είναι θέμα software. Την έχω πάρει λίγο μετά τα Χριστούγεννα.

Τι παίζει ακριβως δεν εχω καταλάβει , πριν το crushάρισμα η οθόνη έγινε πράσινη ροζ ;

εμενα έγινε στο prime video σε συγκεκριμένο επεισόδιο …

και εμενα το forza το έκανε όταν έπαιζα circuit.

Επεξ/σία από nosstrom
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nosstrom είπε

Τι παίζει ακριβως δεν εχω καταλάβει , πριν το crushάρισμα η οθόνη έγινε πράσινη ροζ ;

εμενα έγινε στο prime video σε συγκεκριμένο επεισόδιο …

και εμενα το forza το έκανε όταν έπαιζα circuit.

Όχι δεν έγινε πράσινη απλά έκλεισε το xbox.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, AlgorZeus είπε

Καλητερευει και εθιζει😊

Δώστου λίγο χρόνο και θα σε ανταμείψει.

Η ιστορια ειναι σουπερ για τα δικα μου γουστα. Ισως ο χειρισμός να σε δυσκολεψει...

Τα μενού του μου την ψιλοσπάει για action παιχνίδι αλλά καταλαβαίνω ότι είναι PC παιχνίδι στον πυρήνα του. 

Σίγουρα έχει ψωμί ακόμα. Θα το αφήσω να με συνεπάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Choutas είπε

Τα μενού του μου την ψιλοσπάει για action παιχνίδι αλλά καταλαβαίνω ότι είναι PC παιχνίδι στον πυρήνα του. 

Σίγουρα έχει ψωμί ακόμα. Θα το αφήσω να με συνεπάρει.

Όταν έχεις παίξει αρκετές ώρες γράψε πως σου φάνηκε γιατί αυτό μαζί με το 3 τα έχω αγοράσει και δεν τα έχω παίξει ακόμα. Έχει κλείσει και δεκαετία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Tigio13 είπε

Όταν έχεις παίξει αρκετές ώρες γράψε πως σου φάνηκε γιατί αυτό μαζί με το 3 τα έχω αγοράσει και δεν τα έχω παίξει ακόμα. Έχει κλείσει και δεκαετία. 

To Witcher 3 είναι παιχνίδι-έπος, πρώτη φορά έπαιξα RPG που ακόμα και το κάθε side quest είχε κάτι το μοναδικό και δεν ήταν επαναλαμβανόμενα. Από τα καλύτερα παιχνίδια που έχω παίξει ποτέ, αρκεί να σου αρέσει και το είδος. Το 2 δεν το ξέρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι για το 3 έχω ακούσει τα καλύτερα από όποιον το έχει παίξει. Το έχω αγοράσει πολύ καιρό μαζί με το 2 αλλά δεν έκατσε ακόμα να ξεκινήσω κανένα από τα 2.

Χθες έκανα πάλι τις διαδικασίες για να στείλω το elite controller 2 στην microsoft. Από την μία είναι απίστευτο controller στο παίξιμο από την άλλη πολλά προβλήματα. Σε 1 χρόνο έστειλα 2 controllers από 2 φορές το κάθε ένα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Choutas είπε

Τα μενού του μου την ψιλοσπάει για action παιχνίδι αλλά καταλαβαίνω ότι είναι PC παιχνίδι στον πυρήνα του. 

Σίγουρα έχει ψωμί ακόμα. Θα το αφήσω να με συνεπάρει.

Λογο του οτι δεν ειναι open world αλλα ψευτο οπεν ο ρυθμός του παιχνιδιου ισως ειναι καλύτερος απο το τριτο μερος. Το τρια για μένα βεβαια, παραμενει στην κορυφη.

Οπως και να χει καλο ταξιδι σαυτο το επος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Tigio13 είπε

Ναι για το 3 έχω ακούσει τα καλύτερα από όποιον το έχει παίξει. Το έχω αγοράσει πολύ καιρό μαζί με το 2 αλλά δεν έκατσε ακόμα να ξεκινήσω κανένα από τα 2.

Χθες έκανα πάλι τις διαδικασίες για να στείλω το elite controller 2 στην microsoft. Από την μία είναι απίστευτο controller στο παίξιμο από την άλλη πολλά προβλήματα. Σε 1 χρόνο έστειλα 2 controllers από 2 φορές το κάθε ένα. 

Είναι πολύ ωραία παιχνίδια και τα 2, αλλά να παίξεις πρώτα το 2 και μετά το 3, γιατί αν παίξεις το 3 πρώτο, το gameplay και το combat style του 2 θα σου φαίνονται χάλια μετά. Το 2 είναι σίγουρα ένα dated παιχνίδι, αλλά έχει ωριμάσει πολύ ωραία. Το 3 στέκεται ισάξια με πολλά καινούρια παιχνίδια, μη πω και καλύτερα κιόλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...