Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενεργοποιεις το game mode της τηλεόρασης και μετά από το xbox διαλέγεις 120hz refresh rate...

Και παίζει μια χαρά...

Ένας λόγος που διάλεξα το S είναι αυτός...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρες 

Μπορείτε να βλέπετε το leaderboard στο xbox app?Θυμάμαι σίγουρα οτι πριν λίγο καιρό μπορούσα να τσεκάρω τα μηνιαία μου achievements συγκριτικά με φίλους.

Στο playstore δεν φαίνεται να θέλει κάποια update η εφαρμογη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, George7Byron είπε

Καλησπέρες 

Μπορείτε να βλέπετε το leaderboard στο xbox app?Θυμάμαι σίγουρα οτι πριν λίγο καιρό μπορούσα να τσεκάρω τα μηνιαία μου achievements συγκριτικά με φίλους.

Στο playstore δεν φαίνεται να θέλει κάποια update η εφαρμογη

Υπήρχε ποτέ τέτοια δυνατότητα στο καινούριο Xbox app (είτε στα W10 είτε σε iOS/Android); Αν θυμάμαι καλά, είχαν αργήσει και να βάλουν γενικά τα achievements στο app.

Anyhow, τώρα που το τσεκάρω, μόνο από την κονσόλα και το παλιό app (Xbox Console Companion) στο PC βλέπω το leaderboard. Στο καινούριο app, σε Android που έχω γω, μπορείς να κάνεις μόνο compare με κάποιον φίλο (στο PC δεν υπάρχει ούτε το compare).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, privateer είπε

 

Τελειο φαινεται αυτο. Και ηθελα ενα τετοιο game μετα το λιωσιμο που εκανα στο hollow knight. Το πηγα 112% κ επαθα κατάθλιψη που τελειωσε χάχα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/1/2022 στις 8:58 ΜΜ, Tetrabitos είπε

Καλησπέρα. Μπήκα και εγώ στο Χ από σήμερα. (Ανταλλαγή με S και 200€ από μέρους μου) ήταν ναυτικός και έπαιζε με 1080p.

Anyways... Καμιά Qled 120hz λέει για το μασινι; Εσείς ποια έχετε;

Καλως ήρθες στην παρέα μας :) 

Αυτήν έχω εγω και δεν έχω μετανοίωσει για κάθε cent που έχω δώσει

καλή σου μέρα φίλε μου !

https://www.skroutz.gr/s/23516876/LG-Smart-Τηλεόραση-OLED-4K-UHD-OLED65CX6LA-HDR-65.html?from=account_favorites

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμπόδιo για την εξαγορά της Activision Blizzard από το Xbox;

Ο πέτσινος άρπαξε ήδη πακέτο από αυτήν για την ARM..Για να δούμε ο Spencer..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...