Προς το περιεχόμενο

iphone 13 pro max προπαραγγελιες πλαισιο


Pwpwpw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 846
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 λεπτά πριν, giannis_ps_21 είπε

Ο καθένας με τις εμπειρίες του. Ας μην βγουμε άλλο εκτός θέματος.

Η διαθεσιμότητα των iphones στην Ελλάδα και το istorm/infoquest που έχει δώσει γραμμή να εξυπηρετούνται πρώτα οι νέες παραγγελίες και όχι οι προπαραγγελίες, ενώ έχουν τσεπώσει προκαταβολές είναι το κύριο θέμα.

Το απαράδεκτο καθεστώς σε διαθεσιμότητα που έχει διαμορφώσει η infoquest/istorm κάνουν την λύση amazon & skroutz μονόδρομο. Τώρα από τους επίσημους, από όπου και να πάρεις όπως είπατε τα ίδια χάλια είναι αφού τη διαθεσιμότητα τη συντονίζει το μέγιστο χάλι της infoquest/istorm, όπως διαβάζουμε και στο thread με τα macbook pro. Μόλις γύρισα από εξωτερικό που υπήρχε μια χαρά διαθεσιμότητα, σε προπαραγγελία όπου είχα δώσει τα στοιχεία της κάρτας μου, η κάρτα μου χρεώθηκε την ημέρα που το προίον ήταν έτοιμο για αποστολή και όχι την ημέρα που έβαλα την παραγγελία και το χρονοδιάγραμμα τηρήθηκε πιστά.

Προτιμήστε σκρουτζ ή αμαζον αν έχετε τη δυνατότητα γιατί δεν αξίζει να στηρίξετε το χάλι του ιστορμ και της αντιπροσωπείας εδώ, ούτε νομίζω σας τιμάει να πάρετε την σειρά κάποιου άλλου που περιμένει από το Νοέμβριο... :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος έχει παραγγείλει από ιστορμ ας καλέσει σήμερα σε ένα από τα 2 καταστήματα της Θεσσαλονίκης, κατά προτίμηση στο Cosmos.

Θα του απαντήσουν λογικά άμεσα γιατί δεν θα περάσει η κλήση από τηλεφωνικό κέντρο λόγω χιονιού και δεν έχουν λογικά πολύ κόσμο στο κόσμος.

Καλούσα ΑΘήνα και μετά από 5 λεπτά αναμονή μου το έκλεισαν, όπως κάνουν και τα Σάββατα.

Πήρα κόσμος και το σήκωσαν σε δεύτερα. Πρωτοποριακό αυτό για ιστορμ που έχει συνήθως 10λεπτη αναμονή στο τηλέφωνο. Ήταν και ευγενικος ο άνθρωπος που με εξυπηρέτησε, κάτι που το συναντάς δύσκολα στην συγκεκριμένη αλυσίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, εχω κανει παραγγελια για το iphone 13 pro απο 27 Δεκεμβριου και μεχρι τωρα τιποτα. Πηγαινω ρωταω και δεν γνωριζουν τιποτα. Ειναι λογικο να υπαρχει 1 μηνας και ... αναμονη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Anast89 είπε

Καλησπερα, εχω κανει παραγγελια για το iphone 13 pro απο 27 Δεκεμβριου και μεχρι τωρα τιποτα. Πηγαινω ρωταω και δεν γνωριζουν τιποτα. Ειναι λογικο να υπαρχει 1 μηνας και ... αναμονη;

Προφανώς δεν έχεις διαβάσει καμία σελίδα από το παρόν thread. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο πλαίσιο ξεκίνησαν να δέχονται προπαραγγελίες για surface pro 8, τρέξτε :P

Εν τω μεταξύ η ίδια η microsoft στο καταστημά της στην πολωνία δεν δέχεται ακόμα παραγγελίες, αλλά στο πλαίσιο δέχονται. Ωραία σας τα τσιμπάνε τα λεφτάκια σας.

14 ώρες πριν, Elenielenaki είπε

Καλησπερααα, υπάρχει άτομο εδώ που έχει παραλάβει προ παραγγελία 13 προ μαξ απο Τέλη Νοέμβρη ; 

Πολλοί από amazon, skroutz, apple store κλπ. Τώρα από infoquest-istorm-plaisio πας για Μάρτη.

Συγκεκριμένα από την Apple το iPhone Pro Max μπορεί να έρθει σπίτι σου σε μια εβδομάδα το πολύ.

Τώρα γιατί τα ξύνουν στην αντιπροσωπεία και στο ιστορμ και δεν κάνουν ούτε μια σοβαρή παραλαβή δεν μπορώ να καταλάβω. Μπες στο σιτε της apple ireland και θα καταλάβεις τι μπάχαλο είναι εδώ με το ιστορμ και την αντιπροσωπεία της ACS

Επεξ/σία από bioentre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 50+ σελίδες μόνο αν κάποιος θέλει να το πάρει με άτοκες δικαιολογείται ακόμα να προτιμά το μπάχαλο του Πλαισίου και της iSquare εν γένει και του έυχομαι πραγματικά κουράγιο. Το θέμα είναι ότι πραγματικά πλησιάζει εκείνο το χρονικό όριο που το να πας στο 13αρι αρχίζει και χάνει την σημασία του, ειδικά με τις φήμες για το 14. Προσωπικά αν έφτανε Πάσχα και δεν είχα κινητό στα  χέρια θα ακύρωνα. Και λέω Πάσχα γτ ικανούς τους έχω να μην έχουν διαθεσιμότητα μέχρι και τότε, να ανοίγεις δλδ ένα ριμαδό-site οποιουδήποτε από τους μεγάλους και να λεέι "Αμεσα Διθέσιμο" με πράσινα γραμματάκια για όλους τους συνδυασμούς χρωμάτων-μεγεθών.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Grisos είπε

Μετά από 50+ σελίδες μόνο αν κάποιος θέλει να το πάρει με άτοκες δικαιολογείται ακόμα να προτιμά το μπάχαλο του Πλαισίου και της iSquare εν γένει και του έυχομαι πραγματικά κουράγιο. Το θέμα είναι ότι πραγματικά πλησιάζει εκείνο το χρονικό όριο που το να πας στο 13αρι αρχίζει και χάνει την σημασία του, ειδικά με τις φήμες για το 14. Προσωπικά αν έφτανε Πάσχα και δεν είχα κινητό στα  χέρια θα ακύρωνα. Και λέω Πάσχα γτ ικανούς τους έχω να μην έχουν διαθεσιμότητα μέχρι και τότε, να ανοίγεις δλδ ένα ριμαδό-site οποιουδήποτε από τους μεγάλους και να λεέι "Αμεσα Διθέσιμο" με πράσινα γραμματάκια για όλους τους συνδυασμούς χρωμάτων-μεγεθών.

Στάνταρ θα πάει πάσχα για να το εμφανίζει με πράσινα γραμματάκια "Αμεσσα Διαθέσιμο". Ήδη επειδή και αυτοί το ξέρουν τρέχουν εκπτώση στα απλά 13ρια μπας και πουλήσουν κάμια αληθινή συσκευή και όχι την προσμονή του Προ που αγοράζουν μερικοί με προκαταβολή ή δώσεις. Μόνο αν θες δόσεις όπως έγραψες αξίζει να πάρεις από iSquare.

Για τιμολόγιο υπάρχει το emac, qubestore Θεσσαλονίκη και ένα σωρό άλλα μαγαζιά στην ΑΘήνα που θα σε ξυπηρετήσουν άμεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παραγγελία 17/11 iPhone 13 pro max 128 από κοτσοβολο και ακόμα τίποτα εχει παραλάβει κανείς από κοτσοβολο 

Επεξ/σία από DChas10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, DChas10 είπε

Παραγγελία 17/11 iPhone 13 pro max 128 από κοτσοβολο και ακόμα τίποτα εχει παραλάβει κανείς από κοτσοβολο 

Υπάρχει ακριβώς ίδιο thread για Κωτσόβολο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...