Προς το περιεχόμενο

iphone 13 pro max προπαραγγελιες πλαισιο


Pwpwpw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 846
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

17 λεπτά πριν, john_dinos είπε

Διαθεσιμότητα σε 128gb online στον Γερμανό για όποιον δεν θέλει τιμολόγιο 

Πήρα τηλέφωνο δεν υπάρχει είναι κρατημένα όλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Aggelos Τ είπε

Πήρα τηλέφωνο δεν υπάρχει είναι κρατημένα όλα 

Δεν υπάρχει στα καταστήματα ούτε μπορούν να το παραγγείλουν. Μόνο online όπως και στην κοσμοτε. Χωρίς τιμολόγιο πάντα μόνο απόδειξη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, john_dinos είπε

Δεν υπάρχει στα καταστήματα ούτε μπορούν να το παραγγείλουν. Μόνο online όπως και στην κοσμοτε. Χωρίς τιμολόγιο πάντα μόνο απόδειξη

Υπάρχει περίπτωση να είναι σαν Κώτσο που τα λέει διαθεσιμα αλλά δεν ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Aggelos Τ είπε

Υπάρχει περίπτωση να είναι σαν Κώτσο που τα λέει διαθεσιμα αλλά δεν ειναι

Όχι μίλησα με τα κεντρικά επειδή προσπαθούσα να κάνω παραγγελία στο κατάστημα για να πάρω τιμολόγιο, υπάρχει κανονικά διαθεσιμότητα. Τα καταστήματα έχουν άλλες αποθήκες όποτε δε μπορούν ν κάνουν παραγγελία αλλά ον-λάιν μπορούσες κανονικά. Sb και silver είχαν τουλαχισοτν πριν μια ώρα που πήρα τηλέφωνο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, john_dinos είπε

Διαθεσιμότητα σε 128gb online στον Γερμανό για όποιον δεν θέλει τιμολόγιο 

Το μόνο κακό στον Γερμανό είναι το ένα έτος εγγύησης. Ότι κάνουν και στα Airpods. Σου λένε ότι η μαμά εταιρεία δίνει έναν χρόνο.

Αφού πρώτα εμφανίστηκαν τα Airpods στον Γερμανό μετά από λίγες ημέρες ήταν διαθέσιμα παντού. Ας ελπίσουμε ότι θα συμβεί και κάτι αντίστοιχο με το iphone.

Επεξ/σία από giannis_ps_21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/12/2021 στις 7:19 ΜΜ, giannis_ps_21 είπε

Το μόνο κακό στον Γερμανό είναι το ένα έτος εγγύησης. Ότι κάνουν και στα Airpods. Σου λένε ότι η μαμά εταιρεία δίνει έναν χρόνο.

Αφού πρώτα εμφανίστηκαν τα Airpods στον Γερμανό μετά από λίγες ημέρες ήταν διαθέσιμα παντού. Ας ελπίσουμε ότι θα συμβεί και κάτι αντίστοιχο με το iphone.

Ε εντάξει το ίδιο κακό έχεις με τις αγορές με τιμολόγιο, ένα χρόνο εγγύησης, μικρο το κακό. Όσον αφορά τη διαθεσιμότητα η apple επίσημα είπε πλήρης κάλυψη αρχές Φλεβάρη για όλες τις χωρες όποτε μέσα Γενάρη θα έχουμε παραλάβει όλοι. 
Το μεγάλο θέμα έχει δημιουργηθεί όχι μόνο γιατί δεν υπάρχουν κινητά, αλλά γιατι η πλειονότητα παραγγέλνει με τιμολόγιο, που στις περισσότερες αλυσίδες για κοπεί το ΦΠΑ πρέπει να παραλάβεις μέσω καταστήματος και εχουν κολλήσει, γιατι πρώτα εξυπηρέτησαν τους δικούς τους (κλασική Ελλάδα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα διαβάσει κάπου ότι δεν ισχύει αυτός ο διαχωρισμός σε νομικά και φυσικά πρόσωπα. Με μια καταγγελία στην προστασία καταναλωτή λύθηκε το πρόβλημα από Κωτσόβολο. Βέβαια ξαναλέω κάπου το διάβασα και δεν έχω προσωπική εμπειρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, giannis_ps_21 είπε

Είχα διαβάσει κάπου ότι δεν ισχύει αυτός ο διαχωρισμός σε νομικά και φυσικά πρόσωπα. Με μια καταγγελία στην προστασία καταναλωτή λύθηκε το πρόβλημα από Κωτσόβολο. Βέβαια ξαναλέω κάπου το διάβασα και δεν έχω προσωπική εμπειρία.

Η ευρωπαϊκη ένωση επιβάλει τουλάχιστον δυο χρόνια εγγύησης για κάθε προϊόν. Σαφως και είναι παράνομος ο οποιοδήποτε διαχωρισμός. Απλά τι μικρα καταστήματα, τι μεγάλες αλυσίδες δε γουστάρουν να κόβουν τιμολόγια χωρίς ΦΠΑ, γιατι έτσι δε βρίσκουν τρόπο να τον μασήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, Cl5star είπε

Να ρωτήσω λίγο την ομάδα μέχρι ποια ημερομηνία έχετε παραλάβει? Γιατί εγώ από 2/11 Και ακόμα δε έχω νέα 

Εγώ πάντως 22/10 ακόμα δεν εδώ παραλάβει αρα έχεις ακόμα 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Spyrosspyrou είπε

Εγώ πάντως 22/10 ακόμα δεν εδώ παραλάβει αρα έχεις ακόμα 

Οπότε μας κοροϊδεύουν γιατί εμένα στο πλαίσιο μου είπαν ότι και καλά τώρα θα εξυπηρετούν του Νοεμβρίου τι να πω έχω βαρεθεί θα το πάρω χωρίς φοροαπαλλαγές από Σκρουτζ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Cl5star είπε

Οπότε μας κοροϊδεύουν γιατί εμένα στο πλαίσιο μου είπαν ότι και καλά τώρα θα εξυπηρετούν του Νοεμβρίου τι να πω έχω βαρεθεί θα το πάρω χωρίς φοροαπαλλαγές από Σκρουτζ 

Έχει ο Γερμανός τα 512 και 1τερα που μπορείς να το πάρεις χωρίς ΦΠΑ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Aggelos Τ είπε

Έχει ο Γερμανός τα 512 και 1τερα που μπορείς να το πάρεις χωρίς ΦΠΑ 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ αλήθεια θα το δω δε έχω όλα τα λεφτά για το 1 τερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους παιδιά, παραγγελία 24/11 από Κωτσόβολο iPhone 13 pro Graphite 256gb σήμερα παρελαβα.

με όλα όσα διάβαζα είχα απογοητευτεί περίμενα να πάρω κατά το Φεβρουάριο αλλά οκ.

 

13D68DA0-7CB9-4255-BEC8-A4B0EE78A191.jpeg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...