Προς το περιεχόμενο

iphone 13 pro max προπαραγγελιες πλαισιο


Pwpwpw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 λεπτά πριν, Jasbondo είπε

Προπαραγγελια από πλαισιο 9/12 ποτέ θα παραλάβω ?? 😂

Σκέψου εμείς από Οκτώβρη δεν έχουμε παραλάβει ακόμα,έχεις δρόμο μπροστά σου 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 846
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Jasbondo είπε

Προπαραγγελια από πλαισιο 9/12 ποτέ θα παραλάβω ?? 😂

Θα σε στεναχωρησω 😂 Ειμαι δυο μηνες νωριτερα και δεν βρισκομαι καν κοντα σε παραλαβη. Βεβαια εξαρταται και απο το μοντελο που πηρες, οποτε διολου απιθανο δεν θα μου φανει να παραλαβεις νωριτερα 😂

58 λεπτά πριν, Stella4296 είπε

Σκέψου εμείς από Οκτώβρη δεν έχουμε παραλάβει ακόμα,έχεις δρόμο μπροστά σου 😂

Να ευχεσαι να ΜΗΝ ειναι μακρυς ο δρομος για το iphone😅δεν επιασε η ευχη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Εγώ είχα προπαραγγειλει  στις 1/11 και προχθές πείρα τηλ μου είπαν πως δεν έχουν ιδέα αλλά υπήρχε ένα διαθέσιμο εάν το ήθελα σε μεγαλύτερα gb. Όποτε πήγα και το πείρα. Πάντως περίμενα πάνω από 1μιση μήνα και δεν είχαν καν νέα. Στο public έκανε max 1 μήνα να έρθει στον πατέρα μου, είχε παραγγείλει 15 μέρες πριν από εμένα…Πάρτε τηλέφωνο και πιέστε λόγο εορτών κλπ μπαρ και γίνει τίποτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, pzyclone είπε

Καλησπέρα. Εγώ είχα προπαραγγειλει  στις 1/11 και προχθές πείρα τηλ μου είπαν πως δεν έχουν ιδέα αλλά υπήρχε ένα διαθέσιμο εάν το ήθελα σε μεγαλύτερα gb. Όποτε πήγα και το πείρα. Πάντως περίμενα πάνω από 1μιση μήνα και δεν είχαν καν νέα. Στο public έκανε max 1 μήνα να έρθει στον πατέρα μου, είχε παραγγείλει 15 μέρες πριν από εμένα…Πάρτε τηλέφωνο και πιέστε λόγο εορτών κλπ μπαρ και γίνει τίποτα 

Ποσά gb πήρες ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, pzyclone είπε

Καλησπέρα. Εγώ είχα προπαραγγειλει  στις 1/11 και προχθές πείρα τηλ μου είπαν πως δεν έχουν ιδέα αλλά υπήρχε ένα διαθέσιμο εάν το ήθελα σε μεγαλύτερα gb. Όποτε πήγα και το πείρα. Πάντως περίμενα πάνω από 1μιση μήνα και δεν είχαν καν νέα. Στο public έκανε max 1 μήνα να έρθει στον πατέρα μου, είχε παραγγείλει 15 μέρες πριν από εμένα…Πάρτε τηλέφωνο και πιέστε λόγο εορτών κλπ μπαρ και γίνει τίποτα 

Στο πλαισιο στο εκαναν αυτο; Γιατι εγω τους λεω ποσο καιρο να μου πουν αν εχουν εστω καποιο αλλο μοντελο απο αυτο που παρηγγειλα και μου ειπαν δεν γινεται αλλαγη. Οτι θελουν κανουν τελικα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Aggelos Τ είπε

Από ποιο πλαίσιο το πήρες 

Από όποιο πλαίσιο και αν είναι απαγορεύεται να γίνει αυτό,μια είναι η κεντρική αποθήκη τους,έχω κλείσει 55 μέρες αναμονης και όταν τους ρώτησα αν γίνεται αυτό μου είπαν οχι,τα μαιμουνια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τις παραγγελίες που ανοίγουνε στον Κωτσόβολο μερικές φορές ισχύουν ή είναι μούφα?? Γιατί όσες φορές έχω κάνει κράτηση για να πάω να πάρω μαγαζί με παίρνει τηλέφωνο και μου λέει ότι είναι συστημικό λάθος, έχει καταφέρει κανείς να πάρει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Stella4296 είπε

Από όποιο πλαίσιο και αν είναι απαγορεύεται να γίνει αυτό,μια είναι η κεντρική αποθήκη τους,έχω κλείσει 55 μέρες αναμονης και όταν τους ρώτησα αν γίνεται αυτό μου είπαν οχι,τα μαιμουνια 

Ναι κι εμενα ετσι μου ειπαν και οτι θα καταχωρηθει σαν καινουρια παραγγελια αν κανω οποιαδηποτε αλλαγη. Οτι δηλαδη πηραν και τηλεφωνο να ρωτησουν αν θελει καποια αλλη συσκευη; Ενω εμας δεν μας απαντανε καν; Δεν εχω τιποτα με το φιλο που πηρε προφανώς, με το πλαισιο τα εχω οπως ολοι. Η απολυτη ξενερα και κοροιδια. Ποτε ξανα απο εκει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Jasbondo είπε

Ρε παιδιά τις παραγγελίες που ανοίγουνε στον Κωτσόβολο μερικές φορές ισχύουν ή είναι μούφα?? Γιατί όσες φορές έχω κάνει κράτηση για να πάω να πάρω μαγαζί με παίρνει τηλέφωνο και μου λέει ότι είναι συστημικό λάθος, έχει καταφέρει κανείς να πάρει?

Εγώ φίλε έτσι το πήρα. (SB Max 256)

Είχα κάνει παραγγελία όταν άνοιξαν τον Οκτώβριο και δεν είχα καμία ενημέρωση. 

Κάπου στα μέσα, νομίζω 20 Νοέμβρη βρήκα ένα διαθέσιμο στο site ενώ κοίταζα τυχαία, το έκανα παραγγελία, εντελώς τυχαία ήταν στο κατάστημα της περιοχής μου όποτε πέρασα και το τσίμπησα. 

Βέβαια πριν πάω πήρα τηλέφωνο και μου λένε είναι λάθος συστήματος και μετά από 15 λεπτά ήρθε μήνυμα στο Viber για παραλαβή. 

Ξεκάθαρα ότι να ναι. 

Άμα βρεις απλά κάνε την παραγγελία και δες μήπως σου έρθει μήνυμα παραλαβής. Το τηλεφωνικό κέντρο δεν έχει ιδέα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Jasbondo είπε

Ρε παιδιά τις παραγγελίες που ανοίγουνε στον Κωτσόβολο μερικές φορές ισχύουν ή είναι μούφα?? Γιατί όσες φορές έχω κάνει κράτηση για να πάω να πάρω μαγαζί με παίρνει τηλέφωνο και μου λέει ότι είναι συστημικό λάθος, έχει καταφέρει κανείς να πάρει?

Ναι,έτσι το πήρα κ εγώ(sb pro max 512.Για κάποιο λόγο υπάρχουν αρκετά 512..)Αρχικά πριν μιλήσω με το κατάστημα της Αθήνας όπου κ βρισκόταν το κινητό,μου είπαν ότι είναι λάθος του συστήματος.Αυτό γιατί δεν είχαν δει τν δέσμευση.Ακόμα κ σε κοντινό σου κατάστημα κ να είναι κάνε οπωσδήποτε πρώτα δέσμευση συσκευής κ μετά εξόφληση με τον χψ τρόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι παιδιά τώρα το πρόλαβα καί έκλεισα το  pmx 256gb blue να το παραλάβω από Νέα Σμύρνη μετά από αρκετές προσπάθειες σε Κωτσόβολο

Επεξ/σία από Jasbondo
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Jasbondo είπε

Ναι παιδιά τώρα το πρόλαβα καί έκλεισα το  pmx 256gb blue να το παραλάβω από Νέα Σμύρνη μετά από αρκετές προσπάθειες σε Κωτσόβολο

Χαχαχ εγώ το πήρα από river west 😅.Έχει ταξίδι αύριο 😂

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Jasbondo είπε

Ναι παιδιά τώρα το πρόλαβα καί έκλεισα το  pmx 256gb blue να το παραλάβω από Νέα Σμύρνη μετά από αρκετές προσπάθειες σε Κωτσόβολο

Καλορίζικο φίλε μου εγώ πάλι με βλέπω να αλλάζω Χρόνια με το j7 2016 😆😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...