Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, privateer είπε

Το outer wilds το ειχα πάρει δωρεάν πριν καν κυκλοφορήσει σε giveaway στο mixer. Το είχα βάλει 5 λεπτα όταν βγήκε και δεν ξανά ασχοληθηκα. 😄 Κάποια στιγμή πρέπει να το δοκιμάσω σωστά γιατί μόνο θετικά λόγια έχω ακούσει.

Επίσης τσεκαρετε και τα 3 σημερινά indies που βγήκαν. Πολύ καλά παιχνίδια. 

Και για όσους δεν έχουν ultimate βγήκε και το expansion tou gears 5 hivebusters το οποίο είναι φοβερό. 

Το outer wilds πάντως ήταν ο αγαπημένος τίτλος του skill up για το 19. Μάλιστα έδωσε πάλι την πρώτη θέση στο DLC/expansion του παιχνιδιού για το 21. Ήμουν στο παρατσακ να το αγοράσω αυτές τις ημέρες αλλά τελικά μας την έκανε η ατμομηχανή του gamepass. 
 

32.47 

30.40

 

Επεξ/σία από Lotof
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έλεος δεν αντέχω άλλο.

Παίζω τώρα το Arkham Knight, ξεκίνησα παράλληλα και το Hades ετσι για την ποικιλία, τρέχουν το Forza και το Psychonauts για πιο χαλαρές στιγμές και καμιά 20αριά ακόμα στη λίστα. Α, και θέλω να πιάσω και τα Yakuza κάποια στιγμή. Και δε μίλησα καν για Halo. Και τώρα μπαίνει και το Mass Effect. Τέτοιο πράγμα δεν έχω ξαναζήσει 38 χρονών άνθρωπος.

Επεξ/σία από thagkol
  • Like 7
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, thagkol είπε

Έλεος δεν αντέχω άλλο.

Παίζω τώρα το Arkham Knight, ξεκίνησα παράλληλα και το Hades ετσι για την ποικιλία, τρέχουν το Forza και το Psychonauts για πιο χαλαρές στιγμές και καμιά 20αριά ακόμα στη λίστα. Α, και θέλω να πιάσω και τα Yakuza κάποια στιγμή. Και δε μίλησα καν για Halo. Και τώρα μπαίνει και το Mass Effect. Τέτοιο πράγμα δεν έχω ξαναζήσει 38 χρονών άνθρωπος.

38 χρόνων άνθρωπος δεν επιτρέπεται να μην έχεις παίξει τα περισσότερα από αυτά που ανέφερες. 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μια φορά αναβαθμίστηκα. Πήρα την expansion card, κατέβασα και τα παιχνίδια που με ενδιαφέρουν (με αυτά που έρχονται γίνονται περισσότερα) και το αποτέλεσμα είναι να παίζω κάνα 2ωρο farcry 6 το βράδυ και να πηγαίνω για ύπνο. 😂😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Charismo είπε

38 χρόνων άνθρωπος δεν επιτρέπεται να μην έχεις παίξει τα περισσότερα από αυτά που ανέφερες. 😄

Η αλήθεια είναι ότι έμεινα πολύ πίσω στα games αλλά αυτή είναι η πραγματικότητα! Πού θα πάει, θα μεγαλώσουν τα παιδιά και θα παίζω και τη μέρα!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, thagkol είπε

Η αλήθεια είναι ότι έμεινα πολύ πίσω στα games αλλά αυτή είναι η πραγματικότητα! Πού θα πάει, θα μεγαλώσουν τα παιδιά και θα παίζω και τη μέρα!

Μπα ποσο να μεγαλωσουν ☺️ Εμενα ειναι 9 κ 10 χρ κ ακομα δεν μπορω να παιζω ολη μερα . Αν περιμενω να πανε 20χρ τοτε θα εχω πρκινσον αλτσχαιμερ κ θα τερματιζω συνεχεια την ιδια πιστα 😆

Μαλλον θα βαλω τα παιδια αγγελεια 😂😂😂

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη φορά που την πατάω με νέο game που μπαίνει gamepass.Λογω του skill up που γενικά εκτιμώ σαν reviewer πήγα και αγόρασα το outer wilds,έχοντας πολλές επιφυλάξεις..

Τελικά και μπήκε πάλι δωρεάν στην υπηρεσία και δεν με κράτησε πάνω από μισή ώρα..Τουλάχιστον θα έρθει το mass effect να γεμίσει τον Γενάρη που φαίνεται άδειος.

Τι παιχνιδαρες είναι τα walking dead της telltale?Εκπληκτικη σειρά και ό,τι πρέπει για την καραντίνα λόγω κοβιντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...