Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το control χάνει την μαγεία της lynch ατμόσφαιρας του μέσα στο δίωρο και μετά πραγματικά ποτέ δεν αναρρώνει.

Βασικά όλο το παιχνίδι τραβάει στοιχεία από τον David Lynch όπως και το Alan Wake αλλά χάνεται γρήγορα. Το Qauntum Break είχε καλύτερη πλοκή αλλά και πάλι για εμένα τα time loop παιχνίδια/σόου γίνονται γελοία από ένα σημείο πλοκής και μετά.

Θεωρώ την εταιρεία ταλαντούχα αλλά τρομακτικά επαναλαμβανόμενη.

Ας του φωτίσει ο Θεός να κάνουν και κάτι διαφορετικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

15 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Καλα το optimization πηγε περιπατο

Full hd ray tracing recommended RTX 3080😂

 

261684cf80831d77e2dd8c74c1d8185bd310c4f6.png

πάντως που είδα τα video οι διαφορές σε xbox και ps5 είναι σχεδον ανύπαρκτες. Στο pc αποδίδει καλύτερα αλλά αυτοί που έχουν κάρτες νέας γενιάς είναι ελάχιστοι, σχεδόν κανείς :P

Το serries s είναι οι μεγαλύτερες διαφορές αλλά και εκεί όχι τίποτα τρελό δλδ φαντάζομαι θα παίζει και εκέι μια χαρά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτοχος ps5 και επίσης δεν είχα ποτέ κονσόλα της Microsoft...

Σκέφτομαι για αγορά του series X,κατά βάση για το Forza horizon,που πρέπει να είναι φοβερό.

Θα βρω αλλα παιχνίδια να παιξω; Ή θα φάει το ps5 η σκόνη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, 26ska είπε

Κάτοχος ps5 και επίσης δεν είχα ποτέ κονσόλα της Microsoft...

Σκέφτομαι για αγορά του series X,κατά βάση για το Forza horizon,που πρέπει να είναι φοβερό.

Θα βρω αλλα παιχνίδια να παιξω; Ή θα φάει το ps5 η σκόνη;

Σημασία έχει πόσο παίζεις. Αν παίζεις πολύ έχουν αρκετά διαφορετικά πράγματα να συγκινήσουν και οι δύο αν δεν παίζεις όμως κάποια από τις δύο θα τρώει σκόνη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, 26ska είπε

Κάτοχος ps5 και επίσης δεν είχα ποτέ κονσόλα της Microsoft...

Σκέφτομαι για αγορά του series X,κατά βάση για το Forza horizon,που πρέπει να είναι φοβερό.

Θα βρω αλλα παιχνίδια να παιξω; Ή θα φάει το ps5 η σκόνη;

Φίλε μου έχω και τις 2 κονσόλες . Ζήτημα αν το ps5 έχει δουλέψει συνολικά 10 ώρες.Με το game pass έχω βρει την υγεία μου !

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, grgnik είπε

Φίλε μου έχω και τις 2 κονσόλες . Ζήτημα αν το ps5 έχει δουλέψει συνολικά 10 ώρες.Με το game pass έχω βρει την υγεία μου !

 Ποιά παιχνίδια από gamepass θα πρότεινες (πέρα από τα κλασικά Forza , Halo, gears) ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, DiAvOl είπε

 Ποιά παιχνίδια από gamepass θα πρότεινες (πέρα από τα κλασικά Forza , Halo, gears) ?

ξεκινησα να γραφω αλλα θα με πιασει η νυχτα.
 

Δες εδω ολη την λιστα αυτη τη στιγμη. 444 παιχνιδια εχει για ολα τα ειδη κ ολα τα γουστα.

https://www.xbox.com/en-GB/xbox-game-pass/games 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, chncynic είπε

Τελικά τι έκανες με το controller?

Τελικά γύρισα πίσω όλη την κονσόλα, έμεινε το Gamepass ultimate για το PC.

Πάνω σε αυτό να πω επίσης ότι η εξυπηρέτηση και βοήθεια από το you.gr ήταν άψογη και επιβεβαιώνει ένα παλικάρι εδώ που έγραψε ότι είναι πολύ έμπιστο κατάστημα. Θα κάνω αγορές άφοβα από εκει και στο μέλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, DiAvOl είπε

Τελικά γύρισα πίσω όλη την κονσόλα, έμεινε το Gamepass ultimate για το PC.

Πάνω σε αυτό να πω επίσης ότι η εξυπηρέτηση και βοήθεια από το you.gr ήταν άψογη και επιβεβαιώνει ένα παλικάρι εδώ που έγραψε ότι είναι πολύ έμπιστο κατάστημα. Θα κάνω αγορές άφοβα από εκει και στο μέλλον.

Δεν είχαν άλλη να σου δώσουν επιστροφή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, chncynic είπε

Άτυχος. Αφού το πήραν πίσω φουλ ριφάντ όλα καλά. Στην επόμενη φουρνιά τώρα

Δεν νομίζω να προσπαθήσω να πάρω πάλι Xbox μετά από αυτήν την εμπειρία. Έχω δυνατό PC, έβαλα το Gamepass και είμαι κομπλέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσον αφορά το Control, και εγώ το βρήκα παιχνιδάρα. Τόσο το στόρι, όσο και τα γραφικά/gameplay. 

Το μόνο αρνητικό που βρήκα, είναι ότι όσον αφορά τα 2 dlc, δεν είχα παρατηρήσει ότι το 1ο το ξεκινάς πριν καν τελειώσεις το main story. Δηλαδή έπαιξα το μειν, το 2ο dlc και μετά το 1ο. 

Άξιζε που το αγόρασα ultimate

38 λεπτά πριν, DiAvOl είπε

Πάνω σε αυτό να πω επίσης ότι η εξυπηρέτηση και βοήθεια από το you.gr ήταν άψογη και επιβεβαιώνει ένα παλικάρι εδώ που έγραψε ότι είναι πολύ έμπιστο κατάστημα. Θα κάνω αγορές άφοβα από εκει και στο μέλλον.

Έχει τύχει και εγώ 1 φορά να γυρίσω κάτι στο you (τώρα δεν θυμάμαι τι ακριβώς), αλλά η μέχρι τώρα εμπειρία μου είναι άψογη. Σε κάθε παραγγελία, η αποστολή είναι άμεση και την επόμενη εργάσιμη και χωρίς καθυστέρηση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...